Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může k porodu 16letá holka?

erikka444
8. únor 2016

Může nebo se tam smí až od 18?

juliemichal
8. únor 2016

pokud se to nezměnilo,tak nemůže k porodu můžou jen paní co mají už po porodu.taky jsem chtěla mít u porodu mou nejlepší kamarádku,ale ona ještě neměla dítko tak nám to zakázali.

olga_
8. únor 2016

@juliemichal Co to je za blbost?! To je nějaká blbá diskriminace, ne? Co tam pak dělají chlapi? 😀

eficenka
8. únor 2016

pokud si ji budeš přát a budeš ji mi t psanou jako doprovod, pusit y ji měly ( nejlépe, kdyby studovala alespon střední zdr. školu)
@juliemichal co je to za blbost? 😀 kolegyně z práce měla u porodu svoji 20letou sestřenici, která ještě nikdy nerodila 😉

laslunicko
8. únor 2016

Ja byla u porodu sve kamaradky pred 5 lety, byla jsem v te dobe bezdetna a nikdo s tim problem nemel.

lavita
8. únor 2016

já u porodu byla a dítě jsem ještě neměla

misulinka44
9. únor 2016

K porodu může bezdětná, je blbost, že musí mít dítě 🙂 Max můžou dr doporučit, že pro bezdětnou to může mít např traumatizující zážitek atd... Ale je jedno jestli dítě už mají nebo ne.. Co se týče 16 leté dívky, pokud si to budeš jasně přát, měli by ti vyhovět... otázkou ale je, aby to na ní nezanechalo ,,nasledky,, Je to přeci jen ještě hooodně mladá holčina, aby byla přitomna porodu a všeho kolem.... Pokud bys ji chtěla jen jako podporu v první době porodní, tak s tím by personál porodnice neměl mít problém vůbec 🙂 Ale na porod samotný bych ji nebrala, v jejím vlastním zájmu 😀

malalucinka
9. únor 2016

pokud to chceš brát jako přirozenou antikoncepci pro dceru 😀 ,tak ji klidně vem.....ale já bych osobně 16leto holku k porodu nikdy nevzala....a v některých porodniciích opravdu nedoporučí vzít si k porodu ženu,co ještě nerodila.....ale je to jen doporučení....a já ho docela chápu 😝

konidana
9. únor 2016

zase provokace.... nejdřív bratr, teď šestnáctiletá, ....

samaber
9. únor 2016

Podle založeného profilu se tím asi někdo baví

nupta
9. únor 2016

Mrkni se na konkrétní podmínky porodnice, kde bys chtěla rodit. Některé porodnice omezují pouze počet osob u porodu, jiné požadují minimální věk 18 let (náhodně jsem našla Benešov a Nový Jičín, ale určitě budou i další...).

lv
9. únor 2016

a nejlíp, pokud je brácha 😀

alen_ka
9. únor 2016

pokud je těhotná tak musí 😀

mandala
9. únor 2016

Tady se vyloženě někdo baví 😝

Sem začni psát odpověď...

Odešli