• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
Mi to nedá....ATB u streptokoka nebo když do 12 hodin po odtoku vody neporodíte jsou dost nutná.....přesně jak píše sis, zánět v očičkách je jinak skoro jistý a pokud má matka infekci v porodních cestách, klidně i oslepnutí..za to ta chemie stojí,ne?
Léky u porodu můžou dítě "oblbnout" a pak se nepřisává,proto by se taky měly dávat když je to nutné,ale přijde mi lepší když se dítě hned nepřisaje než aby se mi v porodních cestách přidusilo.
Já osobně nechci epidurál právě z toho důvodu že nechci mít dítě oblblé opiáty,ale jestli mi ho doporučí lékař (může urychlit porod a taky u dlouhýho porodu ušetří síly na tlačení),tak do něj jdu.
19. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
draga, ja prídem, ty odídeš, skandál...

babalala, ja som epi nemala, a ani by som ho nechcela... a pri tých mojich rýchlovkách by aj tak nestačil zaúčinkovať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak psala Draga...že něco dělají v Německu nebo kdekoliv jinde neznamená že je to dobrý. Možná to někoho překvapí,ale naše zdravotnictví je odborně na dost vysoké úrovni a porodnictví jedno z nejlepších v Evropě.
19. led 2008 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som dostala ATB pol hodinu pred pôrodom, a lekár sa bál ,aby vôbec zabral... :confused: :confused:
19. led 2008 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenkabu: no já nevim, proč si lidi myslej, že český=automaticky blbý :angry:
19. led 2008 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky mizím, končí mi baterka :grinning: Brou
19. led 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
bru slevik...
19. led 2008 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem jeste tu, buchty :grinning:
Lena prisla akorat vcas, jeji odborny priklady jsou fajn :slight_smile:
19. led 2008 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tu je buchta Monika, alči, si ešte tu? :confused: :confused:
19. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Moniku, buchto, jsem :grinning:
19. led 2008 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já mám strašnej hlad :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. led 2008 ve 22:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Siss a tak se najez nee? :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alíku: já držim dietu :angry:
19. led 2008 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, ako sa má Nelinka, už Ti hajá, Lebo to moje malé tornádo tu ešte lozí po byte a kričí, susedia budú zase zazerať ako vrahovia... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
siss, nehladuj, lebo chytíš jo-jo...
A Peťko vyzerá ako bábika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mon, tornadko nespinka??? :sweat_smile: No Nelus spinka, je uvedomela a necha me v klidu, at tu muzu byt s vama, tatik nekde chlasta :grinning:

Siss, tak jabko nebo neco muzes..
19. led 2008 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím streptokokem - taky jsem ho měla - pravděpodobnost, že dítě to chytí je malá a stačí ho sledovat a antibiotika nasadit až v případě potíží. Já jsem se ale "rozhodla", že mi vak nesmí prasknout ( protože jsem rodila s PA) a fakt se to povedlo :sunglasses:
draga - znovu opakuji - předčasný porod je něco úplně jiného - zdravotní riziko je velké a patří pod lékařský dohled - však žádná seriózní PA nepůjde k porodu před ukončeným 38tt
19. led 2008 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
monkula: nechytim...už to mám vyzkoušený :wink: :wink: já jim..ale od pátý hodiny už ne :unamused:

alíku: když já nechci jabkoooo :cry:
19. led 2008 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Smarjaaa, Siss, tak pro jednou snad.... :grinning: Neco pozer, se svet nezbori. :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alíku:ee..to bych si mohla říkat každej den..musím být tvrdá :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak je fajn...

Alik, nie, nespí ani jeden, jašia sa tu na posteli, MM spí, mne sa ešte varí guláš, ak medzitým neprihorel :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja od 8 pozrala: 4 tycinky kinder, ty malinky cerveny :grinning: 2 toasty se sunkou hermelinem a porkem :grinning: A jeste jsem uvarila testoviny, zapekla se syrema parkem , tak ted tlacim talir :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alíku: neser...a ty jsi chrt :confounded:
19. led 2008 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mon, a hrajou si deti spolu?Vyhraji si uz spolecne??? :dizzy_face:
Voe Sissine, nebud na sebe tvrda!!! :grinning: Bez a vyzer lednici :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Voe, mam 58 kilo, vic nez ty!!!
19. led 2008 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
alíku: no u nás vyžer lednici..je dost absurdní..by tam něco muselo někdy bejt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak jsem tu taková nová a blbá - prosím, máte nějaký fígl, jak po odpovědi zůstat v diskuzi, aby Vás to nehodilo na úvodní stránku POROD?
19. led 2008 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
babalala: jedině dát domu..a bude akutální téma na homepage..jinak to nejde :wink:

alíku: a vo půl metru víc :unamused:
19. led 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu čumět na stránku se žrádlama aspon :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Aliku, tá ich hra vyzerá asi tak, že si Jarko ľahne, Chiara naňho vylezie, trhá mu vlasy, trieska ho po chrbte, strká mu prsty do úst, do nosa a piští blahom... Alebo Chiara sedí a Jarko skáča a ona sa ide urehotať... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek