Kdy po porodu a jak jste začaly hubnout?

annie24
24. črc 2017

Ahoj holky, kdy po porodu a jak jste začali hubnout?
nějak cvičení? jídelníček? kolik jste cca nechali v porodnici a td?
děkuju za odpovědi 🙂

sthanina
24. črc 2017

Ahoj maminko, pokud kojíš, moc bych to s hubnutím nepřeháněla, v nemocnici jsme dostali takový papír s doporučenými cviky na celkové posílení... Spíš takové lehčí "joga" cviky, to jsem cvičila. Jídelníček jsem neřešila a pohybu kolem miminka jsem měla celkem dost, je to moje první miminko. Během těhotenství jsem přibrala cca 14kg, v porodnici jsem nechala 6kg. Dnes je synovi rok a mám 3kg navíc od váhy před těhotenstvím. Jediné o co se opravdu snažím, je dodržovat pitný režim, pohybu mám až-až...🙂

pucmelinka
24. črc 2017

Ja v tehotenstvi nabrala 10 kilo,cca 7 jsem nechala v porodnici a tyden po porodu jsem byla na sve vaze...malymu je ted 3,5 mesice a jsem cca 3 kilo pod puvodni vahou...
Pohybu kolem malyho je az az,co se tyce jidla,tak nejsem velkej jedlik...v sestinedeli jsem na jidlo kolikrat nemela ani cas,ani chut...

michelette
24. črc 2017

Já jsem v těhu přibrala 17kg, , porodnici jsem nechala asi 7kg a 10 mam pořád. 😏 A to jsem 15 mesicu po porodu. Litam za malou, staram se o domacnost, chodim na dlouhe prochazky, kdyz mi to vyjde tak cvicim a porad ne a ne to shodit. 😔

jitavrtule
24. črc 2017

v prvnim tehotenstvi jsem nabrala 12 kg, 5kg zustalo v porodnici, tri jsem si odvezla domu v autosedacce 🙂 do mesice jsem se vesla do puvodniho obleceni, krom podprsenek teda 😀 po dvou letech na zacatku dalsiho tehotenstvi jsem byla dve kila pod prapuvodni vahou pred detmi.

annie24
autor
24. črc 2017

Všem moc děkuji za odpovědi🙂

ahuva
25. črc 2017

A co čaje na hubnutí?

ester_ka
25. črc 2017

v těhu jsem přibrala 6 kg, týden po porodu -2 kg od startovací váhy, pak ještě během kojení další 2 kg dole, ale po skončení kojení +5 kg...prostě houpačka🙂

babanci
26. črc 2017

Po posledním porodu mě už kila navíc zůstala a to navzdory mé neutuchající snaze s tím něco dělat. Cvičím denně, běhám, chodím, jím jako vrabec a už to nikdy dolů nešlo. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru