• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
aj môj si holí podpaží, je to krajšie na pohľad, nič nie je horšie, ako keď má muž tričko bez rukávov a ako písala draga drny a na nich kvapky potu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss tak a´t ty co to uráží tohle nečtou tu nemají co dělat :grinning: :sunglasses:

monkula to je právě nejhorší že to navíc strašně smrdí ty slepený chlupy potem...brrr :grinning: :sunglasses:

mě v porodce holili bo já jsem se chystala oholit než pojedu ale jaksi mi praskla voda o 3tt před porodem takže jsem tam jela jako prase :grinning: :sunglasses: jsem se styděla :grinning: :sunglasses: ale když já ke konci si už na pipku neviděla a manžel že mě oholí, že je času dost :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tiež nemala klystýr.. ani nie tým, že by som ho nechcela, ale vo Fr to jednoducho nerobia - a zvládla som to aj sama prirodzene.. počas prvej doby som bola asi 2x na záchode a žiadnej nehody si nie som vedomá :sweat_smile:...
S holením a plavárňou som tiež niekedy v šoku.. ako sa blížil termín, tak som udržovala podvozok ešte starostlivejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan, asi tak....ja byla taky na WC jeste doma...
18. led 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa pre isotu oholila, teda manžel , keď som išla do nemocky na rizikové, našťastie, lebo aj ja som rodila takme r o mesiac skôr...
..mamacat....dobry dotaz :grinning: :grinning: :grinning:
autor
mamacat: já si většinou nechávám proužek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v těhu jsem to brala všechno, páč jsem si tam přes pupek neviděla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

kristi: no okolo...na péru nic nemá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2008 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce to dobrou ziletku a hodne peny na holeni
18. led 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
... kokso baby....bavite ma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na malé dievčatko sa neholím, ale na prúžok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja vim :grinning: :grinning: :grinning:
a kozmetické zrkadielko... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím co je na tom se dole oholit buď celá nebo třeba nechat prožek a mimo jiné děvčata když už tady o tom hovoříme otevřeně, já si neumím představit, že by mě chlap na pipi dráždil jazykem a motaly se mu do toho mezi zubyska chlupiska :grinning: :sunglasses:
18. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to sjedu depilátorem...upozornuju, že depi..ne epi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a pak to doholim žiletkou...páč ten depilátor nejde do hladka..a nic mi nezarůstá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to mělo být chlupyska :grinning:
18. led 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
draga: ale některý chlapy to vzrušuje...prales..že prej to je jak cesta do krásných hlubin :confused: :sweat_smile:
18. led 2008 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...draga... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....oprskala som si kvoli tebe monitor....
Draga, dávam Ti sto bodov, jarko sa ma pýta, že čomu sa smejem tak veľmi a ja mu ani nemôžem odpovedať :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no hej prouzek to vyzera dobre :wink:
podla mna staci, ked nikde nic nevytrca :slight_smile: no a samozrejme nohy a podpazusie :sunglasses:
ja som sa bala ze na fotkach z porodu budem mat nahodou nohy chlpate.. no nakoniec manzel nenafotil ani jednu fotku kde som mala nohy :confused: ale za to v tvari som vyzerala ako des :rolling_eyes: napuchnuta, spotena :zipper_mouth:
babenky ak sa smiem spytat mna porod caka len ma zaujima ci to velmi boli ked ja som taky sralo :cry:
18. led 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss já vím, jsem měla takovou kolegyni v práci, my jí říkaly pořád Hani ohol si to podpáždí a ona nenene nemůžu to by Pepa nepřežil on se do těch chlupů rád boří nosem a myslela to fakt vážně ...asi fetišista na pot nebo sůl :grinning:
Myslíte, že se to může nějakýmu líbit? Mě se to hnusí, jen na to pomyslím
Siss, cesta do hlubin, bože baby, ale ste ma rozosmiali...
draga :grinning: :grinning: :grinning:
siss :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: sa bavim tiez
no toto by si vyzadovalo samostatnu temu :grinning:
Holky me to neda...s pupkem roztahnu nohy v sede u zrcadlovy skrine a dru to na prouzek a okolo do krve :sweat_smile:
M se jednou pokusil a nejak pospichal k telce a vytvoril mi tam peknou hruzu...druhej den jsem se na koze stydela :grinning:
autor
mamacat:já fotky z porodky, kde jsem já..nikomu neukazuju :sweat_smile: já mám teda až po fotky..při porodu jsem byla sama..a fakt jsem se fotit nechtěla :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuuj, mňa by manžel asi vyhodil z bytu, keby som mu nabehla do spálne s takým trsom pod pazuchou, fuj, boriť si tam nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
martinka neboj se dopředu ničeho nic až to přijde budeš toho mít tolik že bolest ani nevnímáš :grinning: :wink: a za ten výsledek to stojí :grinning:
18. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek