• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod nožičkama napřed. Je to horší než císař?

1. dubna 2008 
Já tomu taky věřím,že už se neotočí. Vždyť je to pro mimi ta nejlepší poloha.....tak coby lezla hlavou vzhůru. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marque, ale UTZ ti dělat ještě budou, ne?? Mě teď pro jistotu každý týden :unamused:
14. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, naše malá byla taky KP, nakonec jsme šly na plánovaný CŘ. Viktorka měla 3920g a 52cm a jsem za ten CŘ ráda, sama Dr. říkala, že bych jí vaginálně asi neporodila :angry: :confounded: A to mě k tomu nutila...
Dneska jsme druhý den doma a jsme obě v pořádku. Já po císaři úplně OK, břicho prakticky nebolí. Vůbec nelituju, že jsem se pro něj rozhodla.
Přeju ať jsou vaše porody OK a máte už brzy svoje uzlíky v náručí.
14. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar :slight_smile: tak to moc gratuluju to je super hlavně,že jste v pořádku,přeji vám jen to nej a at malá roste!Já si taky myslim,že už se ty dítka neotočí už jsou hlavičkou dolu tak jsou připravený :wink: :wink: dzej držim palečky máš to už za chvilku a porodu se neboj,stojí to za to!!!! :slight_smile: :slight_smile: Ale taky to chci mít za sebou!
14. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kacamar. Jééé,to je parádní,ty už máš svůj poklad doma. Viki je opravdu velká holka...váhově i centimetrově. Ale ty jsi myslím psala,že jste oba dost vysocí,že? Hlavně že vše dopadlo výborně a už jste v pořádku doma,obě. Tak se měj. Pa pa.M.
14. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamar gratuluji moc moc moc...jak dlouho jsi ležela v porodnici po CŘ?
15. bře 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju :slight_smile:
marg, jojo, já měla 3,95 a 52cm a MM taky ke 4kilům a jsme oba velký. Váhový odhad 5 dní před porodem byl 3,5kg, takže se docela trefili.Když tak na malou koukám, tak si nedovedu představit, že by mi něco tak velkýho mělo projít spodkem :sweat_smile: :sweat_smile: Au au, šití by asi bolelo dýl. Já už jizvu skoro necítím.

dzej, v porodnici jsme byly od pátku do čtvrtka, takže 7dní i s tím porodním, ale ten se prej nepočítá.
15. bře 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauec,holky. Nějak to tu usnulo?!? Nic nového u vás? Nikdo nový s nějakým příspěvečkem? :sweat_smile: :wink:
23. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....Jak se vám vše daří? Já už asi brzo pododím,cítím se dnes velmi divně. Jen čekám,až to mimi spustí. :grinning:
1. dub 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marque....já porodím max ve čtvrtek, už jsem objednaná :wink: hlavičku máme stále dole, tak je to OK. Já už sem moc nechodím....spíš jsem v těhotenství - třetí trimestr, tam jsou holky co každou chvíli rodí :wink:
1. dub 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek