Kolikátý den od prvních poslíčků jste rodily?

g_i_t_a
11. zář 2017

Ahoj mamky, kolikaty den od prvnich poslicku (myslim tim opravdu bolestive tvrdnuti bricha) jste rodily? Diky 🙂

aguaverde
11. zář 2017

Ehm 😃 u první dcery poslíčci (opravdu tvrdé bolesti jako slabé kontrakce) od 20tt - porod 38+2tt, u druhé od 25tt - porod 39+1tt....

agnes2ivory
11. zář 2017

Asi za tri mesice 😀 u prvniho poslicky od nejakyho 27 nebo 28tt a rodila jsem 39+5. Ted mam poslicky od 20tt, ale jeste snad dalsi tri mesice vydrzim 🙂

petastastna
11. zář 2017

Ja myslim ze tohle je hodne individualni 😉 ja zacinam 37.tyden a poslicci nikde, jen obcasne tvrdnuti 😉

misulinka44
11. zář 2017

U prvního jsem poslíčky neznala... Porod vyvolávaný 41+5tt. A teď u druhého těhotenství silní poslíčci od cca 30tt a jsem 38+5;)

g_i_t_a
autor
11. zář 2017

Docetla jsem se totiz, ze porod vetsinou nastane 14dni od tech prvnich opravdovych poslicku..tak me zajimala prace 🙂 ja jsem ted 37tt a mam druhy den posliky, kdy mi to bricho opravdu ztvrdne a bolest jak u silne menstruace, musim se vzdy zastavit a prodychat to..

g_i_t_a
autor
11. zář 2017

*praxe

odula
11. zář 2017

Asi tak šedesaty 😉

karlajasmine
11. zář 2017

Hmm já už mám takovýhle poslicky od 34tt a porod zatím nikde 🙂 je to strašně individuální..hlavně každá jinak vnímáme bolest a celkově jinak vnímáme kontrakce. Někdo o poslickach ani neví.

j.a.n.i
11. zář 2017

@karlajasmine Souhlas, já nevěděla ani o prvních kontrakcích cca 2-3 hodiny před porodem... na monitoru už vidět byly.

sonja01
11. zář 2017

Poslíčky jsem neměla vůbec, rovnou mi praskla plodová voda a do dvou hodin začaly kontrakce. Do 12hod byl syn na světě.

karlajasmine
11. zář 2017

@j.a.n.i Zavidim, ja mela zase naopak hrozny bolesti, ktery ale monitor jeste nezaznamenal 😂

alemari
11. zář 2017

@g_i_t_a je to tak, mnoho žen považuje tvrdnutí břicha až do srahu bolesti zaposlíčky. Poslové porodu jsou dost podobní porodním bolestem a jsou 2-3 týdny před porodem. Jsou dost pravidelné oproti tvrdnutí břicha a v intervalu pod 5 min🙂.

pucmelinka
11. zář 2017

@sonja01 mela jsem to podobne,poslicci zadni,jen tvrdnuti bricha,to nebolelo...praskla mi.voda,do hodiny silnejsi kontrakce a a tri hodiny od kontrakci jsem porodila...to bylo 36+6

g_i_t_a
autor
11. zář 2017

@alemari no vcera jsem je mela treba 2hodiny pravydelne co 10min, takove bodave bolesti v celem brise a jakby uvnitr pochvy a brisko jak beton. Tak uvidime kdy to prijde 🙂

alemari
11. zář 2017

@g_i_t_a těch 10 min je dost dlouho 🙂. Ale to řezání na čipku je většinou ca ty 2-3 týdny před porodem🙂.

karlajasmine
11. zář 2017

@alemari Ja mam treba rezani na cipku uz od 32tt, pokazde, kdyz jdu se synem ven, musim prvni desitky metru neustale rozdychavat, zastavovat se.. nevim.. minuly tehotenstvi jsem mela to samy a rodila az na termin 40+0.. A uz od 34tt mam to, co popisuje @g_i_t_a, bodave bolesti po celem brise, tvrdnuti bricha jak beton, podobny bolesti, jako zacatek kontrakci, ale slabsi.. Tak nevim, jestli se da rict, ze je to 2-3 tydny pred porodem.. zatim nerodim :D Ja si fakt myslim, ze tohle ma kazda jinak... kamaradka mela takovyhle bolesti pekne dlouho a nakonec asi tyden prenasela.

alemari
11. zář 2017

@karlajasmine máš pravdu, může to při ochablém pśnevním dnu řezatvi dřív.

karlajasmine
11. zář 2017

@alemari aha, tak to abych zacala po porodu panevni dno posilovat :D

alemari
11. zář 2017

@karlajasmine možná jo🙂, jsem stejný tt jako ty🙂 ale po minulém těhu jsem se stihla dát zase do kupy, ty máš mladšího broučka doma🙂.

karlajasmine
11. zář 2017

@alemari Tak s panevnim dnem jinak zadny problemy nepocituju (typu, ze bych trpela na unik moci nebo cokoli takoveho..).. ale to clovek mozna takhle nepozna. Kazdopadne dobry vedet 🙂

alemari
11. zář 2017

@karlajasmine to jsem taky neměla, ale gyndař ti to zjistí lehce. Např při vyšetření ti nechá ze spod zatlačit do prstů a hned ví jak na tom jsi🙂. Po druhém porodu jsem to měla volné...

karlajasmine
11. zář 2017

@alemari gyndar rikal, ze vsechno v pohode.. po prvnim porodu nejdriv volne a pak se to spravilo... nevim, je to fuk, ted s tim stejne nic nenadelam i kdybych to tak mela, po porodu uvidime 🙂

alemari
11. zář 2017

@karlajasmine přesně tak🙂

iulia
11. zář 2017

10 dnu od prvních poslíčků🙂 Poslíčky se u mě objevovali ob den a vždy jsem si myslela, že už porodím. Dala jsem si teplou vanu a vše se uklidnilo. Až v den porodu se kontrakce zkrátili po koupeli na 5 minut.....

g_i_t_a
autor
19. zář 2017

Dnes mi odesel kousek hlenove zatky, tak kdovi jak to ted bude 🙂

dokument
19. zář 2017

ja jsem zadne poslicky nemela, ani jednou

od hlenove zatky uz jen za par hodin

petastastna
19. zář 2017

Tak me asi dnes taky odesla... dopoledne sem byla na kontrole a ted rikali ze to bylo asi z te kontroly a ze zatim nic...

bamishop
19. zář 2017

@g_i_t_a ja mela poslicky kazde tehotenstvi sna d uz od jeho pulky a porod se mi nespustil ani u jednoho

vanea
19. zář 2017

Tvrdnuti s ms bolesti od 18 - 20tt, poslicci tak od 28-30tt, pak uz rovnou ve 38tt kontrakce po 2-3 minutach a za 4 hodky byl maly venku🙂

vanea
19. zář 2017

A hlenova zatka odchazela dva tydny🙂 tesne pred porodem vysel posledni zbytek a praskla voda🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru