Porodnice Brno. Máte zkušenost?

magda27
8. led 2007

Přeju pěkný den,
nikde jsem nenašla téma "zkušenosti s porodnicemi v Brně", tak jsem si říkala, že ho zkusím založit. Maminy z Brna a okolí, jaké porodnice doporučujete? Pište, prosím, dobré a hlavně špatné zkušenosti.
Díky 😉

sunysara
4. únor 2010

luci tedka ti odešla?????? jaks e to pozná a to jako tím jak odejde tak rodíš??? 😀

petapi
4. únor 2010

tu dálnici vám nezávidím, já můžu čistě teoreticky dojít i pěšky, ale nedovedu si to představit prakticky 😀

sunysara
4. únor 2010

petapi no to já tady ne v bolestech chodit. 😀

lucka.adis
4. únor 2010

Suny, vypadá to jako sopel... a je toho docela dost, prostě to není výtok 😉 sama jsem to také nevěděla na 1OO%, ale psala jsem holkám do diskuze a oni mě to potvrdili.
No, doufám, že rodit teď nebudu 😀 😀

Patapi, pěšky v bolestech... hmmm, to si neumím ani představit 😅

sunysara
4. únor 2010

sopel?????? ježiš to si mám kontrolovat jakou to má konzistenci? a je tam i krev????

myska
4. únor 2010

Lucko, tak ať to máš rychlý 😉 Jinak já u druhýho rodila až za 5 dní po odejití zátky, u první jsem rodila hned ten den 😉

Jo a prázdná dálnice taky nemusí být zárukou rychlé dopravy do porodnice, vím o čem mluvím, stačí minout sjezd z dálnice a jste až v Rosicích, a to jsem měla bolesti co 3 minuty, z Rosic už po 2 minutách 😀

sunysara
4. únor 2010

Myško tak to by se snad manželovi nestalo i dkyž je fakt že bude chudák asi vyklepanej. a stát se může lehce to jo. to musely být nervy teda. 😀

lucka.adis
4. únor 2010

Suny, jo vypadá to jako hustý sopel 😅 blbý přirovnání, ale je to tak. Já tam krev neměla... někdo ji tam má a někdo ne 😉

Mysko, to jste přejeli sjezd na Bohunice?

sunysara
4. únor 2010

luci tak snad to budeš mít rychlý, budu na tebe myslet a bolesti nemáš????

myši já tě asi znám. 😀

myska
4. únor 2010

suny, jeli jsme už po tmě a moc to tam neznáme, takže se stalo lehce 😀 a já byla v klídku, když jde o něco, tak jsem flegmouš 😎

Lucko, jj, přejeli jsme sjezd na Bohunice, ono to totiž na té ceduli není napsaný, že už tady musíte sjet na Bohunice...

sunysara
4. únor 2010

fakt????? nechodila jsi do B ve šlapkách na školu???? 😀

myska
4. únor 2010

ne, do A (jen ten ročník se může lišit 😀 )

myska
4. únor 2010

suny a tak se odtajni 😕

sunysara
4. únor 2010

Ajo do A promin ale znám tě končili jsme stejne v 98 ty jo a ddvě děti už? to je super.

já se začínám bát porodu holky

lucka.adis
4. únor 2010

Suny, neboj... je to v klidu. Když nebudeš stresovat, tak to proběhne všechno v klidu a dr.budou na tebe hodní, ať už budeš v Bohunicích nebo na Obilňáku 😉

sunysara
4. únor 2010

já a nestresobvat? si děláš prdel. 😀 já stresuju pořád.

sunysara
4. únor 2010

mě říkají doma stresmenka. 😀

petapi
4. únor 2010

njn, kdyby nebylo zbytí, tak i pěšky 😀 v bohunicích to není taky nejblíž z parkoviště k porodnici, nás nějak nenapadlo projet vrátnicí až na místo, takže já představu mám 😅

sunysara
4. únor 2010

petapi vy jste šli tu štreku pěšky???? ty jo teda odvážná. 😀

lucka.adis
4. únor 2010

Petapi, tak manža mi teď kývl na to, že by jsme jeli na to parkoviště a od tama pěšky. Taky mu nějak nedošlo, že by ho třeba pustili přes vrátnici 😀 takže se už vidím, jak v bolestech půjdu tu štreku 😅

Suny, já si myslím, že budeš mít úplně jiné starosti než stresovat 😀

sunysara
4. únor 2010

luci no to doufám, zas jako hysterka nejsem spíš panikařím.

myska
4. únor 2010

HOlky, já tu štreku šla u obou pěšky a co to dalo fušku dělat před tým vrátným, že jako nic, že se jen v noci v dešti procházím 😀

sunysara
4. únor 2010

no jo není to tak daleko ale při bolestech???? no jáspíš nevím jak se to dělá na obilnáku tam totiž není jak a kde zaparkovat. je tam furt narvany

lucka.adis
4. únor 2010

Mysko, tak takhle přesně jsem byla já, když mě manža vezl na Obi na pohotovost... jsem ze sebe dělala pěknou hrdinku 😀

blanka.k
4. únor 2010

Suny - neboj, já myslím, že v tu chvíli nám bude úplně jedno kde rodíme, jak ten pokoj vypadá, teda aspoň to tak vidím u sebe, když je mi blbě, tak je mi jedno, hlavně, že na mě neprší, nesněží a nebudu rodit na chodníku 😀 Nebov zácpě v centru 🤐 🤐 🤐
Jinak když mě M. vezl do Bohunic, tak zrovna byla otevřená ta brána u hl.parkoviště, myslím, že když by vrátný viděl za oknem hekající hysterickou babu, tak by ho nechal projet 😀 Ale taky jsme to píchli na to parkoviště a když za mnou M. chodil na návštěvy, tak to házel do toho obchodˇáku, že je to tam mnohem levnější (myslím 3 hod, zdarma a o víkendu furt) a hlavně to není venku 😉

petapi
4. únor 2010

taky jsem šla naštěstí v noci, takže mě nikdo krom vrátných neviděl, ale párkrát jsem tam viděla i přes několik nešťastnic, tak těch mi bylo líto dost.... ale dá se zajet...

myska
4. únor 2010

to je fakt, manžel za to parkování tam nechal fůru peněz 😒

lucka.adis
4. únor 2010

Holky, ono to tak daleko není..ale když má člověk porodní bolesti, tak to musí být věčnost 🙂

myska
4. únor 2010

Luci, to jo, u první mě dokonce tekla voda... a ani do toho výtahu jsem nevlezla a šla jsem po schodech... nevím, co jsem si chtěla dokazovat...

petapi
4. únor 2010

jsem přemýšlela, co bych dělala teď v těch zimách, kdyby mi venku praskla voda, že to musí být o zdraví.
ale do areálu vás normálně pustí, akorát ale jinou vrátnicí ne tou u parkoviště, musí se jednou z boku, vrátný si vezmě nějaký prachy, manžel pak přeparkuje a vrátný mu ty peníze zase vrátí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru