• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyvolávaný porod. Jak dlouho vám trval?

24. dubna 2017 
Tabletu jsem dostala v 7:30 a v 11:43 byla mala venku, ale bolesti to byla sila, do pul hodiny od tablety zacaly pekelne. Ale uz je to pryc a smeje se na me z postylky nase 2 mesicni stesti.
17. srp 2015 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mojí dceři vyvolávají právě teď. Ráno nástup,2 x tableta a teď je otevřená na tři prsty. Teprve. Hrůza,asi zešílím strachem.
25. dub 2016 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky,

zacinam celkem panikarit. Dnes mi u lekare rekli, ze dite ma pres 4kg a zitra mam prijit na prijem, ze mi pichnou vodu a budou vyvolavat porod. Dnes jsem 40+3. Pritel je nemocny a nemuze na sal, takze budu sama .... otazka zni, je sance, ze porodim jeste zitra (teda patek?)

jak dlouho muze byt dite bez vody?

dekuji moc za odpovedi
2. bře ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi vyhrožovali vyvoláním, malá měla málo plodové vody. Nic na na spuštění porodu nepomáhalo až kouzelný koktejl od porodní asistentky, ke které jsem chodila na kurzy. Po něm se mi tak do 4 hodin rozjely kontrakce. Sice pomalu, ještě jsem s nima byla skoro celý den doma ale už nedošlo na vyvolání a jsem moc ráda.
2. bře ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porodila jsem za cca 18,5 hodiny od podání první tablety. Ovšem celý den se nic nedělo, tabletu mi dali v 7 ráno a bolesti se rozjely až kolem 22:30, v 1:22 jsem porodila. Bolesti hned velmi silne. Ale vodu mi nepichali, dali jen tablety, voda mi praskla sama. Hodne stesti! Jo, a mam taky dite pres 4 kg a dali jsme to. :wink:
2. bře ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ljusli Me zavedli tabletku v 8hod. rano a malá se narodila v 17:30h. paní z pokoje zavedli tabletku také v 8hod. rano a porodila ve 13:00hod. . Takže ne vždy je vyvolávaný porod zdlouhavý :wink:
2. bře ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JJ. Mě zavedli půl tabletky v 9 a do deseti minut jsem měla první stahy. Porodila sem v 13:55:slight_smile:)
4. bře v 08:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu večer mi praskla voda, kontrakce pravidelný, ale neotvírala jsem se. Do rána jsem myslela, že se zblázním bolestma no a až v pátek ráno v 7h mi zavedli tabletu a do 10 min. takové bolesti, že už jsem jela na sál...pak klystýr a oxytocin a už se to nedalo...no a v 9.33 byla malá venku:slight_smile:
4. bře v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prenasela jsem uz 10dni,vyssi tlak,cipek 0.Ve ctvrtek v 18:00,hod.zavedli tycinky na roztazeni rodidel.Od pulnoci jakoby silnejsi menstruacni bolesti v zadech,v 10hod.zavedeno neco na roztazeni cipku,bolesti po 8 min.v zadech.v 14hod.pichli vodu.bolesti cca.po peti 5min.otevrena na 2 prsty.v 17 hod.sem si nechala pichnout epidural,jinak by byli asi po me,malej se narodil v sobotu 00:43.
20. dub ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babanci Měla jsem to taky nějak podobně, pak se to strašně zrychlilo a v pul pate byla malá venku. Jak to dopadá u vás?
20. dub ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alkuska Taky se to nakoec rozjelo kolem 14 hodiny překotně,malá se narodila v 16.10 hod,vážila 4 120 g. V úterý jí bude rok,je naprosto boží.:heart:
21. dub v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, já měla také vyvolávaný porod v Motole. Přenášela jsem o 14 dní. Dali mi v Pondělí ráno tabletku a od tý doby jsem měla bolesti, dávali mi každý den jednu a porodila jsem až ve středu po pulnoci (1:02)
24. dub ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babanci Já jsem si nevšimla že je to rok starý příspěvek :sweat_smile: No nic, tak zpětně gratuluju :slight_smile: A bylo to teda podobné, dlouho nic a pak rychle :slight_smile:
24. dub ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alkuska To nevadí. Oslavovat život je přeci prima každý den. :slight_smile: Hlavně, že jsou zdravé, dětičky.
24. dub ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek