Břicho po císaři. Můžu posilovat?

ivanky
19. čer 2008

Ahoj holky!Nevím jestli tady to téma už není ale nikde jsem ho nenašla!
Mám dva měsíce po porodu rodila jsem císařem a zůstalo mně docela dost velké břicho!Někdy si připadám,že jsem pořád ještě těhotná!Co stím můžu už začít cvičit posilovací cviky na břicho?Které cviky jsou nejůčinější a zmizí mně někdy ten převis! ☹ ☹ ☹ Díky za rady a zkušenosti!

nensy
20. čer 2008

jo jako český Keanu Reeves 😀 😀 😀 😀

liviky
20. čer 2008

Keane 😀
já ti ani nevím,proč mě bolej kříže,nebude to tím,že mám po produ a jsem prostě ještě celá rozlámaná?!?! 🙂

nobody
20. čer 2008

no už jsme to tu probírali mockrát ..trénovat břicho, to je pořád nekonečná práce (i třeba třikrát denně - ony to zvládnou) ..

a pěkně lehnout, nohy kolmo k podložce (takže třeba opřít o postel), ať se nezapojují stehenní svaly a malinko se zvednout a kmitat (a pomalu) řekněme 2 sekundy ve zdvižený a 3 těsně nad zemí .. 😉

pak dřepy (kolik dáte, to nevím) asi tak 15 a tři série (zas nahoru a dolů a tom ty časový odstupy pár sekund, aby svaly měly větší stres)

a stejně musíme trénovat komplexně, protože z břicha se krásný břicho neudělá jen posilováním břicha

asi tak jednoduše napsaný 😝 😉

grej
20. čer 2008

No tak v těhu bych to teda moc nezkoušela...

Ono je to břicho docela tvárný. Já takhle začala tím, že jsem při chůzi (třeba na procházce se psem) začala zatahovat břicho. Tak na dvacet kroků a pak uvolnit. A pak znovu. Poprvé se mi klepalo břicho jak blázen, ale každým dnem se to zlepšovalo... Je vidět, že to fakt funguje 😉

nobody
20. čer 2008

to netuším, proč tě bolí kříže .. buď nevyváženost břicha a zad (svalová) ..
klidně ten těh, těžko říct, to nevím

liviky
20. čer 2008

no a vo tom to je mladej,neznáš nevíš 😀
ne nic ve zlým,mám teď docela záběr,ale to se časem uklidní a mé tělo se vyváží ooooooom 😀

nobody
20. čer 2008

jo samožřejmě ty cviky po dlouhé době od těhu, nee abyste se zničily 🙂
ale takto se to dá ukočírovat .. asi nejjednodušší způsob

nobody
20. čer 2008

liviky .. vím, že nic nevím 😀 😉
měj se, musím pryč

liviky
20. čer 2008

čus a nezapomeň cvičit břicho 🙂

zanett
20. čer 2008

No a proc Keanu? Nobody, ty vypadas jako on? 😲 😕 😅 😀

liviky
20. čer 2008

já to prásknu 😀 ,jednou jsme se bavili a od něj samotného to vzešlo,ale nevím zda má Kean taky problémy s bříškem 😀 😀

zanett
20. čer 2008

jo, taak, no diky za osvetleni problemu, liviky 😀

liviky
20. čer 2008

není zač,a co ty máš ňáký fígl na bříško?

zanett
20. čer 2008

liviky, ja cvicim prubezne cely telo - na bricho tradicni sklapovacky, ale ja nemam s brichem problemy, tak to neresim....aha, tak to jsem asi od tematu, ze? 😅

aponchie
20. čer 2008

olala ja cvicim bricho porad a neni to poznat jen kdyz jdu naproti zrcadlu tak sikme brisni svaly jsou trochu videt,ale jinak neeeee 😀

aponchie
20. čer 2008

a misto klasickejch lehu sedu jeste nakonec delam na dolni polovinu bricha(zvednes obe nohy nahoru a zvedas lehce zadek..fakt brutalni bolest..

aponchie
20. čer 2008

teda nobody ty o sobe tak samolibe prohlasujes ,ze jses jak Keanu R.??? 😀 no fuj to zavani narcismem 😀 teda ja myslim,ze ses podobnej na toho Frantu tady od vedle ze vchodu ,ale na K.R???no nevim nevim 😀 😀 😀

nobody
20. čer 2008

😀 😀 😀

fuj narcismus

já jsem břicho nikdy necvičil, spíš bych potřeboval sebrat od někoho 2 kila, to bych byl spokojený .. 🙂

aponchie
20. čer 2008

jaaaaaaaaaaaaaaa ja darujuuuuu i tri 😀

aponchie
20. čer 2008

jaky nacismus 😀

nobody
20. čer 2008

no nacismus maximálně fuj

by ti nic nezbylo, když budeš darovat

aponchie
20. čer 2008

fakt jo?a jak to tak muzes vedet??jen jestli se nahodou nestitis si ode me par kil vzit 😀

nobody
20. čer 2008

😀

zk nevím 🙂 radši teda

petraluk
20. čer 2008

Pokud někdo cvičí posilovací cviky na břicho a bolí ho u toho v kříži, tak to místo břichem tahá zádamaˇ. Buď ten cvik cvičí špatně a nebo má ty břišáky tak moc slabý, že si pomáhaj zádama. Jak píše Nobody zádový a břišní svalstvo musí být v rovnováze nebo záda pěkně bolí 😉

Leh sedy nejsou žádný špatný cviky, jen se jich musí dělat tolik, kolik břicho zvládne. Takže ze začátku klidně jen 5.

Dřepy dělat nedoporučuji, artroza je pěkný prevít 😉

nobody
20. čer 2008

anebo ještě natažený nohy a ruce napnutý za hlavou a zdvihat jak nohy, tak celý trup s rukama zároveň .. ale hnus taky 🙂

když ty dřepy jsou největší stres pro tělo, holt klouby počkají 😀

petraluk
20. čer 2008

Nobody to jsou sklapovačky ne 😕

Tak moje kolena už nepočkají 😒

aponchie
20. čer 2008

zk nevis?a proc ne?ja uz bych to nevydrzela
btw tak si vem vem honem si neco vem dokaz mi ,ze se nestitis a ulev mi od problemu 😀

petraluk
20. čer 2008

dobrý cvik je taky tento

leh na zádech, ruce podél těla dlaněmi nahoru, nohy přednoženy a křížem. S výdechem pomocí stažením břišních svalů vysunout nohy nahoru, s nádechem povolit 😉

petraluk
20. čer 2008

A šikmý břišní svaly se dobře cvičí na gymnastickým míči. Tak že při lehu na zádech, dát pokrčený nohy na míč, ruce upažený.Spolu s nádechem pomocí rolování balonu rotujeme nohy na jednu stranu. Nohy spouštíme tak nízko, dokud je možné držet záda rameny a lopatkami na zemi. Jakmile cítíme, že se nám jedno rameno a lopatka začíná odlepovat od země, zastavíme a s výdechem pomocí zejména šikmých břišních svalů rotujeme nohy do výchozí pozice 😉

nobody
20. čer 2008

nevím ... 🙂

😀

dneska se možná mrknu

na tom míči se dá dělat věcí 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru