Porod v době koronaviru. Máte to podobně?

katka_87
23. bře 2020

Ahoj holky, jak vnímáte vše co se teď děje okolo nákazy korona virusem?! Já má za týden termín porodu a všechno mě stresuje. Tolik jsme se s manželem těšili na porod a najednou je všechno jinak. Tatínek nesmí k porodu, rodit budeme pravděpodobně s rouškou na puse, žádné návštěvy. Ano na jednu stranu toto opatření chápu ale na druhou stranu, nemyslíte si že pokud dva lidi žijí v jsme domácnosti je velká pravděpodobnost že by byli nakažení oba dva a ne jen otec?! Toto období je pro mě velice stresující.... Máte to taky tak někdo?

kuttu
24. bře 2020

@marti89 Me bylo špatně z oxytocinu,prali to do mě abych rychle porodila...no...bez chlapa nych to asi nedala...fakt mi tohle nařízení projde dost pres čáru...jak je vidět,zdravotníci jsou nakažení i pres zakaz navstev a otců u porodu..přeju pohodovej porod❤

marti89
25. bře 2020

@kuttu Děkuju.. 😉 Budu doufat, že se to uklidní a rozvolní..

aneta15
25. bře 2020

@katka_87 holky dneska jsem byla v porodnici na kontrole. Doktor měl respirator s chobotem a nerozuměla jsem mu ani slovo. Podle rychlosti vyšetření asi zkoumal, jestli mám v břiše dítě. Výsledek ....ano mám... vyšetření trvalo asi 20 vteřin. V nemocnici ani noha. Před financakem fronta 80 lidí 😁😁😁😁

ellisza
25. bře 2020

Myslím, že když si během porodu sundáte roušku, protože se vám v ní bude špatně dýchat, nikdo na to nemůže nic říct...Beztak budete se zdravotníky po celou dobu vašeho pobytu v porodnici v tak úzkém kontaktu....

veve559
1. dub 2020

Ahoj holky, rodila jste ted nektera v krci? Sice mam termin az přelom cerven červenec, ale celkem by me zajimalo, jak to tam ted probiha. Samozřejmě na strankach porodnice zadne info neni. Zajimalo by me i jak to tam je s rouskami. Predstava ze se cele opatreni prodlouzi az do meho porodu a mela bych rodit v rousce, to si nedokazu predstavit. Nebo teda dokazu, hned ji odhodim a kaslu na ne. Mam diagnostikovanou epilepsii, sice jsem zatim záchvat nikdy neměla, ale porodem samotnym se muze spustit a pokud bych mela mit na sobě rousku, tak je to i dost pravdepodobne. Mate uz nejake zkušenosti? Díky

veve559
1. dub 2020

A ještě jsem se zapomněla zeptat, zda vite, jak to tam je teď s nadstandardním pokojem. Předtím ho měli uvedený v ceníku ale teď už ho tam nemají. Vím že za něj chtěli hroznou řachu, ale jestli bych si měla vybrat spát v rousce nebo zaplatit si dovolenou v porodnici, tak je asi vítěz jasny. Nebo že by omezili příjem rodiček a byly ma pokojich po jedné?

barunka1408
Autor odpověď smazal
Zobraz
petrasulakova
Autor odpověď smazal
Zobraz
elinkav
18. kvě 2020

@petrasulakova a co je ta otázka?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru