• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak to chodí v porodnici? Kamarádka se ještě neozvala

21. dubna 2008 
Zdravím všechny maminky,
má kamaráda týden přenášela mimi..Včera večer o půl deváte mně psala že už je v porodnici.Praskla jí voda ale že nemá kontrakce tak počkají do rána a dyž nic tak jí porod vyvolají..no a od té doby se mně neozvala..na sms neodpovídá a to říkala že až se malej narodí tak napíše.. No vím že po porodu mně nebude hned psát ale i tak..mám docela strach :sweat_smile: Já eště nerodila tak nevím jak to chodí..myslíte že je vše v pořádku..?! Asi dnes neusnu pokuď mně nenapíše.. :frowning2:
18. dub 2008 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:frowning2:
18. dub 2008 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zavolej do nemocnice a chtej jen vedet jestli je v poradku ,ze mas strach anebo jeji rodine :wink:
18. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já právě na nikoho z její rodiny číslo nemám.. :frowning2: a teď už je asi pozdě volat do porodnice :frowning2: . Navíc dyž nejsem příbuzná nevím jestli by mě něco řekli.. :cry:
18. dub 2008 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi, do porodnice můžeš zavolat kdykoliv, tam se rodí nonstop :grinning: Ovšem, jestli ti něco řeknou.... :unamused:
ale neměj strach, třeba měla kamarádka dlouhý a těžký porod a prostě odpočívá. Moje kámoška měla jít taky ráno na vyvolání a než ji to začalo zabírat a začínala rodit, tak nakonec porodila až večer. A jestli toho bylo na ni moc, tak se nedivím, že nepíše. Nebo si užívá společné chvilky s miminkem a to prostě zapomeneš na nějaké odepisování na sms :wink:
18. dub 2008 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že jen prostě nemá čas nebo chuť odepisovat, protože prostě rodí :grinning:
A záleží na sestřičkách, jestli ti něco řeknou nebo ne. Moje kolegyně v práci věděly, že jdu na vyvolání, tak prostě zavolaly na sál a zeptaly se, jestli už mám mimčo nebo ne. V tu chvilku jsem náhodou právě porodila, takže to měly z první ruky, sestra jim hned řekla míry a pak došla za mnou a při šití mi říkala, jak moc mě všechny pozdravují :wink:
Klid, všechno je určitě v pořádku!
18. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já doufám..jen si říkám že je to nějak dlouho :sweat_smile: ..už celý den.. Každopádně děkuju. :slight_smile:
18. dub 2008 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych zkusila klidně zavolat zítra do porodnice. Uvidíš, možná ti to řeknou.
18. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nejspíš to zkusím..zato nic nedám..teď už jen ať je ráno.. :slight_smile:
18. dub 2008 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi, já byla po porodu tak vyflustlá, že mi nějaké informování blízkých o tom, že máme dítě přišlo úplně ukradené, takže sms jsem rozesílala až den a půl poté, co se malá narodila. kamarádku mohli nechat tlačit, nakonec ji třeba mohli vzít na císaře a jestli pak byla na JIP, tak ono to opravdu trvá, tak nebuď nervozní, určitě je v pořádku a ozve se, až jí bude líp :wink:
19. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak to teda nakonec dopadlo, jsem zvědavá :confused: :grinning:
20. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je hlavní :sweat_smile:
21. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek