38.tt - odchod hlenové zátky. Začíná tím něco?

andy15
11. čer 2021

Ahoj 🌷💁‍♀️
Ráda bych se poradila..
Dnes v noci, mě chytly neskutečný křeče do podbřišku, úplně menses, ale opravdu silné. V posteli jsem se nedokázala ani přetočit, neustále jsem chodila čůrat.
Ráno jsem byla na wc, odesla hlenova zátka,bolesti furt stejně, stále ty křeče, a mírné tvrdnutí bricha.
Šla jsem si dát sprchu, umyla si vlasy, povklíkla peřiny atd, no prostě normálně. Ty bolesti furt mam, i trisla občas mírnější, občas silnější. Na malou chodím malinko víc, ale byla jsem za dnešek už 2x na velké. 💁‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Včera v poradně cs 3cm,vše připraveno atd. Myslíte, že tímto začíná něco? Rodím po druhé, termín příští sobotu. 👍🤗🤗 Děkuji

krasna_neznama86
12. čer 2021

@andy15 od toho 30 tt jsem měla udržovací hormony, každý týden kontrolu v porodnici, kde mi dělali testy na předčasný porod, od 37 TT jsem měla furt stejný nález, tak jsem se 39+0 domluvila s Dr na Hamiltonu, ten zabral, měla jsem po něm poslicky... a v podstate až posledních pár kontrakci bylo masakr, jinak se to dalo v pohode. Porod rychlej, skvělej...

andy15
autor
13. čer 2021

@krasna_neznama86 super, dopadlo to skvělé 👍🍀🙏🙂.. To je dobře.

krasna_neznama86
13. čer 2021

@andy15 naštěstí jo... U druhého těhotenství jsem se bála, že to nepoznám... U syna praskla voda a bylo jasno, neznala jsem poslíčky, nic...

andy15
autor
15. čer 2021

Tak furt nic 🤷‍♀️🤣.. Furt čekám. Zátka ze me šla dlouho, ale přijde mi, že si už to není takový. Ze uz nic moc neteče.
Dneska jsem byla už 3x na velký, furt mi to jakoby tlačí v Brise 🤷‍♀️ prujem atd, to ne. Ale nutkání furt ano. Tak vám nevím.
Už aby byl konec

klokanka31
15. čer 2021

@andy15 A bolesti máš? Prý někdo u porodu cítí tlak jakoby na velkou...

andy15
autor
15. čer 2021

@klokanka31 Ani nee právě, 🤷‍♀️ tak se to asi furt připravuje 😒👀🤓

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru