Kde jste rodily a byli jste spokojené?

bambulik
12. čer 2008

Já rodila v Praze Podolí, spokojená jsem byla s personálem, mimo anestezioložky, moc vzpomínám na skvělou porodní asistentku, která mě držela celou dobu nad vodou, jídlo taky šlo, jen sprchy a zařízení nim moc, ale dalo se to vydržet, po 72 hodinách jsme šli domů....

lapagerie
12. črc 2008

Já ve Slaným. Malá příjemná porodnice, ale díky tomu, že byla zavřená kladenská porodnice, bylo šíleně moc mamin a tudíž na nás nikdo neměl čas :( Personál porodnice byl skvělý! Šestinedělí už bohužel trpělo nedostatkem personálu...

cazadora
15. črc 2008

já rodila na kladně vše super až na jednu ženskou sestru ale viděla sem jí jen dvakrát a asi měla blbej den, no a jídlo to je asi všude stejný 😉

vojtisek2007
21. črc 2008

Ahoj,
já rodila v Jindřichově Hradci - pěkná zrekonstruovaná porodnice - byla teda nabitá maminama ale vše super - doktoři,porodní asistentky i sestřičky - jak pro maminky tak dětské - akorát to jídlo,ale to je koukám na prd všude.

natalien
21. črc 2008

Já v Náchodě - naprostá spokojenost 😵 Strava taky nic moc 😝

zanulav
21. črc 2008

Ostrava-Vítkovice super to tam bylo. A ted v Havířove a tady taky super žadne špatne zažítky. 😵

monika6e
22. črc 2008

Rodila jsem v Praze na Bulovce a - prostě špička. Byla jsem moc spokojená. I pak na šestinedělí. Fakt ale je, že jsem měla překotnej, takže jsem si sálu moc neužila a hekárnu vůbec. Přesto přístup personálu a dr. co mě rodila - 1*. Doporučuju a příště zase sem! 🙂

jezevec
24. črc 2008

mam to podobny jako flufla, porod v Motole profesionalni uroven, tez jsme epidural nestihli.-), sestinedeli, jak ktera sestricka..nektere lepsi, nektere horsi, ale celkove spokojenost velka, vseho dostatek, priste pokud nejake bude taky tam🙂

jirik.k
28. črc 2008

ja rodila stejne jako zany v pribrami.a presne jak pise,vsechno slo az na jednu kr... na sestinedeli.ta urcite jeste deti nemela,jinak by je netahala jako kraliky.jestli ji v breznu potkam znovu,tak uz si to nenecham pro sebe,to co mi na ni a jejim pristupu k detem tak vadilo.po prvnim porodu jsem byla jeste ze vseho takova vyplasena,ale ted uz si dam vetsi pozor.je pravda,ze sprchy by se zmenit mohli, jinak myslim ze pribram je dobra,odpovidajici.

mirka755
28. črc 2008

ahoj, rodila jsem loni ve Slánské porodnici a byla jsem moc spokojená. Všichni se nám tam věnovali, vysvětlili. Plánujeme druhé mimčo a půjdu znovu do Slaného

niki2
28. črc 2008

V Motole, po prvnim porodu bylo jasno, ze tam pujdu i podruhe a kdyby nahodou do tretice, tak taky 😀

mobina
29. črc 2008

Motol až na jednu doktorku, kterou jsem vyfasovala u porodu a udělala z něj pro mě noční můru ☹ , dobrý. Tu evidentně její práce nebaví, je otrávená, arogantní a dost nepříjemná, nekomunikativní. Pak se vyměnily směny a obrat o 180 stupňů. Porod skončil sekcí, takže na sále bezva, anestezioložky jsou veselý ženský, odd. JIP taky dobrý, já tedy těch 24hod. prospala 😅 , 6nedělí pro ležačky, kam děti jen nosí na kojení, taky v pohodě. Sestřička jak která, ale to je asi všude. Rooming bezva. Jídlo nic moc, ale když je hlad, tak se sní všechno. Bohužel teď ze svého okolí na Motol moc dobré reference neslyším. Hlavně, co se týče porodního sálu 😖

petra.vavra
1. srp 2008

Neratovice....super.....za dva roky se tam vrátím, pokud se opět zadaří 🙂

nikitka26
1. srp 2008

Apolinář Praha...naprostá spokojenost...příští porod už v Táboře, ale staví nám tu novou porodnici, tak se budu těšit 🙂

janii
1. srp 2008

Valašské Meziříčí.. A jak píše petra.. Taky se za 2 roky chci vrátit 🙂

kacka79
2. srp 2008

Tak já rodila v Podolí, vše celkem OK, jídlo hnusný - to mi vozil manžel z restaurace..asi bych to 3 dny vydržela, ale my tam byli přes týden, tak už se to nedalo... PA super!!! až mě to překvapilo, kdyby mohly, snad za mě i porodí..mlaďonký holky ale byly bezva. Šestinedělí horší, ale dá se to..

marinka
2. srp 2008

Vsetín - taky velká spokojenost! 😵

ygreen
2. srp 2008

bulovka - tak na 5 milejch sestřiček jedna koza 😀 a doktoři moc fajn, hlavně pediatričky, a porodníci - profesionálové - porod končil sekcí a super, primář super profík.
jídlo bída, ale po 2 dnech na JIP bych sežrala i chrousta 😀 😀 rooming super, novorozenecký oddělené úplně nový a krásný 😵

helenapce
2. srp 2008

Já rodila v Pardubicích,po 12 ti letech, ještě, že už mě žádný porod nečeká, zpackali to tam, dlouhej porod zakončenej sekcí, ta také zpackaná, na sále jsem málem vykrvácela.....
Jinak JIPKA skvělá, ale ráda bych si jí bývala odpustila, šestinedělí v pohodě, byla jsem vyjmečný průserový případ, takže se ke mě chovali skvěle, aby aspoň něco zachránili..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andy80
3. srp 2008

První porod Praha Apolinář. Mají tam trošku omezené možnosti (porodní boxy, kde rodí více rodiček najednou.... atd., ale byla jsem spokojená. Personál to vynahradil. Šestinedělí už bylo horší. Dělit se asi s dvaceti maminama o jeden záchod a dvě sprchy docela síla. Jídlo bylo šílený. Teda chuťově by to šlo, ale bylo to vždycky strašně studený. Ale je to nemocnice ne hotel, takže o.k.

Druhý porod okresní nemocnice v Havlíčkově Brodě. Supeeeeeeeeeer. Jinak to napsat nejde. Krásně vybavené porodní pokoje, kde jste po celou dobu porodní sami s partnerem a nakonec zde i rodíte. Šestinedělí taky super. Dva dvoulůžkové pokoje spojené chodbou měli společný záchod a sprchu, takže oproti Apolináři luxus. A jídlo. Výýýýýbornýýýýý!!!! Normálně i svíčková a fakt dobrá.

paratko
4. srp 2008

Plzeň-FN Lochotín: naprostá spokojenost, porod bleskurychlý, na pooperačním obětavá péče, na šestinedělí taktéž, pořád se mi někdo věnoval a ptal se, jestli něco nepotřebuji, nejúžasnější - sestřičky z neonatologie, nadstandard - výborný 😎, jídlo - kupodivu chutné a dostačující 😅

misakulicka
4. srp 2008

Hlásím, že jsem rodila na Obilňáku v Brně a SUPER!!!až na tu nemocniční stravu:o(ale jinak opravdu super!Taky když jsem pak měla nadstandart. pokoj.....tak proč si stěžovat, že?

girl.misel
4. srp 2008

plzeň mulačovka-všem mohu jen a jen doporučit.......... příjemný a ochotný personál,péče bezvadná

gabris
4. srp 2008

Holky, kdo zvažuje rodit v Domažlicích, tak vám to mohu jen doporučit. Naprosto super! Poprvé jsem rodila v Plzni v Mulačovce, kde jsem byla ze všeho dost vyděšená a bohužel i přístup doktorů a některých sestřiček byl dost smutný. Naštěstí to bylo před 7 lety a tak jsem si přála aby můj druhý porod byl pro mě příjemnější.
A to se mi v Domažlicích vyplnilo na 100%. Od začátku porodu se mnou byl manžel, starala se o mě moc příjemná porodní asistentka a paní doktorka, vše vysvětlily,všude příjemné prostředí,klid, pohoda, příjemný pokoj s vanou,manžela nechali přestřihnout šňůru od našeho druhého chlapečka,dokonce mu pořídili fotku na památku,malého mi dali ještě mokrého na břicho a aby se hned přisál, všechna péče, měření o vážení jsme měli na očích, prostě vše tak, jak je popsáno, že by mělo být ideální. A i přes bolest jsem si odnesla super zážitek ze 4 dní, kdy jsme odpočívali na pěkných pokojích, s pomocí hodných sestřiček při problémech s kojením, s miminky. Opravdu nepřeháním, bylo to tak jak jsem si představovala. Takže jsem ráda, že jsem nakonec dala přednost Domažlicím před Lochotínem, na který jsem četla velkou reklamu, ale zkušenosti mé kamarádky s touto porodnicí až tak dobré nebyly. Ale je fakt, že to vše je o lidech, a když se zrovna sejdou v sice krásné porodnici ne až tak dobře sehraní doktoři a sestry, tak sebelepší vybavení je k ničemu. Takže, pokud ještě vybíráte, jeďtě se tam podívat, pořádají každý druhý měsíc setkání s primářem, který všem odpoví a nechají vás si vše prohlédnout.
P.S. Jestli se ještě rozhodnu do třetice a zkusím zase holčičku, zatím mám 2 chlapy,tak určitě půjdu zase tam. 🙂
Mějte se krásně. Gabča

mamka7
5. srp 2008

Ahoj, já v Benešově, je to tam hezky zrekonstruovaný, ale bohužel ti lidé jsou amatéři ☹ zbabrali tam porod mně i řadě dalších o kterých jsem slyšela ☹

maleva
5. srp 2008

Ahoj, rodila jsem na Kladně a nemůžu si na nic stěžovat. 😉

petrusam
5. srp 2008

ahojky, já rodila v Jičíně a naprostá a 100% spokojenost 🙂 😉

martinka83
6. srp 2008

Ahoj mamky, já rodila v porodnici v Kroměříži a byla jsem naprosto spokojená. Doporučuju

kataduch
16. srp 2008

Ahoj, já 3.7.08 rodila na Bulovce a na sále byli naprosto úžasní-všichni-doktorky, sestry i studentky, které jsem měla taky u porodu. Když jsem si řekla o něco na bolest, tak mi to dali, chystali jsme se i na epidurál, ale ten jsme bohužel nestihli 😠 , na šestinedělí celkem fajn, ale doporučuju nadstandart,já byla první noc na normálním pokoji, další dvě už na dvoulůžkovém nadstandartu s jednou prima paní a ten rozdíl byl docela velkej.Přítup suprovej 😀

eleonora
16. srp 2008

ahojky ja rodila 2x v Ústí a pokaždý spokojenost az na to jidlo ktery bylo teda priserny studeny bez chuti a vecere jen rohlik a salam nebo chleba

pavluskak
16. srp 2008

2x Jablonec nad Nisou, 2x naprostá spokojenost po všech stránkách...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru