Jak trochu oddálit porod?

kristyna99
30. črc 2018

Ahoj,znáte nějaké babské rady na oddálení porodu? Potřebuju tak ještě týden,než to přijde. Samozřejmě to není na mě,ale jestli tomu můžu nějak pomoct,tak velice ráda.😃

lv
30. črc 2018

Já spíš přivolávala 🙂 no napadá mne jen se vyvarovat přílišné fyz.námahy, nekoupat se v teplé vaně 🙂

leki
30. črc 2018

Podle me nic moc neni.. Vsude pisou jak naopal vyvolat..Ja taky hledala jediny co mi "pomohlo" bylo premlouvat mimino, aby jeste proto a proto pockalo + vyhybat se vsemu rizikovemu (horke koupele, zazvor, skorice, ostra jidla, sex...). Mimco pak vydzelo 3 tydny

dc2015
30. črc 2018

Podle profilu jsi 38. tt, to už bych nechala na miminku 🙂 Ono samo ví... Problém je, když je to před...

priefi
31. črc 2018

@kristyna99 jedna vec by tady byla, ale moc Ti ji teda nedoporucuji. Pokud chces pozdeji porod, pij magnosolv, jenze ve vysledku Ti to muze stopovat porod v otvirani a budes mit hrozne dlouhou 1.dobu porodni (neni ale receno). Navic muzes mit terminove mininko a prijde bez pomoci babskych rad, tak jak ma 😊 Proc vlastne chces oddalit porod?

kristyna99
autor
8. srp 2018

@priefi Tak jsme to nakonec ten týden vydrželi😁 No chtěla jsem vydržet,abych se na to nějak psychicky připravila,udělala jsem hroznou kravinu a četla si hrůzostrašné příběhy o porodu,takže mám až za ušima 😀 Ale stejně se tomu nevyhnu,takže vlastně není co řešit. Už jsem s tím smířená😀

dc2015
9. srp 2018

@kristyna99 Já třeba měla hezký porod (netvrdím, že nebolel, ale vzpomínám fakt ráda) a na druhý se těším. Bude to dobré, musíme věřit 🙂

priefi
9. srp 2018

@kristyna99 jsou hruzostrasne scenare, ale jsou i krasne. Pristupuj k tomu tak, ze ty se tem hruzostrasnym vyhnes 😊 Tyto scenare ani necti. Navic at porod bude probihat jakkoli, ceka Te na jeho konci to nejkrasnejsi, co Ti zivot muze dat. Nemysli na bolest, mysli na miminko. Az to na Tebe prijde, mysli na to, ze to je jen na chvili a za chvili to prejde a bude po vsem. Jakmile se to malinke narodi, zacnou fungovat endorfiny a to, co bylo pred tim, nez Tvuj uzlicek stesti prisel na svet, je jako kouzelnym proudkem pryc, jakoby nic nebylo. Drzim pesti, at mas pohodovy porod a at jsi i Ty i miminko v poradku 😊 Zvladnes to! Jsi silna!

kristyna99
autor
9. srp 2018

Děkuju za podporu!!❤️😊

jenny91
9. srp 2018

@kristyna99 Já se všelijakých černých scénářů taky dost děsila a bála jsem se, jak zvládnu tu bolest. Ale na druhou stranu jsem se svým způsobem těšila a byla jsem přesvědčená, že i kdyby to probíhalo jakkoli, tak to prostě bude nádherné. A ten přístup dělá hodně - i když to u mně nebyla žádná rychlovka (od první kontrakce 44 hodin), valnou většinu času jsem si užívala. Po "akci" jsem si na hoďku prospala a hned jsem prohlásila, že se dalšího porodu nemůžu dočkat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru