Brnění rukou a nohou po porodu

michaelamazna
26. črc 2017

Maminky máte po porodu brnění rukou a nohou? Trápí me to už dva měsíce a vždy jsem říkala že počkám ze to přejde ale dnes me to chytlo jak blázen... máte to taky tak někdo a co vám zjistili? Děkuji 😍

majkylove
26. črc 2017

Málo hořčíku,nasadit vysokou dávku,když po delší době nepřejde tak injekce magnetka a bude to dobrý 😊

majvik
26. črc 2017

a jak dlouho jsi po porodu? taky mi to dělalo po druhém porodu a doktorka mi taky doporučila pokračovat v braní hořčíku (brala jsem ho i v těhotenství) a do nějakých tří měsíců to samo odeznělo🙂

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@majkylove to bude zase pro me bojovka 😂😂

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@majvik 2 měsíce po porodu

majvik
26. črc 2017

@michaelamazna no, vidiš, tak zkus nějaký to magnésko zobat a uvidíš, snad to už brzo přejde🙂

majkylove
26. črc 2017

@michaelamazna proč bojovka? 😊

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@majkylove já zapomínám na tyhle věci :D kdybych na všechno neměla budík tak jsem v koncích 😂😂
@majvik doufám snad mi nezacinaji karpaly :/

majvik
26. črc 2017

@michaelamazna jj, přesně z toho jsem taky měla strach, ale naštěstí to přešlo🙂 kup si nějaké šumivé tablety, nebo tak něco, na to si člověk vzpomene spíš - pít se musí😀

alemari
26. črc 2017

Měla jsi epidurál?

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@majvik zkusím určitě na to jak celkově neresim u sebe ze mě občas neco zaboli ale dnes me to Chytlo na houbach jak blázen
@alemari nn neměla odmítla jsem chtěla jsem si prozit první porod úplneúplně naplno

alemari
26. črc 2017

@michaelamazna tak to chce rehabky...aby se to nezhoršovalo.

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@alemari takže radši doktor?? Já tam nechci chodit s každou blbostí

majkylove
26. črc 2017

@michaelamazna zkus první ten hořčík aspoň měsíc,ale poctivě a až pak případně doktor

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@majkylove pro me líp brát ten hořčík než jít k doktorovi.. máme strašně ukecanou doktorku takže si dokáže povídat i 30 minut

alemari
26. črc 2017

@michaelamazna to není blbost, může být utlačovaný nerv!

michaelamazna
autor
26. črc 2017

@alemari na fb se to řešilo ale pak jsem to ztratila vím ze tam jen někdo řekl že to prý ma z nastrihu nějaké prestrihnuti nervu ale to se mi nak nezdá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru