• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
Teda môj MM si to vychutnal.. ten ma filmoval pri zašívaní a nemohol sa trošku posunúť, aby mi nebolo vidieť nohy :angry: Teda oholené boli, to som stihla ešte doma vo vani, ale to video nemôžem nikomu ukázať, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Draga, to si dostala aj mńa.. predstavila som si MM, ako vkuse vypľúva nejaké chlpy :grinning: bleeee....
18. led 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamacat, ved fotky sa daju orezat... kdyby neco :grinning:
18. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky..chlupovejch témat je na netu plno..ale vždycky se tam děsně hádá :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však já taky nemám ráda chlupy v puse :grinning: :wink:
18. led 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mamacat veru, orežeš, alebo urobíš scrap...
18. led 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, to by ma zaujímalo, kto je z toho druhého tábora :grinning: Ani moja mama, ktorá kedysi tvrdila, že "čo ti tam narastie, to tam má ostať" si už neoblečie sukňu bez toho, aby si oholila (aspoň) nohy :wink:
18. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak mila tema :dizzy_face:
18. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: sa ale rozbehla tema :grinning: inac sa chcem opytat v tej nemocko to vas holi ssesricka alebo daky mlady co sa uci za brata :wink:
18. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru, milá téma....od smiechu pri predstavách niektorých situácií nevládzem písať... :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bihan: by ses docela divila, že takovejch lidí je hodně..a jsou to i mladý holky :wink:
18. led 2008 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzu a ja ze ti unika oneee... :grinning:
ani ja nechapem, ako dnes este nekto moze chodit s chlpami pod pacuchami a okolo nohaviciek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja sefka tak chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
yona supis otazka urcite lepsie tito ako daky slizky stary lekar :grinning:
siss, vidíš, a my sa bavíme...

Aj moja nebohá babka mi vždy hovorila, co tam narostlo, tak to tam má bejt, ne?

Teraz so msi spomenula, bola som na poradni a čakala tam aj jedna baba, a ja že čo manžel na ňu stále tak civí, potom som si všimla, že mala totálne chlpaté nohy, krátke nohavice a obočie snáď nikdy netrhané...
A menžel mi vonku hovorí,fuuuj a predstav si, čo musela mať pod tými nohavicami...
autor
yonanevi: no já byla oholená..jen mi to PA trošku doladila :sweat_smile: tam, kde jsem si neviděla..a byla jsem za to pochválená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka no nedala by som sa vyholit mlademu bratovi :grinning: mne mlady doky v nemocke ani krv nemohol zobrat lebo odrazu sa mi krv stratila a on sa cervenal ako paradajka musela nastupit doktorka :grinning:
18. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik, aj naša riaditeľka na strednej.. inak vždy skvele nahodená, ale pod pančuchami jej trčali čierne chlpy.. celé 4 roky sme sa na tom bavili :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tiez snazim holit o dusu ale niekedy sa pritom namakam riadne aj dorezem :grinning:
18. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
susik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My sme mali učiteľku ekonomiky, takú "naturalistku, sukne, biele pančuchy a chlpy...
Volali sme ju chlupatá pacička :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata no nechcela by som byt gynekologom :grinning:
18. led 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej ty chlupy maj svůj význam..a odvádí pot a škodlivé látky z těla :confused: a chrání naší jeskyńku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pred čím???? :confused: :confused:
18. led 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, vsak chlpy boli dolezite pred par stotisicmi rokov, ked bola zima aby chranili, nie? :grinning:
18. led 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mňa mladý brat síce neholil, ale vyšetroval ma na izbe, či sa mi dobre hoja stehy :sweat_smile: Mne to už bolo úplne jedno... za tých 9 mesiacov+pobyt v nemocnici sa medzi mojimi nohamy vystriedalo toľko ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac mne spodok bezne holi mangel, je to pohodlnejsie a max. esteticke, no a teraz v tehu som zvlast leniva pouzivat zrkadielka a pod., kedze si cez pupok nevidim ani na palce :sweat_smile:
no.. môj mangel to nezvládol.. príliš sa bál, že by ma porezal.. ale so zrkadielkom sa mi tiež nechcelo šaškovať..ja som to robila po hmate :wink:
18. led 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica to mas dobre mne muz zahlasil ze ma pride oholit moja mama, alebo ze potom v nemocke ta som mu povedala nech tam jeho oholia ale nie mna, ale stastie ze ked ja raz otehotniem tak by to malo byt v nemecku a tu sa neholi a nedava klistir :grinning: takze mlady brat si moze vydychnut :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi: inak, pre manzela je hrozne sexi, ked mu holim tvar :wink:
yona mě holila přímo porodní asistentka :wink:

chlupatá paička :grinning: :grinning: :grinning:

siss tak to já tu jeskynku klidně nechám nechráněnou :grinning:
autor
monkula: před infekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já zas měla po porodu na vizitě samý mladý mediky..ale jak píše bihan, tak se člověk otrká a je mu to fuk :sweat_smile:
18. led 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek