Porodnice Benešov. Máte zkušenost?

eva77
6. únor 2008

Ahoj holky, v dubnu budu rodit v Benešově, je tady nějaká mamina, která má stejný nebo podobný termín? Ještě jsem zjistila, že se musíme zaregistrovat ve 35. týdnu. Holky, budu ráda, když mi napíšete, jaké máte zkušenosti s porodnicí atd. Já ze své zkušenosti můžu říct, že jsem poznala pana Dr. Kroužka a toho druhého nevím jméno, ale měl na ruce kérku, který byl moc milý a zachránil nám našeho malého, protože jsem ze začátku těhotenství krvácela

beruska1989
23. bře 2010

mahulena: no to víš jako prvorodička jsem vyplašená asi ze všeho 😀

beruska1989
23. bře 2010

doufám že nám sem pak Eriana napíše 😉

mahulena
25. bře 2010

ahoj kocky,
tak hlasim, ze dle vcerejsi kontroly budu mit na prelomu dubna-kvetna planovanyho cisare, takze se co nejdriv dozvim termin.
Nevim ale stale, zda lokalni nebo uplnou anestezii, musim o tom neco procist.

angetha
25. bře 2010

Mahuleno, protože je mimi KP?

beruska1989
25. bře 2010

matuhelo a to ti řekli v porodnici? Tak to mě nejspíš asi teda taky čeká.

beruska1989
25. bře 2010

pardon, to mělo být mahuleno 😀

mahulena
25. bře 2010

to mi rekli vp orodnici, ptz tam chodim cely tehotenstvi🙂
cisare kvuli masivnim varixum, nemuzou riskovat vykrvaceni, jak mi Dr rekl, ze si normal porod nelajzne.
Tak ci tak jsem chtela cisare, takze jsem rada, ale ty varixy bych nemusela, hned po porodu musim na cevni a cekaji me ocividne dalsi operace...
JInak mimino uz neni KP, ale ani jsem to zase nepoznala🙂

eriana
25. bře 2010

Ahoj holky... Tak se hlásím, že jsme z Benešova doma. Přijeli jsme teda už v úterý, ale na počítač nebylo pomyšlení. Porodila jsem v pátek 19.3. v 15:13. Máme kluka Damiena, 4400g a 57cm. Jinak porodnice naprosto úžasná, nemůžu si ani slůvkem stěžovat vůbec na nic. Napíšu víc zase třeba zítra, jsem dost zničená.

angetha
25. bře 2010

Eriano tak to ti náleží obrovská gratulace a obdiv... 😵 😵

mahulena
25. bře 2010

Eriano, moc gratuluju a to snad ani neni mozny, ze byl malej tak velkej, ne?! 🤐 😲 , ty jo, to jsi teda zenska sikovna...
Tesim se na report

beruska1989
26. bře 2010

ahoj eriano taky moc veliká gratulace 🙂

luuciee83
26. bře 2010

Eriano, obrovská gratulace!!! ♥♥♥ Damien má nádherné míry - je to kus chlapa!! 😵 😵

eriana
28. bře 2010

Ahoji, děkuju a gratulky🙂 I když Damikovi pomáhal ven pan doktor Kroužek. Měl totiž pupečník kolem krku, padaly mu ozvy, takže šel ven kleštěma. Ani nevím, zda bych takového macíka porodila sama 😅

luuciee83
29. bře 2010

Dobré ráno! 😉
Eri, pan dr. Kroužek je fajn a profesionál, který ví, co dělá 😉 to je jeden z dr., kterého jsem si u porodu přála... Hlavně, že je Damiánek v pořádku! 😉

eriana
29. bře 2010

Luci, já sice pana doktora zahlédla jen tak letmo, ale přišel mi jako sympaťák a pak i vtipkoval. Vlastně jenom přiběhl na volání paní doktorky, porodil Damika a zase šel 🙂

anetka88
29. bře 2010

ahojky,

Eriano veliká gratulka.

Holky už se budu objednávat do porodnice k porodu. Na co se Vás tam ptali? at jsem připravená. a jak probíhají poradny? děkuju moc.

čím víc se mi to blíží, tak šílím 😅

mahulena
29. bře 2010

Eriano, jsi statecna, kleste... 😔 , Krouzek je muj doktor a za mesic me bude rodit, je opravdu dobrej.
Budou nejaky fotky Damianka?

beruska1989
29. bře 2010

ahoj mahu, tak co už máš přesnej termín? Ti budu držet palečky. Já se zejtra s dr domluvím na ultrazvuku, a dozvím se jak tam ten náš prcek vlastně je. To prostě nepoznám 😀

mahulena
29. bře 2010

Berusko, nemam, ale bude to nekdy 29./30.4. nebo pak 3.5.
Tesim se, uz aby to bylo, pupik uz me moc nebavi.
Jinak mimino bylo otoceny hlavickou dolu min. tyden a ja to zase nepoznala🙂

beruska1989
29. bře 2010

a už ses rozhodla jestli si dáš narkozu celkovou nebo ne?

mahulena
29. bře 2010

zatim se neumim rozhodnout, asi to bude momentalni rozhodnuti..., asi jak me nahlodaj a naockojou doktori...

anetka88
29. bře 2010

holky, prosim jak je to s tou registrací k porodu????

Jak to v bene probíhá???

Mi nikdo neodpovídá.... 😠

mahulena
29. bře 2010

anetko, o nic nejde, nejaky udaje mas v tehotensky prukazce, budou se te ptat vicemene na to samy - rodinna anamneza, alergie, beres leky, jaky bylo tehotenstvi (kvasinky, problemy, atd), udaje o zamestnavateli, manzelovi atp., jestli si to dobre pamatuju. Akorat, ze se tomu rika sepsani porodopisu, ale vlastne o nic nejde.
Jak to myslis, jak probihaji poradny?
Na monitory chodis á tyden, udelaj ti monitor, zkoukne to a obcas i tebe doktor a za tyden zase prijdes, az do porodu🙂
Neboj, je to v pohode a vsichni jsou moc mili. Drzim palce.

eriana
30. bře 2010

Mahuleno, pan doktor je opravdu skvělej🙂 Fotky Damika mám zatím na Rajčeti: http://erian.rajce.idnes.cz/DAMIENEK/ Něco dám časem i sem.

Anetko, je to tak, jak psala Mahulena, nic složitého. Akorát já si třeba nemohla vzpomenout na adresu úřadu práce a na přítelovo trvalé bydliště 😅 Jinak jsou všichni hrozně milí a v pohodě, doktoři se představí, popovídají co a jak, atd. Takže žádné strachy.

angetha
30. bře 2010

Eriano ještě jednou gratuluju, Damien je fakt kluk jako buk 🙂 🙂 a prosimtě co to tam je za paní s dítětem? mám pocit že jí znám

eriana
30. bře 2010

Ange, paní s dítětem je moje mamka se ségrou 😀

angetha
30. bře 2010

A nejmenuje se Renata?

beruska1989
30. bře 2010

ahojky holky, tak jsem byla dneska u doktora, podle něj se malá neotočila. a ve čtvrtek nás čeká ultrazvuk tak už to budu vědět 100%. Jsem na to zvědavá. Mě přijde že jsou ty pohyby pořád na stejnejch místech. 😒

anetka88
30. bře 2010

Beru však ona se ještě může otočit. a jak často mě ten doktor zkoukne? každý týden?

jo holky jak je to u porodu, mám mít košili vlastní, nebo tam dávají nějakou erár?

mahulena
30. bře 2010

Berusko, jeste je opravdu cas na otoceni, ale nastini ti kdyztak varianty, cisar prip. neznamena nic tragickyho.
Anetko, musis mit svoji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru