Je lepší porodnice Uherské Hradiště nebo Zlín?

paes
25. črc 2018

Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s porodem v těchto porodnicich. Vim, že je to individuální, ale budu rada za každý názor.

berenika39
25. črc 2018

Ahoj, můžeš se podívat i do Skupin, kde najdeš informace od maminek, které tam byly🙂. Posílám odkazy:

https://www.modrykonik.cz/group/6593/

https://www.modrykonik.cz/group/6594/detail/

kac9
25. črc 2018

Ahoj 🙂 já jsem rodila v září v UH a jsem nadmíru spokojená 🙂 skvělý a milý personál jak u porodu, tak poté na odděleních 🙂

helinkaaa
26. črc 2018

Zdravím, v porodnici v UH rodila má velice dobrá kamarádka a byla spokojená. Já tam budu rodit také. Manželova sestřenice, dojížděla do Zlína (veškerá vyšetření atd.), chtěla tam rodit ale před měsícem měla komplikace, nikdo jí tam nepomohl a nezaobíral se jejím problémem. Nakonec se kvůli přístupu rozhodla pro Hradiště.
Jinak co jsem četla v recenzích tak je na tom porodnice v UH celkem dobře.
Jediné co jsem slyšela z doslechu (od kamarádky švagrové), že MUDr. Maliník porodník jí způsobil nějaké komplikace při porodu (ale otázka je jestli by komplikace nevznikly i když by tam byl jiný lékař a otázka je co to vlastně byly za komplikace), rozhodně je ta její kamarádka těžká fifla, kterou bolí kde co a vše hrozně zveličuje - takže já tomu zase až tam moc nevěřím. Doufám, že názor pomohl 🙂

paes
autor
26. črc 2018

@helinkaaa děkuji moc asi taky pujdu do Hradiště, jsem právě slyšela, že se Zlín dost zhoršil

kristynakk
11. dub 2022

Obnovuji diskuzi 🙂 Někdo aktuální zkušenost s porodnicí ve Zlíně/Uherském Hradišti? 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru