Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Odešla mi hlenová zátka ve 33. týdnu. Je někdo, komu odešla tak brzo?

Jsem těhotnáGynekologieHlenová zátka33. týden těhotenstvíBolest zad
alokina
16. pro 2019

Ahoj, jsem 33.tyden a myslím si,že mi odešla hlenová zátka. Dnes jsem uklízela víc než dost a asi to byla chyba. Strašně mě bolí v kříži a malý je akční víc než normálně. Zítra jdu naštěstí na kontrolu na gyndu, ale spíš mě zajima,zda je tu někdo,komu odešla tak brzo a kdy jste rodily? Děkuju holky

leymea
16. pro 2019

Mne takhle brzo neodesla. U me to bylo ve 40tt a do 24 hodin byl malej na svete. Ale kamaradce odchazela (postupne, nebylo to najednou) snad dva mesice pred porodem a rodila ve 39tt 😉

merope
16. pro 2019

Já rodila kvůli preeklampsii ve 33tt a mám tu zdravého raracha. Takže i kdybys nakonec rodilaa dřív, tak v tomto týdnu už na tom dětičky bývají dobře.

vendelinka08
16. pro 2019

Hlenova zatka ti muze klidne odchazet prubezne..takze bys hod nohy nahoru a odpocivej...me tedyvzdy odesla tesne pted porodem..ale v tomto neexistuje pravidlo..kazda zena a tehotenstvi je jine....

denca033
17. pro 2019

Mě zátka odcházela průběžně od 35tt. Porodila jsem 40+3 plánovaným císařem.

verionka
17. pro 2019

Mně odešla ve 36. týdnu a malý se narodil o tyden později.

ellias
17. pro 2019

V minulém těhotenství mi odcházela od cca 32tt postupně. Nakonec jsem rodila 36+2. Teď mám podezření na postupný odchod už od 23tt, aktuálně jsem 27tt a zatim držim v celku 💪🏻 Tak snad to tak i pár týdnů ještě zůstane. Dr mě kontrolovala a říkala, že mám akorát zvolnit, což s dvouleťačkou uplně nejde 🤦🏼‍♀️

llorak
17. pro 2019

mě odešla v cca 38. týdnu v pondělí a v úterý byl malý na světě 🙂

zuzita15
17. pro 2019

@alokina mne odesla 33+4 a rodila jsem 34+0...

hasara33
30. pro 2019

@alokina ahoj, mě odcházela postupně od nějakýho 33. týdne a rodila jsem 40+3 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru