Jaké porodnické vložky?

danca94
10. črc 2019

Ahoj všichni 😊 prosím vás děvčata muže mi někdo poradit jaké poporodni vložky do porodnice? Někde jsem četla, ze jich je potřeba opravdu dost.. 🤷🏻‍♀️ Můžete mi někdo předat zkušenosti s nejlepšími?

jirovapa
10. črc 2019

@danca94 měla jsem klasické vložky po porodu z drogerie značky Carin a jejich množství jsem podcenila. Chlap mi musel pro větší zásoby dojet už z porodnice 😂. Teď jsem už poučená a dostatečně se zásobím (čekám druhého prcka).

puhelin
10. črc 2019

Batist Flower - za me nejlepsi. Pouzila jsem snad 10 baliku.

janinaklinku
10. črc 2019

Já jsem měla s sebou Canpol Babies, jsou teda opravdu mega do všech stran, ale pro první dny byly úplně úžasné 🙂

eldrag
10. črc 2019

jednoznačně batist flower, spotreba v nemocnici 4 baliky doma jeste 3 a pak ty lidie nejvetsi obyc vlozky co byly, ale ja krvacela teda hodne, prvni 4 dny jsem si davala dve vlozky za sebe

jednaholkaa
10. črc 2019

Me stacil do porodnice jeden balik (mela jsem dva), ale teda krvacela jsem vlastne min nez pri menstruaci.. Taky ty Batist jsem mela myslim.

danca94
autor
10. črc 2019

Moc dekuji 😊🙏 já prave četla, ze je zapotřebí se dost zásobovat 😂

jednaholkaa
10. črc 2019

@danca94 Muzes dokoupit v mistni lekarne nebo ti nekdo donese. To bys tam musela jit se trema kuframa, je to desne objemny...

danca94
autor
10. črc 2019

@jednaholkaa jono.. já si myslím.. objednala jsem si z lékárna.cz 5balicku po 20ks.. něco málo si vezmu do porodnice a kdyžtak mi to přítel přiveze případně dokoupi no 😊🙏 a ještě dotaz prosím :D poporodni kalhotky (sitovane) se prodávají koukám po 4ks.. bude to stačit? Nebo mám taky počítat stim, ze budeme případně dokupovat? 😂😱

calvac
10. črc 2019

@danca94 Batist nebo Samu. Oboji super.

kuttu
10. črc 2019

@danca94 Já měla 2 balíčky,nosila jsem je asi jen v porodnici a kdyžtak večer v umyvadle premachla,kdyz tedy nebyly od krve...koupila jsem je v Rosmennu od BELLY...ty jsou po 2 ks

pipi_puncocha
10. črc 2019

Nám na kurzu doporučovaly značku Batist, množství určitě hodně, porodní asistentka říkala že po každém močení (ve sprše) dvě padnou minimálně. Plus teda síťovaných kalhotek budu mít 10, ale jen proto, že jsem si bláhově koupila 5ks velikost M (před těhu 60kg) a ani omylem se do nich nenarvu, tak kupuju větší a ty M si nastřihnu a budou rezervní.

terkapali
10. črc 2019

Já používala taky ty flower, u dcery 3 balíky, teď u syna ani ne půl balíku 🤔

danca94
autor
10. črc 2019

@pipi_puncocha já jsem našla na netu nějaké univerzální značky Chicco, tak snad nebudu mít stejný problém no 😂😱 já prave nedokážu odhadnout jakou velikost budu mít u porodu, tak co jde tak univerzální 😂😂 zatím jsem 7mesic a mám 6kilo nahoře, před tehu 53kg

danca94
autor
10. črc 2019

Vložky jsem teda objednala na dobre doporučení od většiny z vás značku batist flower 😊 5baliku po 20ks (dohromady 100ks) kdyžtak hold dokoupime 😊😖

terkapali
10. črc 2019

@danca94 oni jsou ty poporodní kalhotky dost pružný 😉, já po porodu prdel L/Xl, kalhotky jsem měla M😂🙈 a dobrý

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
olga_
10. črc 2019

@danca94 Měla jsem Samu a v pohodě. Jinak ještě ověř, jestli je porodnice neposkytuje. V obou, kde jsem rodila, byly, a potřebovala jsem až na doma.

hanule1998
10. črc 2019

Batist Flower jsou nejlepší

danca94
autor
10. črc 2019

@olga_ možná ze mi nějaké daji, ale všude píšou holky co mají po porodu, ze je lepší mít vlastní, tak jsem si je raději objednala 😊

Jinak všem moc dekuji, vložky i kalhotky jsou na cestě, tak konečně aspoň tyto věci mám z krku 😂🙏

veronikaveronikaveronika
10. črc 2019

Též jsem měla Batist flover. Mají je i v dmku. Teď jsem jich měla méně než u první dcery. 😉 Ale je to lepší je mít i kvůli případnému hojení. Klasické vložky pak tolik nevětraji a může být problém 😕 klidně pořídit 6 balíků a případně dokoupis . Já jich u první dcery 5-6 měla snad v porodnici 🤣 možná vic. Teď asi 2-3. Fakt záleží na situaci 🙃😉

ariadna12
10. črc 2019

V Podoli doporucovali Batist Flower, ktere nemaji lepici prouzek a jsou prodysne. Mne teda v porodnici pri prevlekani, chozeni na wc, apod. pravidelne tyhle padaly na podlahu. Tudiz prisly na radu jine poporodni vlozky, a to Canpol Babies, siroke, dlouhe, s malym lepicim prouzkem, nepadaly a byly super.

floruska
30. črc 2019

@danca94 raději jich mít více pro jistotu

danca94
autor
30. črc 2019

@floruska mám 100ks, tak snad to bude stačit, kdyžtak dokoupime 🙂

eukamaminka
30. črc 2019

U nás v porodnici vložky dávají. Já si koupila dva baliky,které jsem pak stejně prodala. 😀 Doma jsem používala větší vložky, porodnické už nebyly třeba. Myslím že těch 100ks Vám bude určitě stačit.

danca94
autor
30. črc 2019

@eukamaminka super😂

floruska
30. črc 2019

@danca94 jj vždycky se dají dokoupit ale každá to má jinak já mám za sebou 4 porody a nikdy jsem nespinila nějak moc a vždycky mi v porodnici stačily max 4 baliky

lipli
5. srp 2019

@danca94 já měla samu maxi a pak mini. V nemocnici dávaly batist ale samu jsou širší a mají podle mě lepší savost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru