Porod. Jak zvládáte bez manželů?

zuzibuzi
11. dub 2020

Holky jak zvladate porod bez manzelu dekuji.. My mame sice do zari jeste chvili cas ale uz se bojim

cikitkapb
16. dub 2020

@miri662 Jo, zase to prostě občurali. Otázkou je, jestli budou porodnice ochotné věnovat chirurgické roušky... Naše radost netrvala dlouho.

miri662
16. dub 2020

@cikitkapb náš přednosta docela dlouho bojoval pro to, aby otcové u porodu být mohli, takže u nás to určitě půjde, věřím tomu.

kacenka115
Autor odpověď smazal
Zobraz
alilali
16. dub 2020

@cikitkapb Tak roušky už si snad zvládnete koupit, ne? Já dnes koupila klasicky v lékárně 🙂

cikitkapb
16. dub 2020

@alilali O to ale vůbec nejde. Proč najednou nejsou látkové doma šité roušky dostačujicí?

kacenka115
16. dub 2020

@cikitkapb řekla bych, že není zaručeno, že se o ní majitel staral,oproti čerstvě vytažené jednorázové, ale kdo ví. Spousta porodnic už postuje povolení tak to celkově vidím pozitivně. ;)

cikitkapb
16. dub 2020

@kacenka115 Asi. 🤷🏻‍♀️ Závidím ti tvůj optimismus. Porodnice, kde chci rodit, zatím stále otce u porodu nepovoluje. Tak se furt utěšuju tím, že do září daleko. 🤞🏻😅

kacenka115
16. dub 2020

@cikitkapb no není úplně co závidět, jsem až moc hodná a ve všech vidím dobro. 😂 Ovšem i v jednosměrce se dvakrát rozhlédnu, pač v některých věcech jsem už ztratila důvěru v lidskou populaci. 😅 Do září času dost, buďme pozitivní. ;)

ragdolllegend
18. dub 2020

@kacenka115 presne, kor u rizeni je to zaklad pocitat s tim ze vsichni ostatni jsou blbci🙂 muj ucitel autoskoly byl vecne nabouranej protoze do nej nekdo vrazil kdyz on mel prednost. K cemu mu to bylo kdyz byl vecne bez auta v oprave.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru