Jaký jste měly druhý, třetí porod? Rychlejší?

petulka25
17. srp 2011

ahojky vícerodičky jaký jste měly druhý,třetí,....porod?říká se,že bývá rychlejší! co vy?

marinka
17. srp 2011

Byl o moc rychlejší, ale zato bolestivější 😉

petule246
17. srp 2011

ano, říká se to - dokonce jsem slyšela že bývá kratší o půlku a u mne i u mých kamarádek to platilo. Takže já konkrétně - 1. porod - 1,5 hodiny, 2. porod - 40 minut (byl to docela fičák) 😀

jasekd
17. srp 2011

1.porod spontanni v 40+0 , 9 hodin od kontra po 5 min, tlaceni cca 45 minut.
2.porod vyvolavany 41+1, 12 hodin od kontra po 5 min, tlaceni cca 10 minut. Bolestivejsi, delsi, ale celkove lepsi (psychika, zkusenosti, super PA, naprosto nekomplikovany prubeh z pohledu miminka, bez nastrihu, mala ruptura).

veruska007
17. srp 2011

Druhy porod byl mnohem horsi, asi tak 1000x. 1. porod - vyvolavany, 3,5h. Druhy porod, prirozeny, 30h prisernych bolesti, prvni oproti tomu byl fakt brnkacka.

1luciferka1
17. srp 2011

první porod 13hodin, ale celkem se to dalo, druhý byl rychlejší, praskla mi voda a malá se narodila za 9hodin, ale bolest tak stokrát horší 😝

pismenko
17. srp 2011

První porod vyvolávaný - od zavedení tabletky se Dorotka narodila za 30hodin 😝
Druhý porod rovněž vyvolávaný - 8:00 tabletka, 14:45 prdla voda a 17:17 byla Julnka na světě. Bolesti ale mnohem větší než u prvního 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru