• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Brno. Máte zkušenost?

22. prosince 2016 
luci tedka ti odešla?????? jaks e to pozná a to jako tím jak odejde tak rodíš??? :grinning:
4. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu dálnici vám nezávidím, já můžu čistě teoreticky dojít i pěšky, ale nedovedu si to představit prakticky :grinning:
petapi no to já tady ne v bolestech chodit. :grinning:
Suny, vypadá to jako sopel... a je toho docela dost, prostě to není výtok :wink: sama jsem to také nevěděla na 1OO%, ale psala jsem holkám do diskuze a oni mě to potvrdili.
No, doufám, že rodit teď nebudu :grinning: :grinning:

Patapi, pěšky v bolestech... hmmm, to si neumím ani představit :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sopel?????? ježiš to si mám kontrolovat jakou to má konzistenci? a je tam i krev????
4. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak ať to máš rychlý :wink: Jinak já u druhýho rodila až za 5 dní po odejití zátky, u první jsem rodila hned ten den :wink:

Jo a prázdná dálnice taky nemusí být zárukou rychlé dopravy do porodnice, vím o čem mluvím, stačí minout sjezd z dálnice a jste až v Rosicích, a to jsem měla bolesti co 3 minuty, z Rosic už po 2 minutách :grinning:
4. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myško tak to by se snad manželovi nestalo i dkyž je fakt že bude chudák asi vyklepanej. a stát se může lehce to jo. to musely být nervy teda. :grinning:
4. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny, jo vypadá to jako hustý sopel :sweat_smile: blbý přirovnání, ale je to tak. Já tam krev neměla... někdo ji tam má a někdo ne :wink:

Mysko, to jste přejeli sjezd na Bohunice?
4. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak snad to budeš mít rychlý, budu na tebe myslet a bolesti nemáš????

myši já tě asi znám. :grinning:
4. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
suny, jeli jsme už po tmě a moc to tam neznáme, takže se stalo lehce :grinning: a já byla v klídku, když jde o něco, tak jsem flegmouš :sunglasses:

Lucko, jj, přejeli jsme sjezd na Bohunice, ono to totiž na té ceduli není napsaný, že už tady musíte sjet na Bohunice...
4. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt????? nechodila jsi do B ve šlapkách na školu???? :grinning:
4. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, do A (jen ten ročník se může lišit :grinning: )
4. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
suny a tak se odtajni :confused:
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo do A promin ale znám tě končili jsme stejne v 98 ty jo a ddvě děti už? to je super.

já se začínám bát porodu holky
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny, neboj... je to v klidu. Když nebudeš stresovat, tak to proběhne všechno v klidu a dr.budou na tebe hodní, ať už budeš v Bohunicích nebo na Obilňáku :wink:
4. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já a nestresobvat? si děláš prdel. :grinning: já stresuju pořád.
4. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě říkají doma stresmenka. :grinning:
4. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, kdyby nebylo zbytí, tak i pěšky :grinning: v bohunicích to není taky nejblíž z parkoviště k porodnici, nás nějak nenapadlo projet vrátnicí až na místo, takže já představu mám :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petapi vy jste šli tu štreku pěšky???? ty jo teda odvážná. :grinning:
4. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petapi, tak manža mi teď kývl na to, že by jsme jeli na to parkoviště a od tama pěšky. Taky mu nějak nedošlo, že by ho třeba pustili přes vrátnici :grinning: takže se už vidím, jak v bolestech půjdu tu štreku :sweat_smile:

Suny, já si myslím, že budeš mít úplně jiné starosti než stresovat :grinning:
4. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no to doufám, zas jako hysterka nejsem spíš panikařím.
4. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, já tu štreku šla u obou pěšky a co to dalo fušku dělat před tým vrátným, že jako nic, že se jen v noci v dešti procházím :grinning:
4. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo není to tak daleko ale při bolestech???? no jáspíš nevím jak se to dělá na obilnáku tam totiž není jak a kde zaparkovat. je tam furt narvany
4. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko, tak takhle přesně jsem byla já, když mě manža vezl na Obi na pohotovost... jsem ze sebe dělala pěknou hrdinku :grinning:
4. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Suny - neboj, já myslím, že v tu chvíli nám bude úplně jedno kde rodíme, jak ten pokoj vypadá, teda aspoň to tak vidím u sebe, když je mi blbě, tak je mi jedno, hlavně, že na mě neprší, nesněží a nebudu rodit na chodníku :grinning: Nebov zácpě v centru :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Jinak když mě M. vezl do Bohunic, tak zrovna byla otevřená ta brána u hl.parkoviště, myslím, že když by vrátný viděl za oknem hekající hysterickou babu, tak by ho nechal projet :grinning: Ale taky jsme to píchli na to parkoviště a když za mnou M. chodil na návštěvy, tak to házel do toho obchodˇáku, že je to tam mnohem levnější (myslím 3 hod, zdarma a o víkendu furt) a hlavně to není venku :wink:
4. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem šla naštěstí v noci, takže mě nikdo krom vrátných neviděl, ale párkrát jsem tam viděla i přes několik nešťastnic, tak těch mi bylo líto dost.... ale dá se zajet...
4. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, manžel za to parkování tam nechal fůru peněz :unamused:
4. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ono to tak daleko není..ale když má člověk porodní bolesti, tak to musí být věčnost :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to jo, u první mě dokonce tekla voda... a ani do toho výtahu jsem nevlezla a šla jsem po schodech... nevím, co jsem si chtěla dokazovat...
4. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přemýšlela, co bych dělala teď v těch zimách, kdyby mi venku praskla voda, že to musí být o zdraví.
ale do areálu vás normálně pustí, akorát ale jinou vrátnicí ne tou u parkoviště, musí se jednou z boku, vrátný si vezmě nějaký prachy, manžel pak přeparkuje a vrátný mu ty peníze zase vrátí.
4. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek