• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

23. června 2017 
foogy ty ještě nerosíš???? :grinning: :grinning: :grinning: kdy máš termín ???
2. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, co ty ještě tady?? Termín jsi měla včera?
2. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek ahojky taky popoháníš foogy rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky ale ještě teda koukám nechce se jí :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím:jsme po zákroku,2 v 1,malej v pořádku,já bez bolestí,ani nekrvácím. :wink: Glykemie vysoká jen po operaci (10,2 :angry: ),ale jinak celej pobyt max.5,0 a to i po jídle. :grinning:
Děkuju,že na nás myslíte.Jste zlatíčka.Omlouvám se,že jsem Vás nechala tak dlouho v nejistotě,ale dali mi i diazepam a já spala jak mimino. :confused: Vlastně až doteď-s minimálníma přestávkama.A taky jsem včera nesměla z postele,aby se tam něco neutrhlo...,takže jsem nedostala na noťas.Malej taky jenom chrupčí.Asi prášky učinkovaly i na něj. :grinning: Ale živej určitě je,každou chvíli kontrolujem srdíčko... :dizzy_face:
Jediný,co si pamatuju je,že jsem celou dobu na sále a pak i na pokoji brečela a říkala:já se bojím,já se bojím,dejte pozor,se bojím o miminko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jim asi prořvala ceou narkózu... :grinning:
A ležím v Pardubicích.Ale jsem ráda,že to vyšlo.Moje Dr sice nebyla psaná na rozpisu,ale přišla za mnou na sál,hladila mě po vlasech a utěšovala mě.A prej mě i operovala.Fakt jsem ráda,je to prej nejlepší Dr.tady.... :grinning:
3. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina- je tak to je super, gratuluji, k tak super výsledkům :slight_smile: a jaká to je dr.??vlastně???to je paráda že to máš za sebou ated jen aby malej držel a držel :_) :slight_smile: :wink:
3. dub 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to mudra rizikové poradny.Jmenuje se Kokrdová a je fakt super. :grinning:
3. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino, supr že máš po zákroku a jste v pořádku :wink:
4. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík. :slight_smile: Však jsem měla taky pěkně nahnáno!Bohu díky, všechno dopadlo skvěle! :wink:
4. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina- to ti věřím kdo by neměl strach :slight_smile: :wink:
5. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino- tak hlavně že to máš za sebou a jste oba v pořádku :wink: kdy že vás pustí domů?
7. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera odpoledne... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo nějakej odkaz kde je možné kouknout na havlíčkobrodskou porodnici? Budeme se snažit o druhé mimi a chtěla bych rodit tam, slyšela jsem jen samé dobré reference :wink:
7. dub 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé aha promin, tak to je dobře že jste doma!! :grinning: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky moc :wink:
7. dub 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tkaový dotázek hlavně vy co jste rodili v HB víckrát.....u syna mi nástřih nedělali,nechci ani ted ale budou se mě na to ptát?Poprvé byly takové okolnosti že o tomhle nebyla řeč... a já bych nerada aby mě najednou udělali šmik :grinning:
13. dub 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
la_cheri, já jsem při příjmu podepisovala souhlas s provedením nástřihu - s tím, že PA věděla, že nástřih nechci, ale pokud by byl nutný, tak by ho provedla... takže si myslím, že když to při příjmu nahlásíš, případně pověříš partnera (jestli tam bude s tebou), aby to PA řekl (třeba i potom při střídání služeb), tak by to měli respektovat :wink: ale pokud vím, tak v HB rozhodně nestříhají preventivně, jen když si to vyžaduje situace :wink:
13. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že tma spíš nedělají nástřihy a tak proto jsem ráda že budu rodit opět tam a doufá že se tomu vyhnu!:slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak hlásím: 6.4. 2010 ve 14:20 se nám císařem narodil Oliverek 3410 g a 50 cm.
A s porodkou jsem byla moc spokojená - kromě teda jedné PA, pač mi na vyvolávací tabletu nereagovala děloha (byla utlumená magnézkem, které mi dávali na snížení tlaku) a ona přišla, jukla na monitor a řekla: No, s vámi to bude na dlouho. No, samozřejmě mě to v tu chvíli rozbrečelo. To si fakt mohla odpustit.
Ale jinak všichni super!
Akorát na 6ti nedělí mě zklamaly 2 dětské sestřičky - to byla ochota sama. Ráno mi prdly dítě a odešly a nic neřekly. A to ošklivé se rychle zapomene, takže jinak nemocnici chválím!!!!
15. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, moc gratuluji k Oliverkovi :grinning:
15. dub 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foogy,gratulace! :grinning: Jinak s tím císařem...Proč hned na kudlu? Mi ve Vrchlabí dávali talety va dny,než zabraly-a to jsem byla bez Magnézka! :astonished:
15. dub 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky!!!
Protože jsme měli špatné ozvy na monitoru - malej byl nějakej přidušenej či co a k tomu můj vysoký tlak - bylo to pak všechno strašně rychlý. Když budete chtít, tak vám sem můžu hodit popis porodu.
15. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy, tak to jsme to měly stejné
15. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak hlavně,že to všechno dobře dopadlo. :wink: Ať Vám miminko krásně roste. :slight_smile:
16. dub 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
foogy:gratuluju k Oliverkovi:slight_smile:Ted mě napadlo manžel říkal že jeho známému se narodil Oliver jestli to nebude vy :grinning: jestli jste teda z brodu.My čekáme také chlapečka a máme vybrané jméno Oliver a manžel ho kvůli tomu známému začal bojkotovat :angry:
17. dub 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ffogy- taky moc gratuluju! jasně že si rádi přečteme popis porodu, ještě to máš už za sebou vid?

mamina- a co ty jak se daří, dobrý?
17. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď momentálně jsem spíš na prášky z těch starších.Od rána ať se hnu,kam se hnu,všude choděj za mou jako ocásci a snad si dali závazek,kdo dýl a víc vydrží řvát. :angry: Jsou na zabití! Jsem tak vzteklá,že jsem se přejedla a děsně mi vylít cukr... :angry: Manžel maloval v patře pokoj a byl Globusech (obou) asi na tříhodinovým nákupu,takže jsem na ně byla celej den sama. A ven jsem je vyhnat nemohla,protože mají nějakou střevní virózu.Takže byli doma a nudili se.O to to bylo horší... :confounded: Docela s chutí bych šla zpátky do špitálu. :rolling_eyes: Už jen kvůli tomu klidu tam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v pondělí jdu do poradny,tak pak dám vědět. :wink:
17. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamino, držím palečky na poradnu a těším se na dobré zprávy :wink:
19. dub 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem byla v poradně.Mimčo v pořádku,já taky.Sebrala mi hormony,tak už mám jen hořčík.V čekárně jsem jim tam zkolabovala.Cukr 10 minut po snídani 3,5,tak mě hnali na diabetologii.A prej to byla hypoglykémie (nebezpečně nízká hladina cukru v krvi) a snížila mi inzulín!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem šťastná jak blecha! :slight_smile:
Takže kolem a kolem:zprávy senzační,ne? :wink: :grinning: Ve čtvrtek se jedu podívat do Vrchlabí i k Vám do Brodu,abych obhlídla porodnice.Už se mi to krátí... :wink:
19. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek