• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

23. června 2017 
mono, nejlepší je vylézání z auta mírně do kopce :grinning: to je fakt pohled pro bohy :wink:
17. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, tak to teda jo,, takhle to máme zrovna u našci, mají to parkovani z kpce a manzel kdyby zajel rovne tak vylezam dolu ale on vzdy couve a to byl mazec a ted az budu kulata taky taky to bude zas :grinning: :grinning: :grinning: a jak píšeš to je pohled pro bohy hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu dnes do porady, tak se třeba dozvím jak to vypadá :grinning:
18. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, tak držím pěstičky :slight_smile: třeba tě rovnou odvezou do porodnice :grinning: :grinning: takhle to měla moje mamka, :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.Já jsem zatím v Brodě nerodila,ale asi budu,jestli to dopadne.
Někdo tu psal,že se bojí,jestli s druhým porodem stihne dojet 50 km.Chci ji uklidnit.Na 100% stihne,pokud to nebude překotnej porod-a to by měla už u prvního a věděla to.A nejspíš by to stihla itak-50km není zase tak moc...
Já jsem s pátým jela do Vrchlabí,od nás 90km a stihla jsem to v pohodě. :slight_smile: Ony maminky se většinou právě bojí,že to nestihnou a jedou strašně brzo.A pak se divěj,že ještě kolik hodin se nic neděje... :wink:
18. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina.-
ahojky teda já gratuluji k dětem :wink: :slight_smile: panecku 6 na řadě, :slight_smile: :slight_smile: :wink: já jela přesně :grinning: :grinning: vyvolávali mi ho takže já to měla přesně načasovaný :grinning: :grinning: dali tabletku a za půl hodky kontrakce :grinning: :grinning: já to mám do havl. brodu zhruba 25km nejak tak :wink:
Jihlavu mám blíž ale tam bych nerodila...nebo takhle nechtěla byct... :slight_smile: :wink:
18. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, tak poradna v pohodě, ještě nerodíme :grinning:
mamino, tolik dětí za sebou, to fakt obdivuji :wink:
18. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek- tak moc gratuluji, aspon ke kontrole:slight_smile:a jak?,chstá se Honuíček na svět už??nebo ještě ne??? :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jestli se chcete podívat,jak vypadal můj (zatím) poslední porod,bylo to na diskuzi Jaký bylporod,tuším stránka 45 nebo tak nějak. :dizzy_face: Kdyby to jen trochu šlo,jedu tam zase,je to úplně nejlepší porodnice v republice na přirozený porody,ale,Bohužel,nemaj tam novorozeneckou JIPku,takže tam tentokrát kvůli inzulínu na těhotenskou cukrovku nemůžu... :frowning2:
A pak přichází na řadu Kadaň,ale tam platí to samí.
No a pak už jen Podolí a Brod.Bohu díky,že aspoň u Vás ta JIPka pro novorozence je,kdyby jako náhodou byla potřeba.Ale nepředpokládám to.S pomocí Boží,to nějak zvládnem.Musíme! :grinning: (V Podolí je taky,ale Pražáci jsou prdlí-chtěj registrovat k porodu do 14+0 a to u nás ještě ani nedávaj průkazku.A přitom na termín rodí průměrně jen 5% maminek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina kouknu, ale teda stim terminem souhlasim, mala taky nechtela ven takze na termin??to nebylo
18. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, prý se otvírám přiměřeně, to tedy nevím co znamená, za čtrnáct dní mám jít do porodnice na kontrolu a ozvi, protože doktor má dovolenou, jinak bych šla zase k němu. Při odchodu mi ještě řek, že kdyby mi rupla voda, tak nemám čekat těch čtrnáct dní :grinning: to by mně fakt nenapadlo :grinning:
mamino, vzhledem k tomu, že mé minulé těhotenství nedopadlo dobře a skončilo v 16tt, tak bych byla registrovaná zbytečně, fakt to chtějí moc brzo :angry:
18. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím pa,musím vařit večeři... :wink:
18. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, no tak to by me dostal asi pan doktor :grinning: :grinning: kdyby mi rekl to co tobe hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobry, tak to ale taky nevim co to znamena jako,,primerene :grinning: tak asi ze muze to byt driv nez za 14 dni asi bych tot ak chapala :slight_smile: :wink:
jejda to je mi líto :frowning2: copak se stalo v tom 16tt?????
18. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, malé přestalo bít srdíčko, takže jsem byla na revizi :cry: Nějak jsem to špatně nesla, protože jsme ji počali když umřela babička, tak jsem to brala, že jako čekám holčičku po babičce a pak najednou nebyla ani malá :confounded:
18. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek. teda to mě moc mrzí :frowning2: to je docela dlouho že??pozde, kdyz to má prijit at to je radeji v zacatku vid :frowning2: a ne takto pozde .-( to me opravdu moc mrzi :frowning2: ale tak ted honzicek ti vse vynahradi :wink: a ta revize boli???
18. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, revize nebolí, je to v celkové narkóze, pak máš klasické šestinedělí :unamused: Bohužel to srdíčko se může stát kdykoliv. Většinou je to do 12tt ale jedné holčině to teď řekli ve 21tt na velkém UTZ a ta už musela jít na vyvolávaný porod :confounded:
18. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, jojo vím, kámošce se to stalo je to asi 2 měsíce, do ted je ztooh spatna :frowning2: :pensive: bylo to totiž ve 32 tt :cry: :frowning2: takže to musi byt hrozny, :frowning2: :pensive: já mám manžela má nedomykavost chlopně, a něco zůženého ted presne nevim co...a měla sem strach u malé, ate dtaky mam trosku, 9.3 jedeme do brna na ten screening, tak snad to bude dobrý :slight_smile: a pak jdeme ve 20tt jetě na srdíčo...a to jako musí ten porod vyvlat ato prožije aji ty kontrakce a tu bolest??nebo ja nejak slyšela ze se to vyvola,a ceka na posteli az to mrtvy mimi z ni vytece jakoby :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, je to normální porod včetně bolestí a všeho, vyvolávali jí ho dva dny, jen mimčo je menší, ale potom se ti normálně rozjede mléko a všechno :angry: prostě standartní porod bez šťastného konce :frowning2:
18. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi :frowning2: to je horzný, fůj me ztoho uplne mrazi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, nemysli na to, musíš věřit, že tobě se to nestane :wink: Pravda je, že já se doteď bojím každé kontroly, ale to je špatnou zkušeností :confounded:
18. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, :wink: :slight_smile: jojo já na to nemyslím, co má se stát stane se to..a věci se dějí z ěnjakého důvodu, ale s těma kontrolama to mám taky, protože jak se okolo dějí ttyo věci, tak člověk nad tím přemýšlí atak..a :frowning2: natož když ty máš takovouhle zkušenost vi´d :frowning2: :frowning2: :pensive:
19. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, poprvé mně ani nenapadlo, že by se mohlo něco stát,teď se pořád sleduji :wink:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, jojo, já se sledovala aji při prvním, ale ztoho důvodu kolem mě se dělo takových věcí ajá rikam to s emuze stat aji me, a ted pri druhym, t je stejne pac jeste vic to clovek vi co se muze stat a tak...ale snazim se byt v klidu proste jen vim ze je to proste zazrak odnosit aporodit zdarve miminko :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, musíme ěřit, že to dobře dopadne :wink:
19. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronke, to sto pro, urcite semka musis napsat jak se honzík narodí, už s etěšám aji na fotečku honzíčka :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, určitě napíšu :grinning: Dnes jsem objednávala Epi-no, nevím jestli to není pozdě, ale chci to zkusit a pak napíšu jaký byl porod a jestli to pomohlo :wink:
19. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, aha a co je to přesne ten epi-no, už sem to slyšela, ale k cemu je to dobry??? :wink:
19. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je takový balónek, kterým vlastně masíruješ hráz a zkoušíš kolik vytlačíš. Nejsou pak takové poranění z porodu a jde to i bez nástřihu, tedy ve většině případů. Jen nevím jestli to stihnu natrénovat. Každopádně jsem se dobře domluvila, už jsem ho zaplatila a v pondělí by měl přijít :wink:
19. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, uz sem to nasla na netu..teda docela me to zaujalo, prosim cvic :-d a pak mi reknes vid?? :grinning: :grinning: :grinning: byhc si ho taky poridila, je to docela drahy ale za toto to stoji pisnes ??? :slight_smile: :wink: jesi pomohlo???
19. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu určitě :grinning: já ho nekupuji nový a i tak stál 1550,-
19. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek