• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
Rinuska, a ještě kojíš? Jestli jo, tak se to po odstavení spraví (četla jsem, nemám zatím zkušenost). Jestli už nekojíš, tak mě nestraš!!! :grinning:
19. led 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alší, ony ti ty hovna při obhajobě určitě uplavala, viď :grinning:
19. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tim rovnomernenim ma ja vcelku problem, Nela ma skoro 10 mesicu a ja nejsem schopna si zapamatovat jakous takous pravidelnost :grinning:
luci přesně jsem se lekla že mám nádory a hned dva :grinning:
Leni, kdo vi, kam zmizela, asi do rite :sweat_smile:
Lucianka, ešte kojím.To si ma potešila , že sa to spraví, lebo je to dosť videť.
19. led 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já odstavila před týdnem a nerovnoměrnost sice malá ale viditelná zatím je :grinning: :wink:

alčí některé mamky si dávají mašličky na podprdu :sunglasses:
19. led 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě se prsa porodem srovnaly :grinning: předtím bylo jedno menší, ale teď jsou stejný :sweat_smile: :grinning:
Alči, taky s tím mám problém... když jsem kojila jen v leže, tak jsem si ještě trochu vybavila, jak jsem ležela... ale teď už ne. A to mi tchýně říká: Tak to poznáš, který máš víc nalitý ne? Nepoznám. Přijde mi, že je mám obě stejný :grinning:
Draga :grinning:
tak já nevím, že bych se ještě zkusla znovu rozkojit? já nechcu mít jedno větší :grinning:
Smarjaa, ja dnes nestiham preklikavat na temata, to je fofr tady dneska :sweat_smile:
u nás v únorovkách to hnipe tak jsem se rozloučila a kejsnu tady :grinning:
19. led 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, kočky, tak na tohle já mám fintu fň :sunglasses: přendávám prstýnek :wink: Je fakt, že i to občas zapomenu, ale většinou to bylo ok :wink:
19. led 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rinuska, já to jen četla... ale jak píše Draga - třeba se to nesrovná :confused:
Drago, třeba je ještě brzy a bude to OK :slight_smile:

No nic, jdu asi chrnět. :slight_smile:

ženský, mějte se. :slight_smile:
slevik to je dobrý to si budu pamatovat pro příště teda pokud ten prsten z roho oteklýho prstu servu :grinning:
babalala, ty sem chodíš podpichovať??? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já prstýnky teď nenosím... mi padaj. :unamused:
19. led 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko - ta antibiotika se dávají, když máš streptokoka - taky to není nutné, ale pouze preventivní opatření, třeba v Německu se nedávají.. To by ale plod nemělo nijak negativně ovlivnit(tedy kromě toho, že získává zbytečně rezistenci). Jaká byla malá po porodu (předpokládám, že Nelušák je holčička :grinning: )?

36 - hezký. Kam se hrabu s 22! :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula ahoooj :grinning:
19. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babalala: já četla..že když se to neléčí..tak můžou dostat zánět do očiček :confused:
19. led 2008 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
babalala mě antibiotika dali bo jsem měla odteklou plodovku a žádný kontrakce čekala jsem na porod do druhýho dne a žádnýho streptokoka jsem neměla takže asi nějaký důvod pro to mají a co je v německu dobrý je mi docela jedno, bo tam mám na zdravotnictví svůj názor a že můžu srovnávat :grinning:
19. led 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a záněty jsou svinstvo... se mě zeptejte :angry: Před 14 dny to malýmu prošťouchli a propláchli a teče mu to znouv. :unamused:
babal, jo holka je to :grinning: :grinning: jaka byla?hned rvala a pak , asi 15 min po porodu usnula a spala :grinning: no a pak se probrala a pomalu mi nespala 10 mesicu :grinning: :grinning: :grinning:
jo, mne prave taky odtekla plodovka a ridila jsem dlouho, jak dragus...
19. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už fakt jdu, nebo se odtud neodlepím a odejdu až se ozve mlaďas na kojení :grinning:

dobrou.
19. led 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, ahooooj

Babalala ,aj mne dali ATB, mala som streptokoka...Bola ospanlivá kvôli žĺtačke ,ale teraz je jej plná bytovka... :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj alci... ahoj siss
holky já taky běžím ale zítra se ukážu dobrou :grinning:
slevik - nedělám žádné závěry - právě proto se ptám, abych věděla víc. Moje kamarádky jsou samé epidurálky, takže v okolí nemám srovnání
19. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula: čáááuuu :grinning:
19. led 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek