Císařský řez. Co je lepší, spinal nebo celková narkóza? 🙏🏻👣

nikolaa123
2. kvě 2021

Ahoj holky,
Zas se na vás obracím s prosbou ohledně císařského řezu který je plánovaný na příští týden.
Jsem prvorodicka takže zkušenosti žádné..
Prosím o zkušenosti kdo prodělal císařský řez buď Spinal nebo celková narkoza 🙏🏻
Já se pořád nemůžu rozhodnout z obojího mám strach.
Celkovou narkozu sem prodělala už 3x kvůli operacím) laparskopie a čípek) žádné zvracení a tak sem neměla 🙏🏻
Představa že budu mít Spinal mě děsí že budu vše vidět a cítit a mám strach i s te injekce do páteře.
S celkové narkozy mě zas trápí že bych hned neviděla malého představa že nevím jestli je vše v pořádku mě snad děsí víc.

Je pravda že se dřív dáte do pořádku po Spinalu než po celkové narkoze?
A vůbec jak vám bylo?
Úplně nejraději bych chtěla přirozeně ale bohužel 😒jak dlouho jste byli v nemocnici? Prosím o zkušenosti s klidně něco více k tomu císařskýmu řezu. Děkuju moc moc 🙏🏻🙏🏻🌺

teryem
6. kvě 2021

@nikolaa123 postupně přicházely k sobě.. Nejdřív jedna, u tý jsem už hýbala prsty pak chodidlem a ta druhá až za dýl, asi jak mi to do ní šlo později... Pár hodin to trvalo.. Poprosila jsem je už když jsem jela že sálu ať mi odkryjou chodidla, i kdZ jsem s nimi nemohla hýbat, jako by mi na ně ta deka tlacila🙂)

nikolaa123
autor
6. kvě 2021

@nazka 37tt+2... Dneska sme měli ultrazvuk a melej nabral a má 2600kg 🙏🏻...
Prý pokud to půjde takhle v úterý proběhne císař.
Jen mě ty doktoři tady děsí prý mám méně už plodové vody.. Tak na nějaké věci už hůř vidí tak prý uvidíme až se malej narodí jestli nebude potřebovat lékařskou péči...
No ale podle ultrazvuku sem prý 35+2 takže o dva týdny méně... To sem ani nevěděla

kiwi92
19. kvě 2021

@nikolaa123 ahoj, čítala som tvoje příspevky a zaujíma ma, jak si dopadla ? je všetko vporiadku? aký cs si si nakoniec vybrala a aký bol priebeh? 🙂

nikolaa123
autor
20. kvě 2021

@kiwi92 ahojky nakonec den zvolila Spinal.. 😊
No po psychické stránce mi byl hodně nepříjemně když sem věděla že hned kousek se tam něco děje.. A pořád sem čekala jestli něco ucitim...
Zachvili byl malý venku 💙 paráda ho hned vidět a pak sem poprosila když už se dali zpět do sítí jestli by mi něco nemohli dát jako na o blbnutí.. A pak už sem byla taková jako malatna a zachvili mi řekli hotovo 😊 první vstávání hrůza děs ale každým dnem lepší dnes je to 9 dní po sekci a ani nevím že mám nějakou operaci za sebou... Zbytečně sem se bála.

teryem
20. kvě 2021

@nikolaa123 super, moc gratuluji k chlapeckovi ❤

kiwi92
20. kvě 2021

@nikolaa123 super, bála si sa pretože to bolo niečo čo si nezažila a to je normalne, hlavne že to už máte za sebou. Gratulujem k chlapečkovi, nech sa vám darí 🥰

piskle89
20. kvě 2021

@nikolaa123 gratuluji 👏🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru