Vložky Batist a Samu. Jaké pořídit do porodnice?

amis24
8. pro 2019

Ahoj holky, jelikož jsem prvorodička, vůbec nevím, co koupit..Na trhu je tolik značek..četla jsem plno recenzí a rozmýšlím se nad BATIST a SAMU. Budu ráda, když poradíte i kolik jich bude potřeba😊 Popřípadě další vychytávky😁

barumat
8. pro 2019

Obě značky jsou dobré, určitě užiješ dva balíky, já vypotrebovala 3,5 ale to je dost individuální. Přikoupit se dá vždycky 😊

barumat
8. pro 2019

Nezapomeň si koupit jednorázové kalhotky.

jjasmina
8. pro 2019

Já koupila Samu jeden ten větší balík a jeden menší, uvidím a kdyžtak dokoupim kdyby bylo potřeba.

suromana
8. pro 2019

Mně vyhovovaly nejvíc samu. Za dva měsíce mě to taky opět čeká, koupím ty samé. Nemusíš dělat velké zásoby, manžel může přeci dokoupit a každý den přinést do porodnice. Ještě se mi osvědčil dostatek papírových kapesníčků, ideálně spíš takové ty papírové kuchyňské utěrky, abych se nemusela utírat dole ručníkem.

jjasmina
8. pro 2019

@suromana Tak to by mě nenapadlo, ale to je vskutku dobrý nápad 🙂 děkuji

fouskovi
8. pro 2019

Samu jsou super já měla zásobu neboť byl zákaz návštěv a kvůli vlozkam jsem ho nechtěla hnat

xcassiopea
8. pro 2019

Ahoj, já třeba v porodnici nepotřebovala vložky vůbec, byly tam erární, jinak doma v šestinedělí jsem jich spotřebovala hodně. Babtist mi připadali jemnější než Samu, nejdřív jsem vyzkoušela a pak si objednala v lékárně s dodávkou až do domu.

zelenaesmolda
8. pro 2019

@amis24
nevim jakou mas velikost ale pokud jsi mala tak nenechavej koupi kalhotek na posledni chvili.ja potrebovala S a nemeli je nikde,museli mi je v lekarne objednat ze skladu z druheho konce republiky 🙂

eithelwing
8. pro 2019

Měla jsem Samu a poté jsem používala klasické vlozky. Ovšem nemela jsem velké poporodní poranění, navíc se hojilo skvěle.
U nás v porodnici vložky i plenky dávali, takže jsem nic nekupovala.

lenickakl
8. pro 2019

měla jsem samu, ty obrovský :D pak jsem měla ještě samu nějaký menší a takový fialový byly myslím, kupovaný v DM.. já jsem krvácela dost a dlouho, ale jak tu píšou, přikoupit se dá vždycky kdyžtak

tezz111
8. pro 2019

Určitě si vem dva až tři balíky, využijes je možná déle, než si myslíš. Já jsem si pak ještě dvakrát dokupovala. Obě snačky jsou fajn, já jsem měla SAMU.

katy48
8. pro 2019

Já jsem měla Batist a byla jsem s nimi naprosto spokojená i když jsem neměla žádné poranění stejně jsem měla tyto vložky jiné mi vadily. Doporučuji stejně jako ostatní 2-3 balíčky

amis24
autor
8. pro 2019

@zelenaesmolda já myslela, že je to nějaká uni velikost😀 jsem hodně malá, 152cm a váha před těhu 45kg, takže podle mě vel.S bude asi dobrá? A máš pravdu, i na internetu většinou všechno L/XL

zelenaesmolda
8. pro 2019

@amis24
ano,bude ti stacit S.ja mam podobne miry akorat mam o par kg min 🙂

amis24
autor
8. pro 2019

@zelenaesmolda a kolik si jich pořídit?😲

zelenaesmolda
8. pro 2019

@amis24
jezis tak to uz nevim kolik jsem jich spotrebovala,dvoje nebo troje tusim.kdyz se zaspinily tak jsem je premachla

lenatko91
8. pro 2019

Batist jsou delší, takže super na noc, samu jsou lepší přes den. Ale do porodnice na noc bych doporučila canpol babies, jsou přímo na noc, obrovské plachty teda, ale za mě super!

inka02
8. pro 2019

Já pořídila dle recenzí Batist a v porodnici jsem dostala balík Samu a vyhovovaly mi oboje. Tak bych zkusila obě značky a snadno dokoupíš, které budou vyhovovat víc. Do porodnice by mohly stačit 3 balíky a pak uvidíš. Ze začátku je spotřeba velká a postupně se snižuje. Já krvácela opravdu celé šestinedělí a spotřebovala jsem za tu dobu 6 balíků, ne-li víc 🙂 Síťované kalhotky jsem měla 4 kusy a vždy jsem přeprala, rychle schnuly.

blahoska
13. pro 2019
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Taky můžu doporučit vložky Samu a byly v pohodě. Mám pocit, že v porodnici to člověk moc neřeší 🙂

sany1996
14. pro 2019

Já jsem měla Bella Happy Poporodní vložky protože mají že spodu igelit a na ty jsem si dala ještě jednu Batist.. Ale to jen první 3 dny, kdy to bylo nejvíce ☺️ Jinak Samu jsou taky super ale kratší než Batist..

sany1996
14. pro 2019

Ty Canpol Babies jsou fakt super velké - ideální má noc 🙂 ještě větší než Bella Happy..

125katulka125
Autor odpověď smazal
Zobraz
ondul
19. bře 2020

Za me rozhodne Bella mama, ty jsou nejlepsi. Mela jsem 60kusu, vystacili mi asi na tyden, pak stacili normalni.

skorinka423
24. bře 2020

měla jsem zakoupenou celou sadu, byly tam kalhotky, vložky, vložky do podprsenky, všechny důležité věcy, byla to značka mamma od bella happy, jinou zkušenost nemám, takže můžu doporučit akorát tohle

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru