• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Havlíčkův Brod. Chci pochválit

22. října 2016 
aha, no ale i tak je to hodne penez, tak to jsme zvedava tedy :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hodně, ale jestli to pomůže, tak je to jedno. Slyšela jsem na to dost pozitiv, tak uvidím :wink:
19. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, jojo :slight_smile: tak ale stjne sem zvedava :slight_smile: musis napsat:slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já jsem to nikdy nepoužívala,ale myslím,že když bude mít miminko dost času se na svět připravit a vypravit samo(tj.nenechat si vnutit všechny ty rádoby nesmysly na urychlení porodu-oxytocin,uměle prasklou plodovku apod.),tak to ani nebude potřeba.Starší holka měla 4100,mladší měla míň.A protože jsem rodila přirozeně,bez těch nesmyslů,tak jsem se otevřela krásně sama,bez větších bolestí a nebyl potřeba ani jeden steh...Co můžu doporučit,v posledních týdnech těhotenství je dobrý koupit si čaj z maliníkového listí.Uvolňuje a zvláčňue porodní cesty.Pít klidně několik šálků denně.Mně to teda hodně pomohlo a rozdíly mezi uměle urxÿchlovanýma porodama a těma normálníma-přirozenýma je NESKUTEČNEJ!(jo,a ten čaj stojí jen cca 30,- a pomohl zatím všem,co ho užívaly... :wink: )
19. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina, tak mě čaj nepomohl :grinning:nebo spíš asi nemohl kdyz se maal dusila a sla sem na cisar. já ho pila ale nesmí s epít kolim šálku chces, je to omezene.... :wink:

a můžu se zeptat u prvního porodu si měla nějaký steh???
19. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tedy čaj taky piji, ale jen jeden šálek, ale asi to zdvihnu :wink:
19. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, jestli nevadí, že ten čaj piji studený, já nějak teplý nemůžu?? Má to stejné účinky??
19. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek ja mylsim pila 2 nebo 3 salky denne, ale nevim, já jen vim ze u prvniho je vetsinou nastrih, prave, a ja kdzy sem po cisari budu jakoby prvorodicka :grinning: :grinning: takze me to nadchlo :slight_smile: :wink: ale kdyz se rodi uz vic deti jako mamina, tak uz vse je jakoby volnejsi uvolneny, a uz tak nehrozi nastrihy jako u prvorodicek.....
19. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, mně hlavně řekli, že v termínu bude mít malý kolem pěti kg, čehož jsem se zhrozila a teď zkouším vše možné, aby to šlo líp ven :wink:
19. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, coze??jako fakt jo??tak a o císaři jste se nebavili teda, to bude macík :grinning: :grinning: :grinning: to ti verim, taky udelam vse pro aby miminko slo hladce na svet :slight_smile: :wink:
19. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, o císaři nic, jen že ho prý pěkně krmím :grinning: naštěstí jsou ty odhady dost nepřesné, ale o dvě kila se asi nespletli :confounded:
19. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek. no to asi o 2 kila se nespletli, teda, tak to budu držet dvojnásob pěstičky :slight_smile: no jo bude to chlapák :slight_smile: :wink: :grinning:
20. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, drobeček to nebude určitě :grinning:
20. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to určitě ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co nic??necitis ze by porod sel??
20. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono, zatím nic, drží se :grinning: V pondělí přijde Epi-no, tak musí chvilku vydržet, abych natrénovala :grinning:
20. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, to vlastne jo .-)ty jo ja jsme zvedava teda co ten balonek, doufam ze pak opravdu semka pisnes, jesi ti pomiuze jdu do nej taky :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono doufám, každopádně z objednání mám dobrý pocit, uvidím jestli vydrží i po cvičení :wink:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, určitě to věřím :slight_smile: :slight_smile: :wink: třeba ti to vyjde na 22.2. :-d :grinning: :grinning: krasny datum :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
určítě, ale 3.3. by taky šlo :wink:
20. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, no to by byl taky krásný datum, takže říkáš 3.3 to vypukne jo :grinning: :grinning: :grinning: já sem chtěla mojí malou 12.12. a nakonec bylo ztoho 20.12. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem 30.3., ale tak dlouho ho fakt nosit nechci :wink:
20. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
co???nekecj ze mas jeste mesic, pockej, max 42tt ne????ted jsi 37tt???to je nejaky to ne?????divny hihi :grinning:
20. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že tak dlouho nevydrží, já jen, že je to hezké datum taky :wink:
20. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek,jo to jo, ale ted koukám, já myslela že máš takový termín :grinning: :grinning: a ty máš 18.března :slight_smile: :wink: teda březnátko to je hezký měsíc na anrození mimíska :slight_smile: :wink: aronek možná sem se ptala, ale myslím že ne :grinning: :grinning: ty jsi byla na tom NT-screening??
20. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na NT jsem byla ve 12tt v Brodě v nemocnici. Měla jsem hraniční hodnotu, takže mně trochu vystresli, ale tripply v 16tt pak vyšly dobře :grinning:
20. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronek, jééééééééé ty jsi byla v brodě???mě poslali do brna?,a nebo do jihlavy??tak sem vybrala brno...řno to nevadí, to rovnoou spoíme s výletem :slight_smile: :wink: :grinning: je no toho se taky bojim ze mi neco vyjde spatne sakra...a co ti tam delaji???ja tam jedu 9.3. prave:_) a nevim ani co me ceka..povidej prosim, a tam ti uz videli pohlavi??
20. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
na pohlaví je brzo, je to vlastně podrobný UTZ, kde všechno možné proměřují, mimo jiné to šíjové projasnění a můžou ti trochu upravit termín porodu. Někdo k tomu měl i krev, tu mi ale dělali až v tom 16tt v tripplech
20. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyjde ti jáká je pravděpodobnost postižení
20. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aronke, ahah, tak to já jdu asi na něco jinýho :confused: :confused: jmenuje se to to nejak ja si to teda nepamatuju presne ale NT-plus biochemický screening, a jeste neco ktomu ale dal nevim :grinning: :grinning: a nechce se mi pro tu kartičku :slight_smile: :grinning: :grinning:
švagrovka tam byla a už jí pohlaví řekli právě byla na 3D ultrazvuku teda a tu krásnou hnědou fotku si nechali, :slight_smile: ale se švagrovkou moc nerozebíráme, takže nějaký popis nic.. :unamused: takže se ptám právě :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a výsledky máš hned, takže bez čekání, jak to dopadlo :wink:
20. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek