Může tatínek k porodu? V Liberci je chřipková epidemie

kkabelova
7. únor 2015

Ahoj holky maminky, mam prosbicku. Kazdym dnem nas bude o jednoho vic, ale ted me spis misto porodu samotneho stresuje otazka, zda se mnou bude moci manzel k porodu, kdyz je ve zdejsi nemocnici (Liberec) vyhlasen zakaz navstev kvuli chripkove epidemii. :-/ Mate nektera zkusenost, nebo nevite, jak to je a zda tento zakaz plati i pro tento pripad? Dekuju za odpovedi. 🙂

querty
7. únor 2015

Nejlepší bude zavolat si přímo do nemocnice 🙂

veruska007
7. únor 2015

Já mám pocit, že když je zákaz návštěv, tak při porodu být manžel může, jen na oddělení už nesmí.

mandala
7. únor 2015

Nejsem z Liberce, ale myslím, že i jinde je zavedeno, že tatínek k porodu může. A u nás mohl i na návštěvu, ale jenom on, nikdo jiný. 🙂

kkabelova
autor
7. únor 2015

Dekuji za alespon nejake zpravy, hned jsem krapet klidnejsi. Neumim si predstavit, ze bych tam kvuli chripce musela byt bez nej. Potrebuju oporu. 🙂

agne
7. únor 2015

Obvolala bych si případně okolní porodnice. Ale to by snad mělo - mohlo být umožněno. Vůbec by mě nenapadlo, že by se to vztahovalo i na porodní sál... Snad je to tak mimořádná - výjimečná situace, a navíc pokud je zdravý, nemělo by to být překážkou pro doprovod k porodu. Navíc bych se poptala, kdybys třeba měla svoji porodní asistentku zda ta by případně mohla... 😉

kkabelova
autor
7. únor 2015

To nastesti nemam, jde mi pouze o manzela. Co se tyce okolnich porodnic, jsou na tom stejne, zkratka cely liberecky kraj. :-/

zdenka07
7. únor 2015

U nás v Jičíně tatínek může k porodu, pokud je zdravý a bude podepisovat prohlášení, že nepřišel do kontaktu s chřipkou. Ptala jsem se na to přímo v porodnici... Asi bych tam zavolala, ale myslím, že to bude všude stejné... Tak nějak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru