• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

VBA2C. Přirozený porod po 2 sekcích. Kdy, kde, jak, s kým?

28. prosince 2016 
@bila_vrana ne, nastesti nemela..v zari bude slavit 6 let ;)
18. črc 2016 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helcas Tak to je skvělé!
21. črc 2016 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jsem po dvou sekcích. A chtěli by jsme ještě jedno. Ale mám dehiscenci (38x20x16 mm) na děloze po 2. císaři. Podstoupila jste některá opravu a pak jste měla 3. dítě? Nebo se to opravit už nepovedlo? Předem dík za nějaké info :wink:
26. črc 2016 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste tu některá co jste se pokoušela o přirozený porod po dvou císařích z Moravskoslezského kraje? Ve kterých porodnicích by tomu případně byli nakloněni?
29. zář 2016 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noirdame Z moravskoslezského kraje sice nejsem, ale ve FN Ostrava tak porodit dle jednoho případu z tohoto webu lze. Paní rodil sám přednosta Ondřej Šimetka, s nímž svůj záměr rodit vaginálně po dvou sekcích předem projednala. Tak hodně štěstí a dej vědět, jak jsi uspěla!
30. zář 2016 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bila_vrana děkuji, uvidíme, do dubna času dost. Zatím sonduji:slight_smile:
30. zář 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
po delsi odmlce zdravim, ja se sice uz o vba2c nepokousim, nicmene hlasim svuj soucasny stav - jsem ve 27. tydnu, miminku i me se dari dobre a jizva po 3 sc drzi..drzte palecky
3. říj 2016 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helcas Držím Vám moc a moc palečky, ať to všechno v pořádku zvládnete. :wink:
3. říj 2016 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi to krati, drzte palecky do toho konce, cca za 4 tydny bude miminko venku, sekce se udela 2-3 tydny pred terminem..tentokrat ten konec nejak psychicky hur zvladam, jinak vsechno dobry...
16. lis 2016 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helcas Tak přeji hodně štěstí, budu na tebe myslet, aby vše dopadlo nejen dobře, ale i podle tvých představ!!! Miminko bude tedy "dárek" rodině pod stromeček, jestli jsem to správně pochopila?
17. lis 2016 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esmaralda Zdravím, čekám třetí a jsem po dvou sekcích. Mohla bych se zeptat,jak to nakonec u vás dopadlo a případně , jak jste postupovali. Díky
25. lis 2016 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas Jak se vam dari, doufam, ze vse ok. Myslim na vas :slight_smile:
6. pro 2016 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama děkuju :slight_smile:
18. nastup do porodnice, 19. sekce, zatim vse v poradku..tak uvidime, jestli se miminko bude drzet planu :wink:
7. pro 2016 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas juuu, tak to uz mas za par, at jste oba vporadku. Ja to loni mela podobne, ale jak to byla treti sekce a blbla sem s porodem, tak se maly narodil az po Vanocich na termin,
7. pro 2016 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas drzim vse, co mam, at to probehne jak ma a mate krasny zazitek! tesim se na dobre zpravy! :slight_smile:
17. pro 2016 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasim narozeni Ondry,vcera mi udelali sekci. Je veliky 54 cm a 3,86 kg ve 38. tt. Snad bude vse v poradku. Vsem krasny vanoce!
20. pro 2016 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helcas moc gratuluju! At je to spokojeny chlapík :slight_smile:
Teda ale ma poradne miry :grinning:
Užívejte krásných svátku s tim nejlepším dáreckem :slight_smile:
20. pro 2016 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas gratuluji
20. pro 2016 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas Gratuluji k miminku a jsem ráda, že Vám to dobře dopadlo. Jste inspirací pro ženy, které touží po dalším miminku, ale doktoři je odrazují. Jsem ráda, že se časy mění a už se najdou i tací doktoři, kteří Vás rovnou mezi dveřmi nevyhodí, ale dokonce si Vás vezmou do péče. :wink:
21. pro 2016 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helcas preji hodne zdravi obema a krasne svatky, at je hlavni darek brzo doma:slight_smile:. Jinak mas muj obdiv, ja mam nejak plne bryle tech svych 3 pokladu :grinning:
24. pro 2016 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natama
@erinye
@kriistin
@akankeo
Děkuji! Jen se necítím být jako inspirace, nerada bych, aby si maminky mylně vysvětlovaly mé 4 sekce jako úplně běžnou a bezpečnou záležitost :slight_smile: U mě bylo těhotenství bezproblémové (ani cukrovka tentokrát nebyla - jako u 3.), operace se povedla, hojení velice bezproblémové a rychlé, ale být to tak nemusí. S manželem jsme si ale další miminko přáli a já to prostě cítila tak, že do toho jít můžeme (po absolvovaném hysteroskop. vyšetření). Všichni doktoři i sestry, se kterými jsem přišla do kontaktu během těhotenství a pobytu v porodnici, byli skvělí, nikdo na mě kvůli tomu nebyl nepříjemný. Prostě jsme to zvládli a dopadlo to dobře a máme doma krásné a zatím hodné miminko :slight_smile: Podstoupila jsem sterilizaci, takže páté miminko nepřichází v úvahu a musím říct, že největším důvodem sterilizace byly mé obavy z toho, že bych do toho šla znovu, protože už teď jsem smutná, že to bylo naposledy. Kdybych nerodila sekcí, ale normálně, do pátého bych šla.
28. pro 2016 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek