• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod nožičkama napřed. Je to horší než císař?

1. dubna 2008 
Hurááááá,já mám radost. Miminko se otočilo,už je hlavou dolů. To je bezva. Se mi velmi ulevilo. :slight_smile: Holky nevzdávejte to, opravdu se může otočit. :wink:
27. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
margue, gratuluju!!!!!!!!!!
Jak jsi to dokázala??? Cvičila jsi??? Nebo mimi samo?
27. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš asi samo. Cvičila,ale málokrát a nepravidelně. Myslím,že se to stalo včera,bylo mi blbě a motala hlava...jsem nevěděla,co se zase děje. A ráno šup - pan doktor mě potěšil,řekl,že mimi je už zase hlavou dolů. :grinning:
27. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marque tak gratulace veliký!!! A jakpak jsi cvičila? Já už moc tomu neveřím, že se otočí.. do toho 36tt prý v pohodě, pak už to jde ztěžka. Máš štěstí :slight_smile:
27. únor 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cviky: dělat kočičí hřbety, v lehu na zádech se převalovat z boku na bok, v lehu na zádech zdvihnout pánev, dělat svíčku o zeď (opatrně), v kleku se opřít o lokty,aby pánev byla výš než srdce... a ještě kdosi říkal,že lézt po bytě po čtyřech. :grinning: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když to nepomůže,alespoň si máma zacvičí. Jooo, a prý ještě se převalovat na zádech na balóně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
margue tak to je super :slight_smile: :slight_smile: ja taky ještě pořád doufám,ale snad se otočí jdu až koncem příštího týdne na kontrolu tak dám vědět!! Ale pořád cítím jak si tam plave tak fakt nevim kde je :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky sama nepoznala,až mi to doktor ukázal na ultrazvuku. To, co jsou nohy a zadek ,jsem myslela,že jsou ruce a hlavička. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Cha cha. Jsem místo hlavičky hladila prdýlku! :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně,že je mimi otočený správně to je důležitý :slight_smile: :slight_smile: Já už to chci taky vědět!!!!Kde je :angry: :angry: :angry:
28. únor 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina ty máš taky ještě čas :wink: do 36tt prý uplně v pohodě :grinning:
29. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mam pocit že se přetočilo,ale nevim to jistě tak uvidíme příští týden dám vědět po ko. :slight_smile: Holky hezký víkend a pohodičku!!
29. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se holky máte? Je něco u vás nového?
3. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marque, u nás pořád stejný, KP... v pondělí jdu do porodnice se domlouvat co a jak dál :cry: a co ty??
3. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Já jdu na ko ve čtvrtek! dzej určitě dej vědět :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doufám,že je mimi stále už hlavičkou dolů a že tak i zůstane.Na kotrolu jdu 12.3. // Jen ať nám to vše dobře dopadne!!! To si přeju stále a nejvíc. :wink:
3. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marque, pokud je už hlavičkou dole, tak se neotočí zpět, to by byla hodně malá pravděpodobnost.
pavlína dám vědět a ty taky pak napiš. ahoj holky, dobrou noc :wink:
3. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej: Kéž by jsi měla 100% pravdu. Dík za podporu. :wink: :slight_smile: // Už máte ,holky, všechno připravené,načančané,vyprané,...??? U mě asi vypukl ten sydrom "stavění si hnízda". Úplná mánie. Oprala jsem,co šlo a už to i žehlím. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
margue já se chystám vše nachystat o víkendu, i tašku do porodnice. Nějak mě teď divně bolí břicho a malá sebou háže, tak pro jistotu :slight_smile: já ale spíš dostávám strach z toho porodu :frowning2:
4. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,užívejte posledních pár dní s mimískem v bříšku a nestresujte se jeho polohou :confounded: Nebojte,zvládnete to,věřte si a hlavně miminku,to ví nejlíp,proč je tak otočené.Já byla taky KP a obě moje holky taky (3800 a 51cm první,druhá 3550 a 47cm).Rodila jsem na obilňáku a přístup doktorů a PA super.A to nejsem žádý obr,mám 164 cm.Mladší sice měla otlačenou prdelku,ale lepší,než aby měla otlačenou hlavičku. :sweat_smile:
Držím pěsti a přeju rychlý ,nekomplikovaný porod, zdravá a krásná miminka. :slight_smile:
5. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! :slight_smile: Tak jsem dnes byla na uz a máme mimi hlavičkou dolu!!!!Jsem moc ráda tak nesmutněte určitě se otočej!!!Akorát mám CS5 takže jsem připravená na porod dávají mi tak 14 dní tak uvidíme!!
6. bře 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, tak to blahopreju, me se taky otocil v 36tt, jako snad vetsine jak to tak sleduju...
7. bře 2008 ve 04:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej: Už máš tu tašku sbalenou? Já dokoupila snad vše tento týden a zítra budu balit. :grinning: :grinning: :grinning: Raději!!! Za měsíc mám termín (ode dneška). Tak pro jistotu! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přemýšlím,jak si "užít" ten poslední měsíc. Cítím se v noci nepohodlně,blbě spím,hůř se mi dýchá,polohy pouze dvě - na pravém či na levém boku. Přes den unavená,chodím jak kačena... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám zažívací potíže,už nevím,co jíst a pít,aby mě nepálila žáha. :sweat_smile: :wink: Jen doufám,že je mimi otočené stále hlavou dolů,protože jinak by mě asi kleplo! :grinning: A jak jste na tom vy,holky?
7. bře 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!taky už jsem vyřízená,ale ještě to neni tak strašný!včera jsem byla na monitoru a vše je ok :slight_smile: tak jsem ráda :slight_smile: Doktorka řikala,že je to strašně malá pravděpodobnost,aby se otočilo hlavičkou zase nahoru,že ted už sestupuje dolu k přípravě na porod takže z toho si margue hlavu nedělej a rači si užívej toho bříška za měsíc už nebude a uvidíš ještě si vzpomeneš jak to bylo super!!! :slight_smile: Jinak holky jsem ráda na jednu stranu že jsem ještě neporodila na tu druhou se strašně těšim,ale to kdo ne! :slight_smile: !!
8. bře 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my jsme pořád KP, v pondělí jdu do porodnice tak uvidíme co se dozvím :confounded: dneska jsem si zabalila tašku a peru oblečení pro mimi, koukám, že toho máme nějak hodně :grinning: Jinak gratuluji pavlino, že se ti otočila. Mě se pořád hýbe docela hodně, mám na břichu přímo vlnobití, ale otočit se ne a ne, potvůrka jedna. Jinak jsem v pohodě, cítím se líp než před měsícem, dokonce jsem se už 4noci dobře vyspala. Pálení žáhy je pryč. Porod prý ještě 14dní nehrozí :angry: už to chci mít za sebou. hezký víkend holky.
8. bře 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme dnes byli na první prohlídce v porodnici a vše je v pořádku, srdíčko nám pochválili, máme 3600g..to je teda síla....ale co hlavně ----- malá se přes víkend otočila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je hlavičkou dolů... jsem uplně štěstím bez sebe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to blahopreji, kdyz to jde i v 38tt, tak to opravdu nadeje umira posledni. Tak nakonec tu uz neni ani jeden pripad KP co :sunglasses:
10. bře 2008 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dzej tak to je super,hlavně at už tak zůstane!!blahopřeji :slight_smile: :slight_smile: no 3600 je dost,ale můžou to špatně zvážit,nikdy to není tak jistý,ale hlavně at je malá zdravá to je nejdůležitější máte to už za chvilku holky mějte se! :grinning:
10. bře 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. To mám radost,že se všem daří výborně a miminka si to rozmyslela a otočila se. Já mám taky dojem,že je malá stále hlavou dolů. Když má škytavku,tak to jde zespodu.Na kontrolu jdu ve středu,tak jsem mooooccc zvědavá. :sweat_smile: :slight_smile: Mně ode dneška zbývají do vypočteného termínu 4 týdny. Teď už to poletí,každý týden kontrola..... a šup...bude tady duben a mimi. Už to chci mít za sebou a mít mimi doma v postýlce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojjj... tak mimi je dle kontroly stále hlavičkou dolů,dle KTG to na porod nevypadá....tak mám dost času si užít ten závěrečný měsíc. :grinning: :slight_smile:
12. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marque už se zpět určitě neotočí :wink: nesmíš tahat těžký věci - prý. Já už to chci mít za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek