• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod u Apolináře císařem. Máte zkušenost?

12. března 2008 
Ahoj holky, máte někdo nějaké zkušenosti s porodem u Apolináře císařem? Už brzy mě čeká plánovaný termín a tak bych se ráda dozvěděla nějaké zkušenostli...Děkuju
12. bře 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na tom podobně mně zatím na 100% neřekli, že to bude muset být císař, ale plánovaný porod ano. :slight_smile:
Rada určitě dobré porodnice je to super a komplikace nedovolíme. Budeš mít epidurál. Jééééééééé mi máme i stejné jméno na mimi. Já tam jedu 25.3.
12. bře 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě to čeká císařem určitě,protože máme KP a těžkou VVV. 25. budu mít s největší pravděpodobností termín a je to jen pár dní před vypočítaným termínem,tak se docela bojím, aby to na mě nepřišlo dřív...
12. bře 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj se, pokud tě mohu alespoň takto podpořit. bude vše O.K.
12. bře 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewu když se koukneš na porod je tam přímo porodnice apolinář. tam se třeba dovíš více.
12. bře 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mě čeká zřejmě císař u Apolináře. Nebo aspoň mi to říkal Dr. Koucký, tak uvidíme. Já jsem si totiž zlomila nohu a mám nechodící sádru, takže bych asi těžko normálně rodila. Tak mám taky smíšené pocity, ale snad to bude ok :wink:
12. bře 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky barbarek já to četla na druhé diskusi, to je mi líto, ale snad to bude v poho. Malý je určitěv pořádku tak se opatruj a neboj. :slight_smile:
12. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek