Očistky nebo MS. Co myslíte?

widowblack
28. únor 2020

Holky sem zmatená - po porodu klasika 3 dny krvácení s očistkama , pak už jen špinění ( tak na dvě intimky za den) po 9 dnech zas krvácim ( připomíná mi to spíš MS) je možné že se vrátili očistky nebo že by už MS ???? mám plašit že je něco špatně a jit k doktorovi ??? Břicho mě neboli . Ps: kojím plně

leniczka23
28. únor 2020

Za me na 90% ocistky..pokud nemas bolesti nebo nekrvacis nejak masivne bud v.klidu, tohke je bezna vec..spis by bylo divne kdyby si krvacela jen ty 3 dny..

saruler
28. únor 2020

@widowblack mne skoncilo vcera sestinedeli a krvacela jsem teda skoro celou dobu. Ne nijak masivne, v porodnici to bylo nejvic a pak uz min, ale bylo taky tak, ze treba bylo par dni klid a pak zase zacala cervena krev. Mela jsem to tak i po prvnim porodu a rozhodne to menstruace nebyla, tu jsem dostala az v 7 mesicich dcery. Taky jsem plne kojila a ted taky kojim. Az ten sesty tyden mi to prestalo a uz se to nevratilo, ted uz je to v pohode.

widowblack
autor
28. únor 2020

Já si to říkala taky - z prvního si to už právě nepamatuju .... díky moc za uklidnění

malenka3
28. únor 2020

Já měla očistky na etapy celých 6 týdnů. Vždy pár dnů klid a pak zase. Je to normální.

zmrzlinka
28. únor 2020

Podle mne ocistky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru