Je druhý porod lepší?

janab78
28. led 2008

Zajímalo by mě, jaký je druhý porod. Je opravdu lepší?Holky, napište zkušenosti 🙂 .Mnohé to snad povzbudí.

teessa
3. srp 2009

druhý porod rychlejší a o dost intenzivnější a bolestivější

andy80
3. srp 2009

druhý porod rychlejší, kontrakce o dost horší než při prvním, samotný porod taky bolestivější a nejhorší byla bolest břicha po porodu, když se stahovala děloha. Ale za to jsem při druhém porodu nebyla nastřihlá ani šitá, tak jsem si oproti prvnímu porodu mohla krásně sednout. Ale oba porody byli ve finále krásné. Já jsem si je teda užila maximálně. Na bolest jsem brzo zapomněla, nemít video z celého porodu, tak tomu nevěřím, že to tak bolelo 😀

jennyska
6. lis 2013

@andy80 @teessa @leonik @milky @jeudi @kaelan @damin @haniska1 @olivka30 @kakaja @evikule @martinka79 @paolin @mmar @toni78

Ahoj Maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s druhým porodem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? 🙂

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na https://www.modrykonik.cz/druhy-porod/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti 🙂

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča

brasco
17. lis 2013

Ahoj, ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci na téma - Tlumení bolesti v první době porodní. Moc děkuji za pomoc 🙂
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/tlumen...

annie11
30. lis 2013

Moc jste mě nepotěšili 🙂 Nikdy jsem si nemyslela, že porod může být tak bolestivý, a to si myslím, že něco vydržím 🙂)) Ráda bych měla ještě alespoň jedno mimčo, tak to snad bude napodruhé lepší...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru