Rady před porodem. Doporučuju čaj z maliníku!

mamina
24. bře 2007

Holky, vřele doporučuju, kupte si v lékárně listí z maliníku a pár týdnů před porodem z něho pijte čaj! Uvolňuje svaly pánevního dna. Budete se líp otvírat a bude to míň bolet. Je to zdravý, přírodní a fakt to pomáhá. 😀 Pak mi napište, jestli to účinkovalo i u vás, jo? Přeju hodně štěstíčka a sluníčka v srdci i v duši při porodu i po něm. 🙂 Mamina

kloudy123
6. únor 2017

@nijij A jste prvorodicka? Ja jej piju od asi 37.tydne a teda uz tyden prenasim. Jsem zvedava, jestli to bude mit u porodu efekt. Kazdopadne predcasny porod nevyvolal a to piji litr denne.

mika251
6. únor 2017

@weneta
na vyvolanie pôrodu by si ho musela piť hektolitre denne.

Je možné, že pokiaľ ho budeš piť viac, ako je telu v danej chvíli príjemné, tak z neho budeš mať poslíčky. Alebo sa to nijak neprejaví. Každé telo reaguje inak. Ale samotný maliník, hlavne keď je u teba inak všetko ok predčasný pôrod nevyvolá.

moodie
10. únor 2017

Děkuju za rady, to jsem nevěděla...🙂

nijij
10. únor 2017

@kloudy123 ano prvirodička ale jestli to mělo nějaký účinek netuším. Každopádně porod byl rychlý. Malý neměl ani šišatou hlavičku jak to šlo rychle ale možná tam byl jem dobře uloženy

pajus13
20. únor 2017

Ahojky holky, tak jsem poctivě pila od 35.tydne caj z maliniku a muzu rict ze to opravdu pomaha 🙂 jsem prvorodicka, v 5h mi zacaly bolesti, v 6h jsem dorazila do porodnice a behem hodiny jsem se otevrela na 8cm 🙂 malinik je zazrak, verim ze bez nej by to trvalo mnohem dyl 🙂

bernie1
23. bře 2017

Pila jsem ho v závěru prvního těhotenství. Ve 2 v noci začaly první známky porodu, v 8 jsem přijela do porodnice, v 10 byla malá na světě. Bez bolesti to nebylo, ale obešla jsem se bez epiduralu a porod jsem měla pohodový. Máme to teda v rodině, každopádně maliník piju i teď při druhém 😉

dannim
31. črc 2017

Ahoj, asi je to individualni nekomu pomuze nekomu ne. Ja ho pila taky pred porodem a me to nepomohlo. I v den porodu jsem se skoro vubec neotvirala. A nakonec jsem rodila na 4 prsty.

korotsla
31. črc 2017

Teda já se toho porodu zkrátka hrozne bojím ... 1. Jsem měla příšerný, zajímalo by mě co mě čeká u druhého :(

noberunka
31. črc 2017

@korotsla ja bych se toho tak nebala.Prvni porod ma nocni mura...dlouhy,kluk udusenej ozivovanej,hematomy na hlabocce,zlomena klicni kost,ja sita dost,no o porodu jsem uz nechtela slyset.Po 12 letech nehoda 🙂.V 1:30 prdla voda zacaly bolesti hned.Ale v 6:30 holcicka na svete.Bolesti byly,ale zadna hruza.Ja po porodu 2h.a litala jsem jak kdyby nic

korotsla
31. črc 2017

@noberunka no když já měla hrozné krizové kontrakce takže 1. Porod hrůza .... 5 dní bolesti nejhorší Teda ty 3 hody po tom co mi Pichlík vodu, ale celých 5 dní jsem docela trpěla možná i kvůli mé blbosti ...

pavlarabalova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
korotsla
18. říj 2017

@pavlarabalova prosím tě mohu se zeptst, kolik ten kurz stoji? děkuji 🙂

pucmelinka
18. říj 2017

Ja pila malinik cca 14 dnu,rodila jsem o neco driv...v 1.15 mi praskla voda,v pul 3.jsem byla otevrena na 4-5cm a v 5.28 se klucik narodil,rodila jsem pri 8 cm...

korotsla
19. říj 2017

@pucmelinka to vypadá na pěkný porod 🙂 já měla bolesti pět dní než jsem konečně porodila 😢

pucmelinka
19. říj 2017

@korotsla jj,porod fakt dobrej,na to ze jsem sileny bebicko 🙂 jsem s porodem o tri tydny driv nepocitala,ackoliv mi dva doktori rekli,ze do finale to nedotahnu...takze jsem po prasknuti vody behala po byte a balila tasku 🙂 do porodnice jsem.dorazila okolo 2.a to mi sestra na prijmu rekla,ze dle vlozky to voda nebyla...a to jsem mela slaboulinke kontrakce po 2,5 minutach...po namereni ozvu mi chtela dat vozejcek,abych nahodou neporodila pri presunu do 4.patra 😀 coz jsem teda odmitla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru