Vyvolání porodu v ÚPMD v Podolí, jak to probíhalo?

petrasipkova1
6. črc 2015

Ahoj maminky, nejspíš mě čeká vyvolávání porodu tento týden v Podolí, nebyla jste tam v nejbližší době některá také na vyvolání ? Zajímalo by mě jak to konkrétně tam probíhalo.Doktora se už moc nestihnu zeptat, kontrolu mám den před vyvoláváním. Tak bych potřebovala trošku uklidnit dopředu, abych věděla co mě čeká.

hypo
6. črc 2015

@petrasipkova1 me vyvolavali porod u obou holek ale nebylo to tednekdy nýbrž před 5 a 3 lety 🙂 myslim ze se nic nezmenilo, nastup rano, ubytovani na pokoji, kontrola zavedeni tablety a cekani a cekani, mezitím kontroly, monitory popřípadě další tablety..... jinak sestřičky na tom rizikovem oddeleni kde jsem byla ubytovana nez jsem porodila moc fajn 🙂 není se niceho bat

petrasipkova1
autor
6. črc 2015

@hypo díky moc za odpověď, a měla jsi u porodu manžela ? jde mi o to, kde je on, bydlíme totiž daleko, takže domu nepojede, tak jestli může být se mnou ? to bych si asi musela hned platit nadstandart. A jak dlouho jsi čekala než tabletky zafungovaly ?

petrasipkova1
autor
6. črc 2015

@hypo a kdy ti porod vyvolávali, už po termínu, nebo ještě před ? koukám, že holčičky byly docela veliké, bylo to kvůli tomu ? 😉

hypo
6. črc 2015

@petrasipkova1 manzel u porodu nebyl.... tak v tom ti neporadim.... vyvolavaly obe holky po terminu, nechtělo se ani jedne ven
u Amálky od tablety do porodu to trvalo presne 23 hodin ( ale pul dne se nedelo vůbec nic zacalo to az vecer)
u Rozarky to bylo rychlejsi, bolesti téměř od zacatku, ale porod byl za 8 hodin (porod mysli opravdu hodinu kdy vylezly 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru