Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hlenová zátka. Kdy vám začaly bolesti a kdy nastal porod?

miroslavajanova
13. led 2021

Ahoj holky dnes ráno jsem mnela na papiru ružovú krev bolesť nemám. Kdy vam začali bolesti?a kdy nastal porod.jo a už nekrvacim. Jen ráno. V 8.00 hod pak už nic

ajja87
13. led 2021

Asi ti moc neporadím, ale myslím, že to asi i bude i individuální... Já totiž měla plánovaný císař a doktor mi na sále povídá, tak jsme ten císař naplanovali za 5 minut 12,hlenova zátka už vám odešla, takže byste každým dnem mohla rodit... A to jsem to ani nezjistila, že mi odešla, přitom mě na to upozorňoval, že kdybych si všimla, že odešla ať přijedu, že se porod může kdykoliv rozjet.

terla
13. led 2021

Měla jsem to takhle dopoledne u přvního dítěte. Jakoby špinění, tak jsem volala doktorovi (35+4), ten mě chtěl vidět. Bolesti jsme neměla, na vložce pak už teké nic a na moitoru žádné kontrakce. Doktor se divil, ale s konstatováním, že je to počínající porod. Až do prasknutí vody jsem o ničemu nevěděla a do porody jsem přijela na 8cm.Ten den jsem porodila.

anet_98
13. led 2021

Po odchodu hlenové zátky jsem do 18ti hodin porodila 😊 odchazel že mě cca 3 týdny takový hlenovitý slabší výtok (čirý až lehce růžový) a potom 23.10. v půl 8 ráno na WC odešla celá zátka (jakoby s takovými červenými provázky)

fouskovi
13. led 2021

Mě zátka odcházela 14 dní u druhého a u prvního jeden denodesla a druhý den jsem porodila

klokanka31
13. led 2021

@miroslavajanova Já to měla tak, že v noci mě vzbudila bolest, šla jsem si odskočit, a odcházela zátka. Pak nic, jen bolesti, během dopoledne zbytek zátky, a druhý den dopoledne byla malá na světě 😊

ivis_b
13. led 2021

U prvního mi zátka začala odcházet asi dva týdny před porodem, zbytek odešel po prasknutí vody. U druhého mi nejdřív praskla voda, až pak začala odcházet zátka.

kocvarovas
13. led 2021

Rodila jsem dvakrát a odešlé hlenové zátky si nevšimla ani jednou..

amazonkajanik
13. led 2021

@miroslavajanova někomu zátka odchází několik dnů a i týdnů, u někoho i trocha plodove vody. Mě rovnou voda praskla a že nečůrám 😁 jsem poznala právě i díky tomu,že odtekaly i kousky s červenými nitkami,hned na to začaly silné kontrakce a syn se narodil do 40min

klokanka31
13. led 2021

@amazonkajanik Tak to jsi měla rychlé 😮

amazonkajanik
13. led 2021

@klokanka31 jo,jsem jaksi frajerka nepoznala,že ty bolesti zad jsou nejspíš už porodní a trvaly cca 5h 😁a doma jsem šla do sprchy s tím,že jsem rovnou chlapa připravila na to,že možná pojedeme. Nu a když jsem vylezla,chtěla jsem si "ulevit" a ona mě rupla voda 😂 ještě že jsme to měli kousek do porodnice a to jsem tam byla ráno na kontrole a dle doktorky,že porod jen tak nebude. Taky na mě pak koukala jak blázen,co tam dělám 🤣

mvagnerovaa
13. led 2021

@miroslavajanova Mě hlenová zátka (nahnědlá pouze) odešla už týden před porodem a odcházely ze mě kusy skoro každý den, dle MUDr vše v pořádku. Pak po týdnu jsem byla na kontrole a byla otevřená pouze na 1 cm, přijela jsem domů hlenová zátka ze mě odcházela ( hnědá, pak už i lehce narůžovělá) celý večer a do toho už pak přišly silnié bolesti, že jsem byla celou noc ve vaně 😁 Ráno jsem frčela k MUDr a stále otevřená na 1 cm, no a během 2 hodin co mě tam nechali, na 4 cm a pak se hned narodila dcerka😁 takže pokud budou nějaké silné bolesti a ta zátka také pryč, hned bych frčela 🙂

klokanka31
14. led 2021

@amazonkajanik Já taky nepoznala že rodím ☺ a do porodnice jsme dojeli na poslední chvíli ☺

amazonkajanik
14. led 2021

@klokanka31 my se tomu dodnes s mamkou smejeme,páč druhou ségru rodila na "hekačce" a taky doma seděla do poslední chvíle,dokud ji babička nevykopala. Jenže to bylo akorát 1.1.1979,kdy byly vyhlášené uhelné prázdniny,auto jim zamrzlo,tak rychle burcovali souseda. Mě dávali na výběr,jestli to zvládnu přejít na sál,nebo porodim na vyšetřovně. Ve dveřích od sálu kontrakce jako prase,že jsem zařvala a chlap mi leknutim málem skočil na záda 😂

mumisa
14. led 2021

Bolesti začali 24h po odchodu hlenové zátky. Za dalších 10h byla dcera na světě.

Sem začni psát odpověď...

Odešli