GynFM, doktorka Polová, Frýdek-Místek. Máte zkušenost?

darilaa
31. led 2016

Ahoj všem, rozhodla jsem se změnit teď během těhotenství gynekologa. Objednala jsem se k MUDr. Andree Polové do GynFM na ulici Dr. Vančury. Nemáte prosím někdo s tímhle pracovištěm zkušenosti? Jak to tam prosím chodí? Jsem z doktorů vždycky dost vystresovaná a ráda bych věděla, jak to tady chodí. Jestli tam mají kabinky, jestli se chodí na zápis nejdříve k sestře a pak až se čeká na vyvolání nebo se přímo jen čeká v čekárně a vše se vyřizuje najednou? Moc díky i za případné zkušenosti i konkrétně k této lékařce.

vercaszabova
4. únor 2016

Ahojky k paní doktorce, jsem chodila a moc spokojená jsem nebyla. Paní doktorce se asi nechtelo řešit moje problémy a to že nam nejde 2 roky otěhotnět. Prý vy jste mladá máte spoustu času..........
Nejprve se chodí k sestřičce a pak zpět do čekárny a pak přes kabinku k doktorce...

martivaloskova
16. únor 2016

Chodila jsem k paní doktorce docela dlouho a je to taková milá paní, ale jak mi moje matka řekla že ji nerozeznala na kontrole ani rakovinu děložního čípku a nic s tím nedělala, tak jsem změnila názor.. Vypadá mile možná proto, že ji nějak zkušenosti schází...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru