Velikost bot po porodu

lekorka453
22. črc 2016

Znamená, že budu mít po porodu velikou a širokou nohu? Snad nebudu mít nohy 41, když mám teď 38-39.

lv
22. črc 2016

to ne 😀
já měla vždy 38, jen zimní jsem si brala 39
po porodech mám boty různě 38 i 39, jak je mi co pohodlné, takže se mi zvětšila tlapa tak o půl čísla..u tenisek si neberu 5, ale 5,5 třeba..viditelné to není

konipas
22. črc 2016

Mně se po těhotenství propadla nožní klenba, takže taky o pár mm "vyrostla" noha do délky. Dá se to zase spravit - mně třeba pomohly ortopedické vložky na míru (na základě scanování chodidel).

kotty
22. črc 2016

noo já jsem na to taky zvědavá, dýlka nohy se samozřejmě neprotáhla, ale kurňa ta šířka..přisuzuju to jen větší váhové rozpláclosti a občas trochu nateklosti chodidla..ale už mě to stálo dvoje boty navíc..croxy nesnášim

teetee
22. črc 2016

@lekorka453 u svých nohou bych řekla, že nenastala žádná změna. Ale já se až na 2 kila vrátila po porodu i na svou původní váhu.

olga_
22. črc 2016

Já se ze 40 dostala na 41.

blanka.k
22. črc 2016

Mě se "rozjela" noha do šířky a bohužel nenávratně. Celkově jsem přibrala 40kg (z toho asi 25kg během posledních 8 týdnů), a i když jsem byla za 3 měs.zpět na vel.S, tak noha široká zůstala, pak jsem přibrala po 3 letech navíc "špeky" a letos marně sháním boty, ani ty "zdravotní" mi nejsou 😔

hafika
22. črc 2016

No tak o tři čísla to vážně nebude 😉 Ale řadě žen se noha vážně o trošku zvětší. Já tedy pozorovala rozdíl až po druhém těhotenství s dvojčaty, která jsem pak i hodně nosila (čtvrté patro bez výtahu). Teď mám asi o půl čísla až číslo větší nohu, jestli je i širší si nejsem úplně jistá (ono už dřív jsem nebyla schopná sehnat boty, co by mě netlačily do malíčků).

nunacek
22. črc 2016

@lekorka453 Mně se noha nezměnila po porodech vůbec. Pořád mám velkou (41) a širší nohu 😀

bervidova
22. črc 2016

stále 39 jako posledních zhruba 20 let 🙂

kaci11
24. črc 2016

Ahoj já to mám podobné jako hafika. Před prvním tehu jsem měla nohu 41-42, teď po druhém porodu 43-44. Propadla se mě po druhém porodu kompletně noha. Mám ji příčně i podélně a vložky mě pomohly jen s tím, že mě ty nohy nebolí ale na délku se nezměnily. Taky jsem nabrala 40 kilo za ty dvě těhu a mám je pořád na sobě. Boty kupuju v nadměrné obuvy a musela jsem si koupit vše nové, protgože to co mě bylo po prvním porodu už mě teď nebylo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru