Brnění rukou po porodu. Co vám pomohlo?

poupe
14. kvě 2010

Ahoj,nemela to nektera z vas,co vam pomohlo?Diky

petja
14. kvě 2010

..a nemáš to z kojení,nebo únava?

power700
15. kvě 2010

Ahoj, já to měla a trvalo mě to rok, než to přešlo. Asi po půli roce jsem s tím šla k doktoru, ta mě poslala na neurologii, tam bylo vše v pořádku, tak mě pak poslali na rehabilitace. Brněly mě první tři prsty na pravé ruce, mysleli, že je to karpální tunel, nebyl, tak jsem to zápěstí chodila rozcvičovat. No, řekla bych, že mně to ale nepomohlo, že to přešlo samo. Nejspíš to bylo z námahy, z přetěžování ruky. (dost jsem malou nosila na pravé ruce).
Asi jsem ti moc nepomohla, ale já trpěla celý rok a nic nezabralo. ☹
Možná má někdo jiný fígl na to. Sem s ním, holky! 😉

PS:Poupě, džíny od tebe pro malou supr, až na to, že se jí rozepínají patenty na bříšku.. 😒

Petjo, ahoj, jak je? Malá už spí dobře, ale se mnou, ach jo, musím jí to odnaučit, když bude druhé. 😠

poupe
autor
15. kvě 2010

power tak to me mrzi, 😒 posli mi adresu,podivam se po pasku,
brneni myslim,ze bude taky z unavy,brni me jen leva 😝

sisip
15. kvě 2010

Ahojky, tak mi taky brňelo ale né přímo v ruce jen v jednom prstě ale trvalo to asi 14 dní a pak to přešlo, takže myslím, že tě to taky povolí 😉

lin18
15. kvě 2010

já to měla od cca 7. měsíce těhotenství, přestalo to samo cca dva měsíce po porodu. Gynekolog mi říkal, že se to stává...je to prý normální, souvisí to s otoky, které utlačují nervy...

haanhobe
15. kvě 2010

Brnění může být způsobeno nedostatkem hořčíku, kup si magnezium v tabletách nebo rozpustné ve vodě.

poupe
autor
15. kvě 2010

tak diky vsem za odpovedi,mam jeste z tehotenstvi,Magne B6 🙂

petja
16. kvě 2010

Zkus homeopatikum China,pokud myslíš,že je to únavy kolem malého,noční vstávání,kojení...
Jinak skvěle zabírá i Ginko biloba,hořčík může taky zafungovat 😉

power700
4. únor 2011

Ahoj , tak už je to tu zase.. 😠 ☹
jsem 3 měsíce po porodu a začala mě opět brnět ruka, ted levá, první tři prsty, někdy i na pravé ruce. Užívám rozpustné tablety hořčíku+vit. B6. Nepomáhá to.

Nemáte někdo radu? Díky. 😉

power700
7. únor 2011

Nikdo neví? Díky. 😉

mimys
25. pro 2011

od porodu to mám taky uz tri mesice.. tri prsty na prave ruce jako by byly cizi a brnej. citlivost prstu, jako bych na veci sahala prez gumovy rukavice.... co vam pomohlo ?? k doktorovi se mi nechce...

petyone
9. čer 2013

Ahoj, jsem 4 m. po porodu a taky me brni ruce. Je to ze zateze,staram se o prcka a do toho delam zahradu. Na synove rehabilitaci mi poradili mlety mak,ze budu odvapnena a v maku je dost vapniku,horciku,vit. B a jeste dalsi. Jim ho 3x denne cca 4 kavove lzicky a hned druhy den to bylo o dost lepsi. Tak to holky zkuste,treba vam to taky pomuze 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru