Jak to funguje v porodnici v Podolí?

jana4321
5. led 2015

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak to funguje v porodnici v Podolí. Když se tam zaregistruji na určitý termín jak to pak je když začnu rodit dříve? Asi je to hloupa otázka, ale nějak mi to vrta hlavou.

verundice
5. led 2015

No ja tam rodila dva tydny před registrovaným terminem a nikdo to neresil...pro sichr je lepší tam zavolat nez vyrazis.

arrowka
5. led 2015

@jana4321 Vůbec nezáleží na tom, kdy začneš rodit. Registrace slouží hlavně k tomu, abys měla péči u nich v prenatální poradně. Až začneš rodit, tak buď budou mít volno a vezmou tě nebo nebudou a pošlou tě jinam. A nikam bych nevolala, proč? K vyšetření tě přijmou vždy, až poté se rozhoduje, jestli tě někam odešlou nebo ne.

jana4321
autor
5. led 2015

Aha tak děkuji. To doufám , že bude v se probírat dobře. Čekám teprve prvního prcka.

arrowka
5. led 2015

@jana4321 Poslala jsem ti pozvánku do skupiny o porodnici v Podolí, kde se probírá vše aktuálně. 🙂

jitavrtule
6. led 2015

@jana4321 neregistruješ se na určitý termín, prostě se jen registruješ k porodu. ty už předpokládám zaregistrovaná jsi, když se ptáš 🙂
termín porodu v průkazce je beztak spíš orientační.
pokud zatím chodíš na prohlídky ke své gynekoložce, je to ok, ale od 36tt bys měla začít chodit do Podolí do prenatální poradny (kdybys byla riziková, tak i dřív).
mám tu před sebou ten jejich papír s informacema, tak stručně:
- objednat se telefonicky ideálně v 34tt na tel. 296511232, 296511455, 296511456, 296511411 ve všední dny mezi 8-15 hod
- na první kontrolu s sebou: výsledek krevní skupiny, Rh faktoru, protilátek (originál nebo kopie), výsledky utz vyšetření (stačí kopie), nález od praktického lékaře včetně EKG - tyhle papíry si musíš vyžádat od své gyndr. a svého obvoďáka.
- ostatní výsledky (krevní obraz, cukrovka, HIV atd) stačí zapsané v těhotenské průkazce
- pokud by ses léčila s nějakým spešl dalším onemocněním (kardio, hematologie, neurologie, oční atd.), pak s sebou zprávu od ošetřujícího lékaře
- na všechny návštěvy poradny s sebou ranní moč.

Obrň se trpělivostí jak při objednávání, tak při návštěvě, je tam vždycky megafrmol a ačkoliv jsou setřičky i doktorky milé, tak to prostě všechno dlouho trvá. Já tam chodím od 16tt a pokaždé bratru dvě hodiny života v trapu.....
kdyby tě něco zajímalo - jak to tam probíhá atd, dej vědět.

jana4321
autor
6. led 2015

@jitavrtule Děkuji moc. Ji už jsem právě zaregistrována ,ale ještě tam zatím nechodím to mé teprve ceka. Kdyby něco určíte se ozvu moc děkuji.

alobelia
16. led 2015

@arrowka Ahoj, můžu poprosit také o odkaz o porodnici podolí? Mám termín 31.1. a chtěla bych si ještě počít co a jak. Děkuji moc 🙂

arrowka
16. led 2015

@alobelia Jasně, tady je odkaz na skupinu, stačí vstoupit. 🙂

https://www.modrykonik.cz/group/6588/detail/

alobelia
16. led 2015

@arrowka děkuji

123konvalinka
14. dub 2015

@arrowka dobry den. Muzu poprosit taky o pozvanku? Dekuji 🙂

arrowka
14. dub 2015

@123konvalinka Odesláno. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru