Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kyretáž po porodu. Máte zkušenost?

Po poroduVyšetření, operace a zákroky
veverkaterka1234
24. únor 2020

Dobry den, mate některá zkušenosti s kyretáží po porodu? Po měsíci od porodu jsou ve mě porad ještě nějaké sraženiny kterým se nechce ven a momentálně dostávám injekce aby byly sraženiny vyloučeny. Pokud se tak nestane do týdne, tak přijde kyretaz.
Mám z toho strach.

slunickovm
24. únor 2020

@veverkaterka1234 já jsem měla v sobe taky hodně sraženin po prvním porodu, ale naštěstí žádné teploty a gynekoložka radila hodně kojit a naštěstí jsem na kyretáž nemusela. Poslední asi deseti cm sraženina odešla kolem osmého týdne

alcar
24. únor 2020

@veverkaterka1234 neni se ceho bat. Ja mela kyretaz v podstate ze stejneho duvodu, jen ne po porodu. Zakrok byl ambulantni. Probihal jako interrupce. Prisla jsem, v narkoze provedli kyretaz, cca do hodiny po zakroku jsem mohla v doprovodu odejit domu. Rezimova opatreni v podstate zadna...jen se v den zakroku setrit.

bambinna321
24. únor 2020

Ahoj, také mám nedávnou zkušenost, jen ne po porodu, ale problém stejný. Obavy jsem měla šílený a bylo to úplně v pohodě, rychlovka, za hodku po zákroku domů. 🙂

veverkaterka1234
autor
24. únor 2020

Mockrát dekuju za vaše příspěvky, hned jsem o něco klidnější 🙂

miba10
24. únor 2020

@veverkaterka1234 já měla porody dobré, ale poporodní komplikace a po druhém porodu ve mě zůstal kousek placenty. Hlídali se to a taky se mluvilo o kyretazi. Dělali mi ji po každém porodu. Tuhle třetí už moc nechtěli. Obávali se velikého zjizveni dělohy a měli strach abych mohla ještě otěhotnět. Tak chtěli nasadit oxitocin aby se to samo vyloucilo z těla atd. Já tehdy volila kyretaz. Další děti, vzhledem k poporodním komplikacím, už mi nedoporučují a mě ty 2 raraskove bohaté stačí 😂 Nicméně nechalo se to být, jen se pravidelně kontrolovalo a obešlo se to nakonec bez kyretaze.
Nevím čeho přesně se bojíš, ale není čeho se bát. 😉

aksil_e
24. únor 2020

@veverkaterka1234 Mela jsem kyretaz po prvnim porodu hned v porodnici, kdyz pri kontrolnim utz zjistili, ze v deloze zustal kousek placenty. Zakrok na chvili, jen jsem po te narkoze nekolikrat musela odsat a mleko vylit, protoze v nem jsou pak obsazeny ty latky z narkozy. Jinak ambulantne jsem kyretaz absolvovala 3x kvuli zamlklym potratum, rano nastup, odpoledne domu. To zvladnes.

legelata
25. únor 2020

@veverkaterka1234 Ano mam. Nic to neni, ale hlavne pak trvej na radnem zkontrolovani rezidui po te kyretazi.

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru