Čaj z maliníku. Začít pít?

michaelasv14
11. zář 2019

Ahoj, mám dotaz nejsem si jistá zda mám začít pít čaj z maliniku. Doktorka mě děsí rychlým porodem od 30tt mám prcka velmi nízko musela jsem lezet a teď v 38tt to mám skoro na porod mám hlavička velmi nízko až to je nepříjemné jen nejsem otevřená a tak váhám abych si akorát neprivodila rychlý porod. 🤔 Popravdě bych ještě 14 dni ráda zůstala v celku. 😀

kittyy17
11. zář 2019

@michaelasv14 já bych nic nepila a nechala tomu volný průběh.

vitezove
11. zář 2019

@michaelasv14 a proč ho chceš pít?

kittyy17
11. zář 2019

@michaelasv14 jestli Tě doktorka straší už dva měsíce předčasným porodem, tak k vyvolání porodu bude stačit delší procházka nebo mytí oken 😉

michaelasv14
autor
11. zář 2019

@kittyy17 To už bych musela asi porodit já jsem ten “odpočinek” flákala vydrželo mi to asi jen dva týdny. 😀

priefi
11. zář 2019

@michaelasv14 ja to taky tak mela a malinik jsem od dr.mela do 38tt zakazany od 38tt jsem mohla. Zacala jsem ho pit 38+2 a 38+4 porod, ktery trval 4,5h

nita1984
11. zář 2019

@priefi Kéž by to tak fungovalo vždycky. Piju, piju a zatím nic 😂😂😂

priefi
11. zář 2019

@nita1984 ale ja to mela jako zakladatelka, dite dole uz od 34tt mi hrozil predcasny porod a na 1 cm otevrena. Navic Vanoce a ja chtela vydrzet a byt i se starsim. 27.12.se koupil malinik a 29.12.se rodilo. Navic jsem od 36tt jedla kazdy den 5 datli a lzicku lneneho drceneho seminky. Avsak vecer pred porodem poprve cvicila s aniballem, po tom cviceni se mrne zacalo tak s sebou mrskat a kroutit dole v tech kostech,.ze jsem skucela bolesti. Ale porod zacal bezet az dalsi den cca od 14:30. Ale uz rano jsem mela tuseni, ze to bude, protoze ve 3 rano jsem krvacela a mela slabsi stahy, dopo jela na kontrolu kvuli krvaceni a nalez stejny jako 2 dny zpet u moji mudry, ale byla jsem uz takova unavena, jinak bolava... malinik ale pomaha pri otvirani, az se nadtartuje porod, tak drzim pesti, az to zacne, at Ti v tomhle pomuze

michaelasv14
autor
12. zář 2019

@priefi Taky mi na poličce leží aniball a koukam ze ho asi taky radši vynechám. 🤔

agneska7
12. zář 2019

@michaelasv14 aniball nech na poličce maliník klidně pij vždyť je to jen bylinka . Nikde není napsané že funguje na 100 % ... Ale v 38tt je to spíš už zbytecne .

vaseli16
12. zář 2019

Me strasil dr od 35+3 drivejsim porodem... Uz 4tydny chodim volne pro prst, pleju zahony, piju malinik, uklizim atd, prochazim si velkym psychickým stresem, ale maly je stale u me a ven se mu nechce.

priefi
12. zář 2019

@michaelasv14 ja aniball pouzivala u starsiho, zacala.jsem taky az v 38tt, protoze v 28tt jsem mela stahy a otevrela jsem se na 1cm. Tehdy jsem cvicila 2x denne, abych to dohnala a prenasela jsem 40+3. Ovsem nepila jsem ten caj. Byla jsem blba, mela jsem tehu caj obsahujici malinik a nepila to,.protoze mi to nechutnalo. Vratit cas, tak zatnu zuby a piju, co to jde... Ted mis ten caj paradoxne chutnal 😅 Mela jsem prvni porod pekne dlouhy a narocny. Ono rychly porod je super 😉 prekotny je problem, kdyz nejsi v porodce, to pak rodis tam, kde jsi, ale rychly porod je to nejlepsi, co muze byt.

priefi
12. zář 2019

@vaseli16 ono hodne zalezi na mimcu, zda tlaci na porodni cesty, anebo ne. Ja u druhatka to mela tak, ze se silenym zpusobem tlacil na porodni cesty a mudra mela obavy, ze do hodky zacne porod. Vyfasovala jsem gynprodil a silnejsi davku magnosolvu a nohy hore. Dalsi ko mimco dostalo rozum, lezelo na porodnich cestach, ale uz vyslovene se netlacilo ven.

terezfr
12. zář 2019

Já pila malinik jak zběsilá a dokonce jsem si koupila i homeopatika a stejně to nepomohlo. Malá byla vyvolavana, asi se jí nechtělo na svět 🙂 ono prostě záleží na tom mimču, jak se asi namyslí...

margaret88
12. zář 2019

S dovolením bych se ráda zeptala od kdy začít pít maliník. U prvního těhu jsem na to nějak zapomněla a porod dlouhý tak to chci vyzkoušet teď. Jsem v 36tt.Díky

agneska7
12. zář 2019

@margaret88 teď. Já začala jedním šálkem v 34 tt

priefi
12. zář 2019

@margaret88 doporucuji krome piti maliniku jist 5 datli na den a lzicku mleteho lneneho seminka. Vse od 36tt (nekdo zacina driv). A hlavne byt u porodu uvolnena a kontrakce opravdu prodychavat, nebyt tvrda. Druhy porod je obvykle rychlejsi, ale zalezi od hodne faktoru, mezi jinymi i psychika matky, je fajn si treba precist knihu Hypnoporod.

agneska7
12. zář 2019

Jinak já pila 1 šálek od 34tt a od 36tt 2 šálky . Porod to byl druhý a byl překotný ovšem si nemyslím že by to měl za ,,vinu,, maliník

marketanova
12. zář 2019

Ahoj, no nevím jestli to úplně zabírá, našla jsem podobné produkty na otehotnet.cz, myslím, že to se někdo už psal

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru