Mulačova nemocnice a porodní plán. Máte zkušenosti?

trampolina_89
18. zář 2015

Zdravím nastávající maminky 🙂
Chtěla bych rodit u Mulačů v Plzni, jen nevím, jestli si mám sepsat porodní plán, nebo tomu nechat volný průběh. Aby to nebylo píchnutí do vosího hnízda. Bude to můj první porod, tak nevim...Budu ráda, když napíšete zkušenosti a názory. Díky 🙂

moulinkaa
21. zář 2015

@trampolina_89 Já myslím, že by s porodním plánem neměli mít problém. 🙂 Na webu mají i formulář ke stažení: http://www.mulacovanemocnice.cz/data/userfiles/...
A ty za sebe bys porodní plán chtěla mít?

trampolina_89
autor
22. zář 2015

@moulinkaa Díky, jejich formulář je jasný a přehledný, určitě ho použiju. Porodní plán bych chtěla mít, přijde mi to dobrý v tom, že v porodnici aspon budou vidět jakou mám představu. Tak uvidíme, ono to nakonec bude stejně úplně jiný, ale s tim se popasuju až to přijde 🙂
Ještě jednou dík 😉

moulinkaa
23. zář 2015

@trampolina_89 za maličko 🙂 A přesně to jsem ti ještě chtěla napsat - že i když budeš plán (tj. ideál) mít, měla bys dopředu počítat s tím, že situace se může vyvinout malinko/hodně jinak. A to se uvidí, až to reálně nastane... Takže moc držím palce, ať jste zdraví a přeju rychlý a snadný porod! 🙂

trampolina_89
autor
23. zář 2015

Díky, počítám radši se vším 😀 Pak sem dam vědět, jak no nakonec všechno bylo 🙂

papaja82
31. říj 2015

Holky já porodní plán měla, ale nakonec vše bylo úplně jinak. Nemohla jsem ho vytlačit, už slábly ozvičky, tak ho pak hned pediatrička odneska pryč na ošetření...Chtěla jsem ho hned po porodu na břicho, nechat dotepat pupečník atd...Někdy to prostě nevyjde. Hlavně, že je zdravý 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru