Porodnice Benešov. Máte zkušenost?

eva77
6. únor 2008

Ahoj holky, v dubnu budu rodit v Benešově, je tady nějaká mamina, která má stejný nebo podobný termín? Ještě jsem zjistila, že se musíme zaregistrovat ve 35. týdnu. Holky, budu ráda, když mi napíšete, jaké máte zkušenosti s porodnicí atd. Já ze své zkušenosti můžu říct, že jsem poznala pana Dr. Kroužka a toho druhého nevím jméno, ale měl na ruce kérku, který byl moc milý a zachránil nám našeho malého, protože jsem ze začátku těhotenství krvácela

beruska1989
12. dub 2010

Jinak ja už dneska pomalu začala balit tašku, nakonec jsem si musela vzít větší, do tý první se to nějak nechtělo vejít 😀

cicinad
12. dub 2010

dobrý večer děvčata,tak si tak tady pročítám jak na tom kdo je a já měla termín 9.4.a jsem pořád celá ☹ ten konec je docela nápor na nervíky,pořád se kontroluji a čekám,čekám kdy ve mě chroupne a pojedeme.Dělám jako prvorodička a přitom budu rodit po třetí 🙂 jen prostě po 14letech a jak je člověk asi starší,tak se bojim,aby bylo vše ok.Zítra jdu na monitor,tak uvidíme jak se to hnulo,já jen nechci aby mi něco vyvolávali 😒 oba porody jsem měla spont.pěkně jsem to odhadla,že jsem to odcapkala doma a do porodnice jsem jela jen na posl.dvě hodiny.....teď jsem dokoukala na zprávy jak tam nechali pani rodit a lékařka byla arogantní káča,že tam SNAD někoho pošlou 😠 jako to snad neni pravda.....Rodila jsem v Benešově a tak mě ani nenapadlo při třetim rodit někde jinde,tak všem přítomným přeji zdravíčko a držte se,třeba se s nějakou z vás potkám na pokoji.....Iveta 😉

luuciee83
12. dub 2010

Holky, držím palce, ať to máte rychle a bezproblémově za sebou a těším se na nová miminka 😵

mahulena
14. dub 2010

Cicinad, tak jak jsi dopadla, co s tebou vymysleli? Jsem zvedava na tvoje aktualni zazitky z BN, ale verim, ze budou taky jen pozitivni 😵

cicinad
14. dub 2010

v úterý jsem dodla dobře,teda jak to veme v tomhle případě,co to je dobře?,protože u mne dobře by bylo,kdybych už nebyla 2v1.V pátek jdu znova a v pondělí to ukončíme......ale pořád to nevzdávám,dneska jsem od rána uklízela celý barák,no a od 20h i pupík tvrdnul a docela dost,ale teď už je mi zase ok ☹

luuciee83
14. dub 2010

Cicinad, taky jsem se snažila malou vyhnat ven úklidem a vším možným i nemožným... nakonec se rozhodla sama 2dny po termínu 😉 tak věřím, že i Tvé miminko se "umoudří" a vykoukne na svět bez pomoci lékařů - tedy bez toho, že by ho museli "vyhánět"!! 😉

mahulena
20. dub 2010

tak kocky, hlasim, ze uz tento Pa porodim v BN porodnici, tak vam pak dam vedet🙂
Stihla jsem tohle tehotenstvi jen dva monitory...

luuciee83
20. dub 2010

Mahu, a co že tak brzy? 🙂 Tak budeme držet palečky, ať je vše bez komplikací a těším se na zprávy ohledně porodu i porodnice a Tvých zkušeností 😉

beruska1989
20. dub 2010

ahoj mahu, tak to na tebe budeme myslet. pak dej vedet 🙂

mahulena
20. dub 2010

jj, dam vedet, ale ptz budu rodit cisarem, tak to nebude az tak standard porod. Jinak myslim uz dopredu, ze budou vsichni moc fajn, takze se tohohle nebojim🙂
mejte se.

angetha
20. dub 2010

Mahu tak na vás budeme myslet 😉

mahulena
23. dub 2010
luuciee83
23. dub 2010

Mahu, obrovská gratulace!!!!♥ malý je nádherný! 😵 a tatínkovi díky za info! 😉

angetha
25. dub 2010

Gratulujeme 😵 😵

mahulena
30. dub 2010

ahoj zensky, jak se mate, co Beruska, jeste vcelku?
V BN sem byla opet naramne spokojena, nemam co vytknout, chapu, ze min bolestivej porod nezaridej 😝 ..., jinak vse opravdu nad ramec. Jsem moc spokojena a je mi snad az lito, ze uz rodit nikdy nebudu 😝 😀
Rodila jsem cisarem se spinalni anestezii, moc se mi libilo, ze jsme zmenili nakonec anestezii z celkove na castecnou, presto me nikdo do niceho nenutil, po porodu se o me krasne starali, pomahali tisit bolesti, pomahali s malym. Vsichni desne fajn od uklizecek po sestricky a doktory. Jidlo mi chutnalo, i kdyz nemuzu moc rict, 4 dny jsem mela pred a pooperacni dietu (krupicovou kasi s maslem, rozmackany piskoty, pudink a tak...), v ostatnich dnech normal jidlo, opravdu nedavali lzicky k jogurtum, takze asi vzit radsi s sebou.
Vsude byla paradni nalada, pritom rodilo tolik maminek.

Vice fotek najdete na www.fugasovi.rajce.net

Tesim se na dalsi miminka a nazory na porodku🙂

beruska1989
2. kvě 2010

ahojky mahu, jak jinak nez v celku. mam takovej pocit že tak zustanu napořád. 😀

mahulena
3. kvě 2010

ale prd, Beru, to bude dobry, jeste mas cas, i kdyz verim, ze uz je to otrava a namaha, co? Budu drzet palce na porod a at se ti v BN porodnici libi a mas hezky vzpominky

beruska1989
3. kvě 2010

ahojky, jo jo otrava to teda je, hlavně ty telefony jestli už.... Děs! 😀 V pátek mi začaly natýkat kotníky, berou mě v noci křeče do jedný nohy. A hlavně už se těším až bude prcek s náma. Snad už se brzy dočkám. No termín mám přesně za týden. Tak uvdime, jestli to bude dřív, nebo se ta naše prďolka bude fintit 😀

luuciee83
3. kvě 2010

AHojky!

Mahu, máte krásné fotečky 😵 😵

Beru, neboj - ono to tu bude, ani nebudeš vědět jak 😉 hlavně přeju pohodový porod, ať si můžeš mateřství užívat hned od začátku 😉

syraell
3. kvě 2010

mahulena
prosuimte jaky byl u tebe duvod sekce?
V Benešově jsem rodila taky sekci svoje prvni ditko a ted to zase vypada na planovaneho cisare kvuli velikosti a teh. cukrovce...Uvazuju o navratu do Benesova, ale pry se tam za 3 roky uplne vymenil tym a neni tam moc zkusennych doktoru - jak to tam vyopada? Moc diky 😉

syraell
3. kvě 2010

Holky, nevite jestli je v poradne jeste pani Diblikova? Moc diky!

bambulka77
3. kvě 2010

Ahoj baby 🙂
len teraz som sa zaregistrovala a citam,ze dost z Vas rodilo alebo bude rodit v Benesove 🙂 ja som tam porodila v decembri (prosinec) 2008 chlapceka a tiez cisarsky rez - maly bol KP (konec panevni) a mal 4,2 kg a bola som tam velmi spokojna, az na malu neprijemnost ( mala som rodit na epidural,ale ked ma 3 krat napichoval,tak sa mu zlomila ihla a museli ma dat do celkovej anestezy a potom mi ten kusok vybrali,mam 1 steh na chrbte) ,ktora sice vyzerala hrozivo,ale naozaj sa vobec nic nestalo a som v pohode, teraz som opat tehotna,ale termin mam az v auguste (srpen) ale uz aby to bolo a zase chcem ist do Benesova 😀 Inak je sranda,ze koho poznam ze tam rodil, tak rodil cisarskym rezom 😀 😀 😀 ale vzdy naozaj pre vazny dovod.... vsetkym drzim palce,aby Vam to kazdej dopadlo super 🙂

syraell
3. kvě 2010

bambulka77
tak tomu rikam mala neprijemnost 😉 Brrrr

mahulena
4. kvě 2010

ahoj zensky,
ja rodila Justynku v srpnu 2008 normalnim porodem, nyni v dubnu Alexe planovanym cisarem pro masivni genitalni varixy, nemohla bych ani tlacit, vsechno by to porupalo. Kdyz me pri cisari otevreli, zjistilo se, ze mam varixy i na placente a po cely deloze 🙄 , takze byl cisar vic jak nutny.
Co jsem tam ted lezela tak bylo opravdu docela dost cisaru, ale opravdu pro vzdy vaznej duvod - vcestna placenta, rozsahla krvaceni, KP, velky plod atp. Spis je to blba shoda nahod, ze bylo ted dost cisaru.
Jinak bambulko, me napichovali epidural 2x, ale nastesti bez problemu, akorat to poprve dost bolelo...:(, pak uz dobry.

luuciee83
4. kvě 2010

Syrael, já rodila v Bene v únoru a jméno dr. Diblíková mi nic neříká - jsou tam hodně mladí doktoři a doktorky 😉 a všichni jsou milí a vstřícní! 😉 ze starších - teda hlavně služebně je tam primář Matoušek, pak dr. Kroužek a dr. Posejpal 😉

Bambulko, teda! 😲 hlavně že je vše v pořdáku a Benešovu stále důvěřuješ 😉 oni jsou tam fakt příjemní a milí 🙂

beruska1989
4. kvě 2010

čauky holky, tak když se mi do pondělí nerozběhne porod, tak už jsem objednaná do porodky na 9h ráno. Dneska jsem byla u Obra naposled, a v pondělí už mám TP.

Snad už se něco dít začne. To čekání je hrozný 😀 , Jinak asi budeme mít malýho obříčka, za poslední týden jsem přibrala skoro 3 kg. To mě trošku děsí... 😅

angetha
4. kvě 2010

Beruško tak už se to opravdu blíží 🙂 🙂
a neboj obříček to asi nebude, jen asi zadržuješ vodu 😉

syraell
4. kvě 2010

uuciee83
Pani Diblikova neni doktorka, ale sestra z poradny, kam se chodi na predporodni kontroly...
Nevite o ni nekdo? Moc dekuju!

majuskado
4. kvě 2010

Ahojte, tiez som sa rozhodla rodit v Benesove. Mna to caka 10/2010 🙂 . Ak mate niektora nove skusenosti a nove podnety na tuto porodnicu skuste poradit, co je potrebne a comu, alebo komu sa radsej vyhnut.

beruska1989
4. kvě 2010

majuskado: neboj se, dám vědět, mě už to čeká každou chvilku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru