Odešla mi hlenová zátka ve 33. týdnu. Je někdo, komu odešla tak brzo?

alokina
16. pro 2019

Ahoj, jsem 33.tyden a myslím si,že mi odešla hlenová zátka. Dnes jsem uklízela víc než dost a asi to byla chyba. Strašně mě bolí v kříži a malý je akční víc než normálně. Zítra jdu naštěstí na kontrolu na gyndu, ale spíš mě zajima,zda je tu někdo,komu odešla tak brzo a kdy jste rodily? Děkuju holky

leymea
16. pro 2019

Mne takhle brzo neodesla. U me to bylo ve 40tt a do 24 hodin byl malej na svete. Ale kamaradce odchazela (postupne, nebylo to najednou) snad dva mesice pred porodem a rodila ve 39tt 😉

merope
16. pro 2019

Já rodila kvůli preeklampsii ve 33tt a mám tu zdravého raracha. Takže i kdybys nakonec rodilaa dřív, tak v tomto týdnu už na tom dětičky bývají dobře.

vendelinka08
16. pro 2019

Hlenova zatka ti muze klidne odchazet prubezne..takze bys hod nohy nahoru a odpocivej...me tedyvzdy odesla tesne pted porodem..ale v tomto neexistuje pravidlo..kazda zena a tehotenstvi je jine....

denca033
17. pro 2019

Mě zátka odcházela průběžně od 35tt. Porodila jsem 40+3 plánovaným císařem.

verionka
17. pro 2019

Mně odešla ve 36. týdnu a malý se narodil o tyden později.

ellias
17. pro 2019

V minulém těhotenství mi odcházela od cca 32tt postupně. Nakonec jsem rodila 36+2. Teď mám podezření na postupný odchod už od 23tt, aktuálně jsem 27tt a zatim držim v celku 💪🏻 Tak snad to tak i pár týdnů ještě zůstane. Dr mě kontrolovala a říkala, že mám akorát zvolnit, což s dvouleťačkou uplně nejde 🤦🏼‍♀️

llorak
17. pro 2019

mě odešla v cca 38. týdnu v pondělí a v úterý byl malý na světě 🙂

zuzita15
17. pro 2019

@alokina mne odesla 33+4 a rodila jsem 34+0...

hasara33
30. pro 2019

@alokina ahoj, mě odcházela postupně od nějakýho 33. týdne a rodila jsem 40+3 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru