• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

22. října 2016 
janinka- já když byla těhotná s malou tak jsme jeli semka protože to bylo blízko a co kdyby náhodou něco :grinning: :grinning: a byli jsme max. spokojený letos tam jedeme zas ale jsme zas těhulka s druhým, :grinning: :grinning: takže taky jedeme semka protože se nám tam moc líbilo a nějak extra to daleko není kdyby se náhodou něco dělo, ale budu mít ještě dost casu tak spis kdyby náhodou neco no.. :grinning: :grinning: :grinning: a tady je odkaz

http://www.campborova.cz/
31. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky juknu na to!
31. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinka- jojo jukni na to :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malý už hajá a já jsem taky mrtvá. Břicho už bolí jen občas, tak to jde. Jen dnes u doktorky malý od minula nepřibral, tak od zítra vážíme před a po kojení. Jinak je pořád hodňoučký, jen aby mu to vydrželo :wink:
31. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, - kojení se vypiluje :slight_smile: ale v tomhle nevím jak to je , malá přibýrala až moc :grinning: :grinning: :grinning: ale malej taky začne a když ne občas mu dáš příkrmek :slight_smile: :wink: :hearts::hearts::hearts:tak si odpočin :slight_smile: za chvilku bříško už neucejtíš :slight_smile: :slight_smile: :wink:
31. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aronek,myslím,že jsem už něco psala o růstovém spurtu...Prostě malej vyrost,má větší bříško,větší hlad,ale Tobě se mlíčka tvoří pořád stejně.Dej tomu pár dní-tak do týdne se to samo urovná.Musíš častějc přikládat,znovu se rozkojit jako v porodnici.Hodně spát,relaxace třeba ve vaně,po ránu horkou sprchu na prsa-co vydržíš a masáž prsou.Koncem šestinedělí,na třech a na pěti měsících se to bude opakovat,tak s tím počítej.Hlavně to nevzdávej,zase se to poddá.Později už to můžeš zkombinovat i se sexem večer. :grinning: Beze srandy!Když manža vypije to,co malej neutáh-třeba v rámci předehry je to pro chlapa snazší a míň trapný-nastartuje se laktace ještě rychlejc a líp než doteď.Opravu to pomáhá.Já jsem kojila děti většinou do roka a Bětku dokonce do 17 měsíců 8x denně. :grinning: Poradila mi to kdysi jedna zkušená maminka a mně se to víc,než osvědčilo.A třeba náš první kluk měl v roce 12,5 kilo! :wink:
Jinak mě dneska přijali do nemocnice.Všechny glykemie,ultrazvuk,monitor-všechno zatím dopadlo skvěle.Dokonce se radili,jestli je to opravdu nutný,ten steh.Ale prej radši jo,protože hrdlo visí na vlásku a mohlo by každou chvíli povolit a já jsem teprve 27+0. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže v pátek jdu na sál,aby malej ještě chvíli vydržel u mně v bříšku... :confounded:
31. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon ZDRAVÍM včera jsem byla na plodovce no to byl horor!U prvního dítka vše ok plodovka bez problémů a včera teda jak z hororu až jsem se tma skoro složila nakonec jsem tam brečela jak malý dítě protože mě to bolelo a měla jsem strach...brali tona dvakrát poprvé se ucpala jehla a mě to tka strašně bolelo že i porod snad bolí mín.....otřesný brrr....výsledky 14.dubna to si ještě počkám ale apson budem znát i pohlaví.Tak už asi nikdo moc nehcodí no j chodím tedka do druhého trimestru tak se stav:slight_smile:A jinak se mám fajn prcek chudák včera kopal jak blázen celý den to mu dali a jinak v pohodě:slight_smile:kynu jak těsto hihi a co ty?
1. dub 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheri,to je mi líto.Ale určitě to všechno dobře dopadne...
Byla jsem na tom jen jednou.Bolelo to týden tak,že jsem bolestí brečela,ale nakonec bylo všechno v pořádku.Pak po zpackaný omnio švagrová porodila mrtvý dítě(napíchli jí omylem pupeční šňůru),a já jim od tý doby podepisuju revers.Už mě na to nedostanou.Hrozně zpřísnili tabulky a stačí jedna jediná hodnota o trochu víc nebo míň,už Tě počítač vyhodí jako rizikovou a doporučej omnio.Ty se 3 týdny budeš nervovat,jestli je všechno v pořádku (a v 97-99 % opravdu je).Fakt už bych na to nešla,když vím,že to může ohrozit i zdravý miminko.... :frowning2: (riziko komplikací prej asi 1:10 000-bohužel na švagrinu to zrovna vyšlo)Zvlášť,když vím,že i kdyby zdravý nebylo,že bych si ho stejně nechala...
1. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina, tak já jsem dokonce slyšela, že riziko u amnia je 1:100 :confounded: já bych na to nešla...
1. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina:tak asi záleží i na dr já celou dobu koukala na obrazovku takže jsem viděla že jehla je od prdolky dost daleko a ženic nikde nepoškodila a riziko co sjem podespala je ten nevím jestli 0,5 nebo 1% což je pro mě přijatelné rozhodně lepší tohle než se dalších několik měsíců nervovat zda bude miminko zdravé nebo ne....ono pro toho kdo by si nechla i jakkoli nemocné miminko tak pro něj je snadné tam nejít lae bohužel bráška měl tu duchenovu svalovou dystrofii a doted obdivuju mamku že to zvládla a já bych na to po tom všem co jsme s ním prožili neměla...
1. dub 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádky mají postižený děti.Mentální,po obrně,s vrozenýma srdečníma vadama....-po okolí je toho opravdu dost.Takže ani já bych nešla úplně do neznáma.To víš,že jsem se bála!Hrozně moc!
Ale po poradě s genetikem,kterej mi řekl,že ty hodnoty jsou nebezpečný,pokud vyjdou extrémně vysoký,tak se mi ulevilo.(jak říkám já měla1 a 3 hodnoty při dou těhotenstvích o malounko NIŽŠÍ)Ale i přesto jsem se samozřejmě po nějakých informacích pídila,abych byla připravená aspoň trochu,kdyby bylo zle.No,díky Bohu,dopadlo to všechno skvěle a obě děti jsou jako z cukru:zdravý,krásný,chytrý,šikovný...Co víc bych si mohla přát??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina:to máš štěstí:slight_smile:)já myslím že u nás by to spíš nezvládnul manžel když by bylo mimčo nějak závažně nemocný:(Ale kdo ví o tohmle fakt spekulovat nechci no doufám že v takový situaci nebudem!juu ta už máš tolik dětí to je krása já manžel ukacám ještě na třetí a víc ani tuk:slight_smile:To jsi určitě zkušená tak mi určitě povíš ona se placenta může hýbat?Minulý týden sjem jí měla na zadní stěně a včera na přední a mně se to nějak nezdá ještě jsem o tom enslyšela...
1. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheri,to je blbost.Placenta je pořád na jednom místě,je přirostlá k děložní výstelce,aby se miminko udrželo a nevypadlo.(o tom,že se oplodněný vajíčko uhniďuje a až potom se Ti objevěj II na testíku,to víš,ne?)Ale spíš to bude tím,kde je mimísek.Jestli je zádíčkama do bříška nebo jestli se spíš tiskne k Tvojí páteři.Ale nevím to určitě.Nikdy jsem o ničem takovým neslyšela.
1. dub 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to přijde taky jak blbost přece nemůžu mít placentu jeden týden na zadní stěně a druhý na přední :grinning: se musím příště zeptat dr se mi to nějak nezdá tohleto když byla údajně na azdní stěně tka tma miminko jakoby sedělo a tedka bylo zádíčkama dolů tak já envím jsem z toho jelen
1. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
la cheri - ahojínky, ježiš, chudinko to sis teda prožila :frowning2: já nevěděla že odběr plodovky bolí :frowning2: já myslela že to nějk moc necítíš, jejda :frowning2: tak hvaně 14.4 dej vědět , ale vše bude oukej, a počkej kvůli čemu jsi šla na plodovku??nějký problém??jééé no a pohlaví tak to sem zvědavá jako :grinning:
1. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino, kojení zvládáme, jen nepřibýváme. Od zítra budeme mít váhy, tak budeme vážit před i po kojení a uvidíme co vypije. Jinak placenta se asi trochu hýbat může. Když jí má přece někdo nízko, tak musí ležet a čekat jestli trochu nepovyleze, ale nevím jak to je :wink:
1. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona:no minule u prvního ěm to nebolelo ale ted jak čert :angry: a šla sjem kvůli blbejm triplům nízký esrtiol mi vyšel....jojo na pohlaví jsem zvědaví manža včera pořád prudil at zkusím dr ukecat at se koukne mu říkám jen vydrž:slight_smile:hihi tka nějak jsem zvědavá ale chci to oddalovat:slight_smile:aby nebyl pak zklamaný :grinning:
aronku to vím to sjem slyšela že o pár cm může ale ze stěny na stěnu?se budu muset dr zeptat...ještě tak aby se vyklubala dvjočata :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
la cheri a neudělali ti to nějak špatně, to by nemělo bolet, ne?

mamina- tak už máš po zákroku jak dlouho budeš v nemocnici?

aronek- to bude dobrý malej poroste neboj!
1. dub 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi an prý jsem zatla svala le neívm byla jsem pak povolená a bolelo to steně celý podbřišek mě z toho pak začal bolel nevím jakto :angry: ale už nkdy víc teda
1. dub 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zákrok jdu až zítra.Jsem tu do středy kvůli tomu,že musej hlídat cukr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dr. říkala,ať počítám minimálně 2 dny potom ještě tady... :wink: :wink:
1. dub 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina juj jsem asi mimo...tka se omlouvám na jaký zákrok?
1. dub 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvrdne mi břicho,mám občas i kontrakce,na čípku nějakou trhlinu a čípek se zkracuje...Musej mi udělat steh,jinak hrozí,že mi praskne voda a malej se narodí už takhle brzo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj tak to mě mrzí:(to jsem zažila u prvního přijela jsem ve 27tt jen tak tak zastavili porod a stejně jsem pak většinu času trávila v nemocnici na udržení.Tak držím palečky at tam mimčo ještě vydrží.
1. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino, taky držím palečky, aby to dopadlo dobře a ty jsi byla co nejdřív u dětí
1. dub 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuju se k držení palečků, musí to být těžký bez dětí,ale na druhou stranu si takhkle nepoležíš, vid? ale to stačí 2 dny a zpátky domů, ale je to pro miminko, tak to vydrž!
1. dub 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím!Ale jde o to,že je tu děsný ticho.Nejsem na to zvyklá...A taky se začínám dost nudit.Přece jen,doma se nezastavím. :wink: A jsem tu od středy,min.do pondělka.Nevím,jak to přežiju-jsem na jednolůžáku a to ticho je fakt hroznej nezvyk. :fearful:
Jinak díky za přáníčka. :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu na jednolůžáku?a to tma nemáš telku?mně by teda an teka moc nepomohla většinou koukám na axn nebo tkaprostě na kabelovku což v nemocnici nemaj no..ale hodě jse ta četla nebo koukalapřes mobl na filmy.....
1. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino držím pěstičky, :hearts::hearts::hearts:určitě vše dobře dopadne :_):hearts::hearts::hearts: :slight_smile: :wink:
2. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino - držím ti pěsti!!!!! tfuj tfuj tfuj
A ve které nemocnici ležíš?
2. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek