"Nepřirozený"porod

sisstin
18. led 2008

Ahoj holky...pořád tady čtu o tzv.přirozených porodech 😉 nejsem vyloženým odpůrcem, ale občas mi přijde, že hodně maminek má nereálné představy...a mnohdy tou svou touhou pro vše přirozené ohrožují sebe i dítko 😕 nejsem zdravotník, ani nemám s touto profesí nic společného..ale věčné zatracování porodníků se mi moc nepozdává. 😒 Já jsem např.při porodu pít ani jíst nesměla, což se mi v té chvíli samozřejmě nelíbilo..ale pak jsem zjistila, že to své důvody má...jakož i oxytocin atd. 😉

Nechci, aby se tady zase hádalo...jen mi občas přijde, že si každý stěžuje na přístup lékařů(Pa, dětských sester), ale už se nějak nebere v potaz, jaký přístup má sama rodička k nim ....jen tak pro zamyšlení 😉

bihan
18. led 2008

Teda môj MM si to vychutnal.. ten ma filmoval pri zašívaní a nemohol sa trošku posunúť, aby mi nebolo vidieť nohy 😠 Teda oholené boli, to som stihla ešte doma vo vani, ale to video nemôžem nikomu ukázať, že? 😝

Draga, to si dostala aj mńa.. predstavila som si MM, ako vkuse vypľúva nejaké chlpy 😀 bleeee....

certica
18. led 2008

mamacat, ved fotky sa daju orezat... kdyby neco 😀

sisstin
autor
18. led 2008

holky..chlupovejch témat je na netu plno..ale vždycky se tam děsně hádá 😅

draga
18. led 2008

no však já taky nemám ráda chlupy v puse 😀 😉

monkula
18. led 2008

bihan 😀 😀 😀 😀 😀

mamacat veru, orežeš, alebo urobíš scrap...

bihan
18. led 2008

Siss, to by ma zaujímalo, kto je z toho druhého tábora 😀 Ani moja mama, ktorá kedysi tvrdila, že "čo ti tam narastie, to tam má ostať" si už neoblečie sukňu bez toho, aby si oholila (aspoň) nohy 😉

martinkamm
18. led 2008

inak mila tema 😵

yonanevi
18. led 2008

😀 😀 sa ale rozbehla tema 😀 inac sa chcem opytat v tej nemocko to vas holi ssesricka alebo daky mlady co sa uci za brata 😉

zuzu13
18. led 2008

veru, milá téma....od smiechu pri predstavách niektorých situácií nevládzem písať... 😀 😀 😀

sisstin
autor
18. led 2008

bihan: by ses docela divila, že takovejch lidí je hodně..a jsou to i mladý holky 😉

certica
18. led 2008

zuzu a ja ze ti unika oneee... 😀

susik77
18. led 2008

ani ja nechapem, ako dnes este nekto moze chodit s chlpami pod pacuchami a okolo nohaviciek 😝
moja sefka tak chodila 😝 des 😝

martinkamm
18. led 2008

yona supis otazka urcite lepsie tito ako daky slizky stary lekar 😀

monkula
18. led 2008

siss, vidíš, a my sa bavíme...

Aj moja nebohá babka mi vždy hovorila, co tam narostlo, tak to tam má bejt, ne?

Teraz so msi spomenula, bola som na poradni a čakala tam aj jedna baba, a ja že čo manžel na ňu stále tak civí, potom som si všimla, že mala totálne chlpaté nohy, krátke nohavice a obočie snáď nikdy netrhané...
A menžel mi vonku hovorí,fuuuj a predstav si, čo musela mať pod tými nohavicami...

sisstin
autor
18. led 2008

yonanevi: no já byla oholená..jen mi to PA trošku doladila 😅 tam, kde jsem si neviděla..a byla jsem za to pochválená 😅 😅 😅

yonanevi
18. led 2008

martinka no nedala by som sa vyholit mlademu bratovi 😀 mne mlady doky v nemocke ani krv nemohol zobrat lebo odrazu sa mi krv stratila a on sa cervenal ako paradajka musela nastupit doktorka 😀

bihan
18. led 2008

susik, aj naša riaditeľka na strednej.. inak vždy skvele nahodená, ale pod pančuchami jej trčali čierne chlpy.. celé 4 roky sme sa na tom bavili 😅

martinkamm
18. led 2008

ja sa tiez snazim holit o dusu ale niekedy sa pritom namakam riadne aj dorezem 😀

monkula
18. led 2008

susik 😝 😝 😝

My sme mali učiteľku ekonomiky, takú "naturalistku, sukne, biele pančuchy a chlpy...
Volali sme ju chlupatá pacička 😀 😀 😀

yonanevi
18. led 2008

dievcata no nechcela by som byt gynekologom 😀

sisstin
autor
18. led 2008

prej ty chlupy maj svůj význam..a odvádí pot a škodlivé látky z těla 😕 a chrání naší jeskyńku 😝 😅 😅

monkula
18. led 2008

Pred čím???? 😕 😕

susik77
18. led 2008

baby, vsak chlpy boli dolezite pred par stotisicmi rokov, ked bola zima aby chranili, nie? 😀

bihan
18. led 2008

No, mňa mladý brat síce neholil, ale vyšetroval ma na izbe, či sa mi dobre hoja stehy 😅 Mne to už bolo úplne jedno... za tých 9 mesiacov+pobyt v nemocnici sa medzi mojimi nohamy vystriedalo toľko ľudí 😝

certica
18. led 2008

inac mne spodok bezne holi mangel, je to pohodlnejsie a max. esteticke, no a teraz v tehu som zvlast leniva pouzivat zrkadielka a pod., kedze si cez pupok nevidim ani na palce 😅

bihan
18. led 2008

no.. môj mangel to nezvládol.. príliš sa bál, že by ma porezal.. ale so zrkadielkom sa mi tiež nechcelo šaškovať..ja som to robila po hmate 😉

yonanevi
18. led 2008

certica to mas dobre mne muz zahlasil ze ma pride oholit moja mama, alebo ze potom v nemocke ta som mu povedala nech tam jeho oholia ale nie mna, ale stastie ze ked ja raz otehotniem tak by to malo byt v nemecku a tu sa neholi a nedava klistir 😀 takze mlady brat si moze vydychnut 😀 😀

susik77
18. led 2008

certi: inak, pre manzela je hrozne sexi, ked mu holim tvar 😉

draga
18. led 2008

yona mě holila přímo porodní asistentka 😉

chlupatá paička 😀 😀 😀

siss tak to já tu jeskynku klidně nechám nechráněnou 😀

sisstin
autor
18. led 2008

monkula: před infekcí 😝

já zas měla po porodu na vizitě samý mladý mediky..ale jak píše bihan, tak se člověk otrká a je mu to fuk 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru