• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak dlouho po porodu vycházejí očistky?

16. září 2015 
dobrá no jen sem si nebyla jistá těmi sraženinami.Napádá mě že ta bolest mohla být proto že jsem měla dost stažené kalhoty :D na sobě tak proto ..a ještě jsem se chtěla zeptat na to jelikož jsem byla poměrně dost zašitá tak mam dotaz jestli je ok že už par stehu odpadlo..neni to brzo ? bojím se aby sem nebyla tam dole nějak zdeformovaná :D
17. lis 2014 ve 23:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja521996 to netusim, nevím,jak vypadás dole :grinning: a kalhotkama to byt může,taky jsem je nosila :grinning: a i po šestinedělí, abych neměla takové pandero :grinning:
18. lis 2014 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja521996 Že stehy odpadávají tři týdny po porodu je v pořádku, určitě ne brzo. Nejspíš už jsou nějaké venku déle, jenom sis nevšimla. Mě začínaly tak po deseti dnech, po čtyřech týdnech už nebyl žádný, a šitá jsem byla hodně.
Neboj, tělo se s různou intenzitou může čistit celých šest týdnů, může to slábnout a zase sílit, občasná "kontrakce" je zavinování dělohy, to taky může být.
V pořádku není opravdu silné nemírnící se krvácení, velké bolesti břicha, nebo samozřejmě horečky atd. Jinak pokud máš pochybnosti, tak prostě zavolej na gyndu a zeptej se, hlavu ti nikde neutrhnou, a aspoň budeš mít klid a můžeš si užívat Anabelky .o)
A k té deformaci - já jsem rodila teď podruhé 4,5 kg dítě, a žádná deformace se nekoná, vše se zatáhlo. Ale zezačátku jsem taky měla pocit že je všechno jinak. Tři týdny jsou ještě málo, počkej na kontrolu po šestinedělí, a uvidíš že všechno bude OK.
18. lis 2014 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá děkuji za informace ulevilo se mi jsem prvorodička tak jsem nevěděla jak to vše chodí :slight_smile: a Anabelky si užívám už ted :slight_smile: :-*
18. lis 2014 ve 04:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy jsem přesně 3 dni po porodu a nedávno už jsem skoro nešpinila tak to bylo super ale ted se mi spustilo silné krvácení jako bych měla silnou menstruaci už 4 den.je to ok ? na záchod chodím často protože ze mě vycházejí sraženiny tak je to nepříjemné jen chci vědět jestli je to ještě v pohodě ze je to normální když ještě neuplynulo 6 týdnů.díky
1. pro 2014 v 05:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po týdnu od porodu a skoro nic, jen mírnější špinění po kojení
16. zář 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek