Nástup do nemocnice, budou mi porod vyvolávat hned?

lucaaaaaaqa
20. říj 2017

Holky chci se zeptat v pondělí mám nástup do nemoncice budou mi to vyvolávat hned ten den nebo ne nevíte ? Dekuju

zdenkaell
20. říj 2017

Jak kde. Asi tak.

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@zdenkaell a sakra já tam nechci ležet zbytecne

pavca1982
20. říj 2017

Já měla nástup v 10h.dopoledne v půl 12 píchli vodu a malá se v 15:47narodila.

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@pavca1982 tak by to mohlo bejt taky tak :/ mám tam být do půl devátý a pak se Prej uvidí

verkaver
20. říj 2017

@lucaaaaaaqa Já jsem měla u prvního nástup v devět ráno na vyvolávání. Šlo to pomalu,takže kapáky,druhý den o půl třetí ráno mi píchli vodu,malý se narodil po 28 hodinách další den odpoledne... Každá to máme jinak,no...

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@verkaver Ježíš marja to mě jebne :D sem na to zvědavá no dekuju

pavca1982
20. říj 2017

První si nech píchnout tu vodu a když se to nerozjede přistup na další možnosti😉 😉

verkaver
20. říj 2017

@lucaaaaaaqa Néé,tak třeba to zrovna u tebe půjde rychle,to dopředu nikdo neodhadne. Hlavně ať jste oba v pořádku,to zvládneš!!

kotito
20. říj 2017

třeba prcek přes víkend vykoukne sám 🙂

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

To doufám :/ ano moc dekuju 🙂 uvidíme

marenkav
20. říj 2017

@lucaaaaaaqa ja nastoupila v 9hod rano,cely den jsem tam jen lezela(mezitim asi 2x monitor) a vecer mi udelali hamiltona a zavedli pripravnou tabletku,v noci o pul3 se to samo rozjelo 🙂

karolly
20. říj 2017

Asi taky bude záležet na nálezu. Já nastoupila ráno v 6h a vyvolávačku zavedli druhý den v 6h. Ten první den jen monitory, ekg, utz a tak.

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@karolly no to snad ne :D já tam Umru jen tak ležet a jako nic :/

prostejina
20. říj 2017

Furt nic?? :-O achjo...dává si teda záležet 😀

linee
20. říj 2017

@lucaaaaaaqa tak to si hezky polez,bude to totiz naposledy,co budrs mit takove leharo😅

kocvarovas
20. říj 2017

Mě u druhé v pátek na kontrole objednali na pondělí na ráno na vyvolání. Malá se asi nějak lekla a řekla si, že teda půjde sama. Jeli jsme v sobotu v 6 ráno a malá byla v 9:35 venku.. 🙂

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@kocvarovas to bych taky brala ale já si myslím ze mu je to jedno úplně :D takže uvidíme

camillaq
20. říj 2017

Ja jsem mela nastup na vyvolani v 8, cca v 10 zavedli tabletu, odpoledne to zacalo a maly byl v pul 10 vecer venku 😀

henesee
20. říj 2017

Nastup v 7, 8:20 zavedli tabletu, mala byla 11:50 venku.

martavy
20. říj 2017

Zalezi jak moc jsi otevrena,me vyvolavali v Brne v Bohunicich.Otevrena jsem nebyla vubec..takze v patek odpo preindukce 2 tycinky Dilatanu S a vata.Do sobotniho rana jsem se otevrela na 1 cm,nastup na porodni sal.Tam zavedla asistentka tabletu Prostinu a byl to ficak.V nekterych nemocnicich delaji jeste predtim oxytocinovy zatezovy test..takze asi tak nejak.

michaela6599
20. říj 2017

Asi jak kde a i podle vyšetření .myslím si že buď ti to vyvolají nebo pustí domu.pokud nebudou mít důvod k hospitalizaci .Mne ho hned v den objednání vylolali celý porod trval 3 hodiny ,druhá tableta porod hned rozjela.

mercedesse
20. říj 2017

Taky jsem měla u prvního nastupovat v pondělí na vyvolání. V neděli v 19h jsme jeli do porodnice a 3:47 se narodil. A to mi večer říkali, že z toho nic nebude a nechali mě tam jen proto, že jsem měla ráno stejně nastoupit.

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@michaela6599 no pravé ze neposlou nechávají max týden přenášet takže domu už určitě nepojedu jen by mě zajimalo jestli to bude ještě ten den nebo ne :D

lucaaaaaaqa
autor
20. říj 2017

@martavy Nejsem pravé vůbec otevřená :D proto mě to děsí :D řekl mi ze ven nechce ale ze bude muset ze už prenasim 5 dni oni nechávají max týden tak nevím a ten test to je co?

martavy
20. říj 2017

@lucaaaaaaqa ten v Bohu nedelaji,ale spociva to v tom,ze natoci ozvy,zavedou Ti kanylu a daji infuzi s oxytocinem a pak toci ozvy jak deloha reaguje na oxytocin. Nevim presne kolikrat to opakuji,v nemocnici,kde jsem rodila nedelaji.Tycinky Dilatanu S pusobi tak,ze pojmou vlhkost z okoli,nabobtnaji a mechanicky roztahnou krcek.Uz po tomto,kdy jsem se otevrela na cm jsem zacala mit pravidelne kontrakce po 5 minutach a krvacela jsem.Dalsi rychle dilo dokoncila ta zazracna tabletka.Takze nic se neboj,vse bude O.k.,miminko musi ven a oni uz si nejak poradi.Mysli na hezke veci a i ten vyvolavany neprirozeny porod je krasny.Nas Ondra uz budd mit 4.mesice a ja vzpominam jak vykoukl na svet..Je to ma mala velka laska a stal za to ❤

michaela6599
21. říj 2017

@lucaaaaaaqa tak to si myslím že hned ten den ,nevím na co by čekaly jestli už tak přenášís .já když byla objednaná 10 dní po termínu tak hned po vyšetření a už jsem šla na porodní pokoj .

lovely_creature
21. říj 2017

@lucaaaaaaqa dělá se zátěžový test na oxitocin, pokud je potřeba, dává se tableta na příprvu porodních cest, pokud nejsou připravené a nebo rovnou tableta na vyvolání.. záleží jak na tom jsi...

msimankova
21. říj 2017

Ja nemela vubec zadne priznaky ditete lezouciho na svet, uplne zavreno. Takze prvni den nastup, vecer zavedeno cosi pripravneho. Druhy den rano jeden Prostin, v poledne druhy, nic. Dalsi den to same. Ctvrty den rano pred poradou lekaru oxytocinovy test, nic. Takze jeste to dopoledne CS, 41+5. Jinak celou dobu monitory pekne, ani jedna kontrakce, otevreno max. na 4 cm. Drzim palce, at to mas rychlejs a normalne 😄

odula
21. říj 2017

@msimankova muzu se zeptat proc tak brzo? Mas nejakou indikaci??

msimankova
21. říj 2017

@odula myslis, ze je to brzo? Nevim, vim, ze se ceka i o par dni dele, ale byla jsem za to rada, protoze uz jsem na tom nebyla psychicky nejlip. Stara prvorodicka a zadne kontrakce, poslicci, mela jsem strach o dite. Uz na mne nechtela mluvit ani uklizecka 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru