• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

22. října 2016 
@janinininka obrovská gratulace, už jsem na Karolínku koukala v albu, je úžasná. A jakto že nakonec nebyl ¨Brod?
16. pro 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
píšu to nahoře, nechali si mě už rovnou tady v kolíně den předem takže jsem tu i rodila a nemůžu si stěžovat!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinininka tak to je super, že ti to takhle krásně dopadlo. Já jezdím do HB na CTG a kontroly, v úterý jsem tam byla v poradně na naplánování císaře a tam ale byl pěkně nepříjemnej doktor :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještě že už tam k němu nejdu......
Nahoře na porodnici jsou úžasný, jak doktoři tak sestřičky. Tak jsem zvědavá jestli to tam zvládneme a nebude kalamita nebo bude Kolín :grinning:
16. pro 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dyžtak bude kolín fakt si nemůžu stěžovat jak jsem se bála sem jít teda..
16. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
přeju všem hezké vánoce :dizzy_face:
22. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak i já už to mám za sebou, jsem stále v HB v porodnici, napíšu víc až budeme doma v pohodě.
Míry - viz. fotoblog :wink:
28. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek - super gratulujeme! a váhy hezký teda :dizzy_face: a co porodnice? jak tam budete dlouho?
29. pro 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek obrovská gratulace..na dvojcata maji moc hezke vahy :grinning: Tak at jste hlavne zdrave :wink: a doma to vse pekne zvladnete :slight_smile:
29. pro 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky všem přeji... viz foteo
29. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek velikáááááááááááá gratulka k prckům teda a už se těším na průběh porodu a tak ty podrobnosti :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :o)
nevíte, je někde nějaký číslo, kam v případě nějakejch nejasností volat?? Mám to do HBčka asi 60 kiláků, tak se mi nechce jet zbytečně...
7. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 jo tel číslo je toto když sem nevěděla taky sem volala tady na toto číslo :slight_smile:
toto je přímo na tu vrchní sestru porodnice
Hana Kučírková
569 472 403

a nebo volej tady na to číslo atam tě přepojí na porodnici :slight_smile:
tel: 569 472 111
8. led 2011 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky za gratulace :dizzy_face:
13. led 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
13. led 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek no krásnýýýýýý prdíci malý :_):hearts::hearts:
15. led 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je teda mrtvo poslední dobou :o) To nikdo nerodí? :oD :oD :oD
31. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 taky sem si říkala včera :grinning:
31. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1: jsem si tak vzpoměla dneska na tohle téma :oD Byla jsem v HBčku v porodce asi 7 hodin, přemejšlelo se, co semnou dál a všichni byli úžasný :oD :oD Ale bylo tam jako prázdno - sály vylidněný, jenom ráno maminy na kontroly, jinak nic...
31. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 jo?? fakt?? a jak ty?? už to máš za růžkem vid??
31. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1: mám, no :oD :oD Jsem na rozpadnutí, může to přijít samo - ale taky nemusí :o( Už jsem dohodlá na hospitalizaci, kdyby se to nerozběhlo do určitýho termínu - ale už v to moc nedoufám... Holt se bude vyvolávat, no, malá se tam zabarikádovala a dobrovolně jí ven nedostaneme :o)
31. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 fakt?? a na kdy máš vyvolávačku???a kdo tam byl?? jako za doktora??? teda já ti držím pěstičky aby se to rozjelo samo a co nejrychleji si to měla jako za sebou a asamozřejmě i bez bolestně :grinning:
31. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1: vyvolávačku mám dohodlou :o) Já neříkám na kdy - aby se to nedoneslo k mojí rodině... Nechci, aby kdokoliv věděl, že rodim, protože by mě pak čekala celou dobu neustálá balba telefonátů, smsek a prudění... Nepamatuju si jména, ale nějaká mladá kudrnatá doktorka, pak zástupce primáře a ještě nějakej doktor - snad slovák, myslím :o)
31. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 jojo jasný taky sem to nechtěla říkat rodině právě kvůli sms :grinning: ale nakonec to přišlo samo a u rpvní malé jsme to všem řekla kdy a musela sme si vypnout tel.. :unamused: :unamused: :unamused: jo?? Rafaj to je slovák ten je tam pořád snad :grinning: to je super doktor, moje sousedka rodila ted a atyk ji rodil, a tady z vedlější vesnice asi před půl rokem tak jí taky rodil :grinning:ten je fakt bombovej :slight_smile: kudrnatá?? aha tak to nevím jen Mašková?? ale ta je krátkovlasá blond moje gyndařka právě.. no tak jako snad ti to přijde samo :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1: no právě... jsem dala přísnej zákaz i manželovi cokoliv říkat nebo naznačovat :o) Jsme se někdo prořekli, když jsem tam jela poprvý na kontrolu a okamžitě zástup otázek :o( Jako chápu, že se těšej - malá je první vnouče z obou stran - a pravnouče z jedný :o) takže jsou na ní všichni strašně nadržený, ale mně ty jejich otázky pěkně pruděj :o( Jinak já nevím jak se ta doktorka jmenovala... tmavý kudrnatý vlasy a brejle, mladičká :o)

Ale fakt mě nesmírně překvapilo, jak MOC tam jsou všici hodný a milý... úplně neuvěřitelný... člověk byl v nemocnici a cejtil se tam dobře - to se mi ještě nestalo :o) Ale prej to tam je naprosto běžný, což nechápu - ale jsem unešená :o)
31. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 no to by sedělo na tu mojí gyndařku, :grinning: ale má spíš blondaty tak možná ne to je ejdno, jojo jako tam osu všichni úplně báječný právě sama sem byla taky překvapená vlastně 2x na porodním a jendou na dětským a zatím vždy fakt super :slight_smile: a na šestinedělku tam taky paráda.. člověk se tam cítí opravdu dobře :grinning: :grinning: jojo tak to chápu u nás jsme sice nebyli první vnouče ani u první dceky ale byli sjme jediný kdo může prorazit to a mít holčičku, jelikož jáá jsem poslední jako holčičího pohlaví jinak samé kluci a u tchánovců taky jako z manželové strany tam je poslední holčičího pohlaví švagrová ta už má taky dvě děti :grinning: takže to bylo něco pdobného jako u tebe :grinning: :grinning: všichni nadržený to je to správný slovo :grinning: :grinning: ale jelikož jsme nevěděli co..stejně všichni že to bude holka a ataky že jo, jak po prvé tak i po druhé :grinning: :grinning: :grinning: určitě tě ale chápu .. ty mobily tam jsu na prd.. při vyvolávačce ted podruhé jak nikdo nevěděl tak to bylo super a hlavně pak to překvapení jelikož všichni čekají čekají a napínají se no bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1: tak já se ti odpoledne podívám do zprávy na jméno :o) Teďka jí mám bůhvíkde a za chvilku vyrážim do Prahy :o) Tak jsem moc ráda, že ochota personálu nebyla jenom o štěstí, ale že tam je fakt běžnou praxí :o) Jinak taky bude super překvapení - sice všichni už čekaj, ale infa který poskytuju jsou dost neurčitý a hlavně rozporupný :oD S mužem tvrdíme každej něco jinýho a hlavně oba špatně... :oD :oD :oD Je to sranda, možná od nás trošku škaredý, ale... oni si za to můžou sami!!!
1. únor 2011 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevíte jak se jmenuje doktor co je na fotce na webu HB porodnice úplně vlevo dole?

http://www.onhb.cz/Data/img/fotogalerie/gynekologie/DSC_0009.JPG

Ten mi dělal císaře a nevím jeho jméno

:slight_smile:
1. únor 2011 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetka1701 jo tak jo :slight_smile: jako fakt jo?? oto to teda bude ještě větší překvápko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@gilotek je tak toho sme tam nezahlídla :frowning2: škoda že někde nemají hromadnou fotografi pač tam není třeba mašková a ani ten Rafaj a sestřičky taky nejsou komplet...
1. únor 2011 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 no sestřičky tam fakt hodně chyběj. Já tam "znám" jen jednu :unamused:

Tak třeba toho dr. bude někdo znát.
1. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@gilotek já si myslím že určitě ho někdo bude znát :slight_smile::hearts::hearts: jojo ais to fotili při jedné směně , jelikož doktoři tam je taky tak polovina :grinning: :grinning: ale mohli dát tam fotky třeba ze dvou směn vid?? nebo ze tří aby byli tam opradu všechny :slight_smile: :wink: a dobrý ? mě dělala při markétce CS právě doktroka Mašková ( moje gyndařka) :grinning: :grinning:
1. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek