Jaký byl porod bez poslíčků?

ajina10
30. zář 2015

Holky jsem v 35tt a zajímá mě jestli u vás nekdo nemel vubec poslicky a jestli byl porod přirozený nebo jestli to muze znamenat ze nebudu rodit v terminu 😕 zacinam mít ze vseho obavy dekuju za názory

yildiz
30. zář 2015

Ja ani u jednoho tehu poslicky nemela..mela jsem pak spise vyvolavacky a bleskove porody..spise jsem vzdy prenasela..a holky mam narozene po terminu..a vzdy prirozene. Poslicky ti muzou jeste zacit. Urcite nemusis mit strach a panikarit. Rodit krasne prirozene se da i bez nich 🙂 mam vyzkouseno 3x a uvidime ted zda bude nejaka zmena 🙂 drzim pesti az mas vse ok

ajina10
autor
30. zář 2015

Dekuju 🙂

yildiz
30. zář 2015

@ajina10 neni zac 😉

ajka198
30. zář 2015

taky neznám, co jsou poslíčci. Malý se narodil týden po termínu, přirozeně 🙂

gwen84
30. zář 2015

Já vůbec nevím, co jsou poslíčky 🙂 Rodila jsem spontánně v 40+4 den po provedeném Hamiltonu. Zažila jsem rovnou až ty "pravé" kontrakce, které po něm za cca 7-8 hodin začaly. Uvidíme, jak to bude podruhé 😉

cibetkaa
1. říj 2015

@ajina10 Taky patřím k těm, kterým se poslíčky obloukem vyhnuly. Porod začal spontánně brzy ráno den po termínu. Přeju rychlý a nekomplikovaný porod 😉

marky8822
1. říj 2015

Ahoj... Já taky neměla vůbec posličky... Ani ťuk a přišlo mi to divný... Tak jsem si tak pořád říkala, že asi budi přenášet... no a prdlajs... 10.9. v 10 večer sem si vlezla do postele a hned jak sem se natáhla, tak mi začaly kontrakce... Ale byly hned po minutě a půl, tak jsme rychke s manželem jely... v 11 sem byla v porodnici, otevřena na 6 prstu 😀 Tak rychle na box a v 1 hodinu ráno, byla malá na Světě... Na prvorodicku sem to měla rychlý...
Jinak si ale myslím, že poslíčci se u tebe můžou ještě objevit... do termínu máš času dost 😉

mia_mia88
1. říj 2015

Poslicky jsem nemela a rodila jsem v 42. tydnu. Nemela jsem nikdy ani tvrdnuti bricha. Ale nemyslim si, ze to ma na termin porodu vliv. 🙂

jerrysskating
1. říj 2015

Neměla jsem u první dcery a dva týdny jsem jí přenášela. Pak jí vyvolávaly a porod trval 36 hodin.

sisstin
1. říj 2015

V prvnim tehu nic - prenaseni, ale porod spontanni, ted taky zatim nic....

akankeo
1. říj 2015

@ajina10 mam naopak poslicky kazde tehotenstvi, silne, i na magnezkovych kapackach sem byla v prvnim tehu a jeste sem nerodila i kdyz uz mam 2 deti 😀, takze poslicky vubec neres, spousta zen zadne nema a porodi hladce a prirozene, jine je maji az moc a porod se nespusti, az na to budes pripravena a miminko taky, tak to prijde, uvidis a kdyz ne, svet se nezbori, hlavni je mit zdrave miminko a sama byt zdrava po porodu, drzim palce

eva267
1. říj 2015

Já bez poslíčků a den po termínu překotný porod. To jsem se to ještě (blbá-nachytřená na koníkovi) snažila rozhánět, že to asi teda budou ti poslíčci🙂 No nebyli.

jetynka
1. říj 2015

tak ja moc dobře vím co jsou poslicci, u prvních dvou 14dni pred samotným porodem, u třetího měsíc před porodem a teď to je 2mes před TP kdy pak skutečně porodim uvidíme, každopádně porody byly dlouhé, PV sice fuc, ale 12h se nic nedělo, ale jak nastoupily bolesti, do 2h bylo po všem, u prvního ne tam to trvalo 9h a když mi vypustili PV tak za 2h se dcera narodila, teď jsem zvědavá co bude.

majvik
1. říj 2015

u prvního těhotenství jsem taky nevěděla co to poslíčci jsou a rodila jsem asi tři dny před termínem - spontáně a dost rychle😀 a podruhé jsem měla poslíčky asi jenom třikrát a rodila jsem na termín, takže tam asi žádná souvislost moc nebude....

saaralota
1. říj 2015

Já jsem měla asi od druhého trimestru tvrdnutí břicha, ale poslíčky ne. A rodila jsem přesně 38tt, nejdřív praskla voda, až pak začaly bolesti.

radka116
1. říj 2015

taky jsem neměla poslíčky a myslela že budu přenášet, když holky okolo už měly týdny přede mnou takové, že skoro nemohly chodit. A večer 3 dny před termínem mi praskla voda. A kontrakce začaly 3 hodiny po prasknutí a malá se narodila za 5 hodin po odtoku vody. Takže rychlovka.
Přeji rychlý porod 😉

somalicats
1. říj 2015

@ajina10 U první dcery jsem poslíčky neměla vůbec, porodila jsem spontánně, rychle, v pohodě. U druhé dcery jsem měla poslíčky už cca 4 týdny před porodem, nakonec byly komplikace.

fredericka
1. říj 2015

Ani jeden poslíček, porod 40+0 za dvě hodiny 😉

jaja01k
1. říj 2015

Poprvé bez poslíčků, spontánní porod 38+0. Podruhé bez poslíčků, spontánní porod 38+1 🙂

blanka.k
1. říj 2015

@ajina10 U mě to bylo naopak, s políčkama jsem ležela 25+26.tt v porodnici (než zjistili, že jsou to pravidelní poslíčci a ne porod) , ty mě trápily pořád a ve 40tt "zamčená na 10 západů", porod 3 dny vyvolávaný a stejně byl CS 😀

petrajurinova
1. říj 2015

@ajina10 ani u jednoho dítěte jsem poslíčky neměla. První přišlo na svět plánovanou sekcí týden před termínem, druhé přirozeně spontánním porodem dva týdny po termínu.

ajina10
autor
1. říj 2015

Dík holky tak jste me uklidnily 🙂 jde zvědavá jak to zvládnu ja

naomi6
1. říj 2015

@ajina10 Neměla jsem posllíčky ani u jednoho porodu. Rodila jsem přirozeně. První dítko 2 dny před termínem a druhé 15 dní před termínem. Oba porody rychlé, bezproblémové. Držím palce 😉

jitavrtule
1. říj 2015

@ajina10 neboj se vlka nic 🙂 u mě zcela bez poslíčků, rodila jsem bleskově, spontánně a bez tří hodin přesně na termín. To, co jsem si myslela, že jsou poslíčky a zvesela rozháněla, byl porod 😀 podobně jako @eva267 🙂

bonulinka
9. říj 2015

Oba předchozí porody jsem měla bez poslíčků. V den porodu nastaly hned pravidelné kontrakce, které se postupně zkracovaly. Nebyla jsem ve stresu, zda už jet do porodnice, anebo ne. První porod - po příjezdu do porodnice byla dcera na světě za 2,5 h a druhý - po příjezdu do porodnice za 1,5 h. Porody jsem měla rychlé, bez komplikací. 😀
Nyní mám poslíčky snad už 14 dní. Jsem z toho už unavená...

andelka
9. říj 2015

Neměla jsem ani v jednom poslíčky, jen tvrdnutí břicha (ale to už průběžně od 20tt), žádné kontrakce, ani pak na ctg nebylo nic vidět. První dítko se narodilo 3 dny před TP a druhé 9 dní před.Porody bez komplikací a docela rychlé (9 a 5 hodin)

olasek
9. říj 2015

Poslíčky jsem nikdy neměla, ani žádné jiné známky chystání se na porod. Oba kluci se narodili přirozeně, jeden 14 dnů před termínem a druhý týden po termínu. Hodně štěstíčka přeju 😉

letadlo13
9. říj 2015

@ajina10 poslíčky neznám, ani tvrdostí břicha a podobné slasti. Porod začal spontánně ve 3 ráno, po 11 byl malý na světě. Bez Hamiltona, zcela bez jakýchkoli léků, bez nástřihu a v termínu, 40+2 😀

bonulinka
26. lis 2015

Tak ještě doplním, jak to bylo nyní, když jsem 9.10. psala, že už mám poslíčky 14 dní...
10.10. mi začala odtékat plod. voda, po příjezdu do porodnice zkonstatovali, že se ale nic neděje, už ani ti poslíčci nebyli..., ale už si mě tam nechali. Takže do třetice jsem porodila od příjezdu do porodnice až za dlouhých 29 hodin. Ale ty pravé kontrakce trvaly jen pár hodin, takže předtím si jen děloha trénovala.
Nevím, co bylo lepší, ale asi ty porody bez poslíčků.

loafeer
26. lis 2015

Taky jsem žádné poslíčky neměla....u prvního odtekla voda a pak se vyoláalo a u druhého jsem měla MS bolesti do rána, postupně to sílilo....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru